Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Instrukcja po angielsku i wynika z niej to co mówiłeś... Ale pojawia się jakiś błąd ;/ Postaram się go przepisac (na forum) lub przetłumaczyć.

kurczak-AFC - kabel jest nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spama ale nie mogę edytować;/ mój błąd...

To mi pisze jak próbuje włączyć grę:
"To display this screen on a connected device, you must be connected using a component AV cable or a D-terminal AV cable and you must output the video content in progressive format"

Mój z tego wniosek był po przeczytaniu taki, iż muszę mieć do grania inny kabel.. Dlatego pierw się pytałem o kabel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to podsuwaj myśli z powagą a nie w stylu ''hehe, ale fajnie, hehe coś Ci nie działa bo jest zepsute, hehe :D:D:D''...

@Zabuza95, tak jak wcześniej pisałem, napisz na tamtym forum. Tam Ci doradzą. Poza tym, CHYBA aby grać na PSP przez TV to kabel musi tam spełniać jakieś wymagania, ale jakie to Ci nie powiem bo po prostu nie pamiętam. W ogóle to to info nie jest pewne, coś takiego mi się o uszy obiły. Najlepiej przejrzyj to pspoland.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe xD ale jestem szczęśliwy właśnie przeczytałem że w 2009 wyjdzie mase fajnych gier na naszą konsolkę ... Szczególnie licze na AC, Little big planet i motorstorm. Pozdrawiam a mam takie pytanko slyszalem ze jest taka opcja aby FATa do tv podlaczyc, ale nie wiem czy to byl jakis zart. Nie zamierzam kupować Slima jak juz mam Fata. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, niech nie pierdzielą o czytniku UMD tylko niech podadzą jakieś szczegóły dotyczące bebechów ; /. Na uj mi informacja czy będzie czytnik UMD czy tez go nie będzie :S? To akurat mnie najmniej obchodzi... Ale jeśli już przy tym jesteśmy, to by było co najmniej GŁUPIE posunięcie ze strony SONY... Przecież każdy nowy produkt powinien być wstecznie kompatybilny... A jak zagrać w grę na UMD na konsoli bez czytnika UMD :S? Ale to SONY, po nich się można wszystkiego spodziewać ; /. Pewnie tylko na tym kupę szmalu zgarną i tyle będzie z PSP2 ; /. Bo po co te afery medialne? Kto na tym najwięcej zarabia? SONY oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop...

Znalazłem, tylko pytanie... Jak ustawić TV lub PSP w stanie progresywnym?

delfo - Znana już data premiery tego Motorstorma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2009 o 19:17, kurczak-AFC napisał:

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Chodziło mi o porównanie miast z LCS i VCS do SA.
W SA miasto jest dużo większe. A RyanKam napisał, że miasta w gta na PSP są ogromne.

Hym." Bo ja po partii san andreas na kompie mogę stwierdzić, że wersje na psp to jakieś wiochy totalne są :P." Wersje na PSP. Tak napisałeś. A ja odpisałem, że są takie same, jak w ich odpowiednikach na większe platformy. Więc nie wiem, co tu do rzeczy ma czytanie ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. wszystko? San Andreas nie wyszło na PC to po primo. Secundo, chodziło mi o porównanie SA do LCS i VCS, mówiąc ''wersje na psp'' miałem na myśli te wersje GTA, które wyszły na PSP. Rozumiesz teraz o co mi chodziło :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, bo Cię nie rozumiem z lekka. San Andreas nie wyszło na PC?? Niestety zniszczę twój światopogląd: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=3067 No i po co porównujesz SA na konsole i, this is true, na PC z VCS i LCS. Nie widzę tu większego sensu zwłaszcza, że SA jest jednym z gorszych trójwymiarowych GTA (co nie znaczy, że słaby, wręcz przeciwnie). I tak w ogóle to już nie wiem o co Ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde sorry, miałem tam napisać na PSP. Oczywiście, że wyszło, mój błąd. Miało być ''San Andreas'' nie wyszło na PSP.
Chodziło mi o to, że miasto, a raczej cała kraina w SA, jest duuużo większa od krainy w VC, VCS i LCS. O nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wiele wyjaśnia ;] Później podejrzewałe, że musi Ci chodzic o PSP, bo trzaba byc nie lada debilem żeby takie coś napisac :P Fakt, SA jest potężne i VCS oraz LCS nie dorównuje pod względem wielkości SA, ale to nie znaczy że jest lepszy. Osobiście wolę, żeby w AC było jedno porządne miasto, niż kilka mniejszych, brzydkich i okrojonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, od początku mi chodziło o tą jedną rzecz, że kraina w SA jest potężna ;). Swoją drogą, mogli by wydać SA na PSP... Jest to praktycznie niemożliwe pod względem wielkości gry, ale mogliby tą mapkę TROCHĘ okroić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 17:10, kurczak-AFC napisał:

Hmm. wszystko? San Andreas nie wyszło na PC to po primo. Secundo, chodziło mi o porównanie
SA do LCS i VCS, mówiąc ''wersje na psp'' miałem na myśli te wersje GTA, które wyszły
na PSP. Rozumiesz teraz o co mi chodziło :P?

Chodziło Ci o to, że SA ma większy obszar gry niż LC czy VC. Twoja wypowiedź wyraźnie wskazywała na to, że tylko wersje na PSP mają mały obszar. Nieprecyzyjnie napisałeś, po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 15:29, Mac Cry napisał:


Oby :)

Przeszedłem dziś Medal of Honor Heroes 2. Matko jak ta gra była krotka. Raptem 4 godziny na poziomie Hero.
Mimo, że krótka jest bardzo dobrą produkcją. Duuużo lepsza od pierwszej części. W końcu jest jakaś fabuła i nie ma most top misji przejdz z punktu A do B. Po za tym w końcu szuka sie zadań dodatkowych, które są bardzo fajnie.

Teraz kasa pójdzie na GoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować