Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Tak wiem, ale za to innym znika. Taki ślepy traf, nigdy nie wiesz kiedy coś padnie. Nie lubię takiego głupiego oszczędzania, lepiej po prostu drożysz oryginał kupic. Nadal będziesz mnie przekonywał? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bedę Cię przekonywał, bo nie o to mi chodzi.. Ja też nie lubię takiego oszczędzania. Chodzi mi o coś zupełnie innego... Nie rozumiem toku myślenia ''nie kupuj kart na allegro'' ; /. Podrabiane są tylko karty SONY, SanDiski to w 100% oryginały. A kupowanie na allegro to często lepszy i bardziej opłacalny biznes... Takie wciskanie ludziom głupoty ''nie kupuj na allegro, allegro to zło'' mnie strasznie irytuje ; /. XX wieczne poglądy trochę ; /.
To, że trafiłem na podróbkę nie moja wina. Nie kupiłem jej specjalnie. Byłem przekonany, że kupuję oryginał (hologram i gwarancja SONY...).
Więc jeszcze raz powtórzę, nikogo nie przekonuję do kupowania podróbek, najlepiej takie pomysły wybić z głowy. Natomiast zachęcam do kupowania na allegro bo często trafiają się okazje. Może od kart firmy Sony lepiej trzymać się z daleka (na allegro) ale SanDiski są zawsze oryginalne.
Aha, gadania w stylu ''nie kupuj psp na allegro z kartą zestawie, bo ta karta to na bank podróbka!'' też jest głupie. Dlaczego mam nie kupić PSP z kartą Sandisk albo Lexar? Ba, zawsze jest możliwość, że dołączana karta Sony nie będzie podrobiona.
Mam nadzieję, że mnie zrozumiałeś teraz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś tu coś wpominał, że allegro jest złe? Było pisane, że lepiej nie kupowac tam kart, bo 95% to podróby, co widac na twoim przykładzie. Ja tam lubię allegro i często robię tam zakupy, jednak są rzeczy, które na pewno nie kupię (vide owe karty). I z nie kupowaniem PSP z kartą w zestawie na allegro jestem za. Dlaczego? Zapewne to podróba i do tego przepłacasz. Nim kupiłem swoje PSP szukałem na allegro (nowe). Na początku chciałem jakiś zestaw wziąc, ale przeliczeniu wychodzi na to, że zdzierają ładnie... Tak więc kupujcie na allegro, ale uważajcie co i od kogo (za ile też) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że drugi post z rzędu, ale muszę pochwalic ;] Przed chwilą ukończyłem pierwszy raz grę na PSP, była nią LocoRoco :P Fajna gierka, kiedyś może kupię drugą częśc. Teraz będę męczył Burnout Legends, później zobaczę co w Empiku mają. Jak nic nowego nie dowiozą, to kupię Daxter''a. Grał ktoś? Słyszałem, że bardzo dobra gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie 95% oO? Mówię Ci, Sandisków i Lexarów nie podrabiają. Spokojnie można kopować karty tej firmy...
A co do zestawów to często trafiają się okazje. Ale czasem trafi się jakiś baran oferujący używane PSP za 700zł oO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 17:42, Mac Cry napisał:

Sorki, że drugi post z rzędu, ale muszę pochwalic ;] Przed chwilą ukończyłem pierwszy
raz grę na PSP, była nią LocoRoco :P Fajna gierka, kiedyś może kupię drugą częśc.

Za ile i gdzie kupiłeś?
>Teraz

Dnia 08.03.2009 o 17:42, Mac Cry napisał:

będę męczył Burnout Legends,

Bardzo dobra gra, męcz do bólu.

>Jak nic nowego nie dowiozą,

Dnia 08.03.2009 o 17:42, Mac Cry napisał:

to kupię Daxter''a. Grał ktoś? Słyszałem, że bardzo dobra gierka.

Nie grałem, ale z platformówek grałem w Ratcheta, polecam zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 18:42, kurczak-AFC napisał:

Jakie 95% oO? Mówię Ci, Sandisków i Lexarów nie podrabiają. Spokojnie można kopować karty
tej firmy...

Pierwszą kartę kupiłem Sandiska. Zdjęcie było ładne, w opakowaniu. Karta przyszła luzem w kopercie, okazało się że używana. Działała dobrze, prócz tego, że źle zapisywała savy. Facet się nie odzywał, na szczęście odsprzedałem ją koledze, bo w telefonie działała bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 20:53, The GaM3R napisał:

Ale co dokładnie mi te Homebrew daje ?I czy można samemu przerobić PSP ??


Homebrew to cała gama przydatnych programów działających tylko na CFW (np. psptube, pozwalający odtwarzać filmiki bezpośrednio z youtube i nie tylko na psp)

Dnia 08.03.2009 o 20:53, The GaM3R napisał:

I czy można samemu przerobić PSP ??


Można ale musisz mieć albo drugie przerobione psp pod ręką albo pandorę. Nie słuchaj wskazówek typu ''jeśli się nie znasz lepiej się za to nie zabieraj'', no, chyba że jesteś totalną łamagą i nie ogarniasz podstawowych kwestii z dziedziny informatyki. Na PSPoland są tutoriale jak przerobić PSP trzema metodami. Jeśli będziesz się stosował do tego co jest napisane wszystko się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 18:57, Madoc napisał:

> raz grę na PSP, była nią LocoRoco :P Fajna gierka, kiedyś może kupię drugą częśc.

Za ile i gdzie kupiłeś?

49,90, Platyna, Empik.

Dnia 08.03.2009 o 18:57, Madoc napisał:

>Teraz
> będę męczył Burnout Legends,
Bardzo dobra gra, męcz do bólu.

Męczę trochę, ale mam problem z odblokowaniem nowych wyścigów i na razie Crashe przechodzę.

Dnia 08.03.2009 o 18:57, Madoc napisał:

>Jak nic nowego nie dowiozą,
> to kupię Daxter''a. Grał ktoś? Słyszałem, że bardzo dobra gierka.
Nie grałem, ale z platformówek grałem w Ratcheta, polecam zdecydowanie.

Ponoc też dobre, kiedyś się na pewno skuszę, ale z platformówek na pierwszym miejscu jak na razie jest u mnie owy Daxter ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2009 o 17:02, Mac Cry napisał:

Ponoc też dobre, kiedyś się na pewno skuszę, ale z platformówek na pierwszym miejscu
jak na razie jest u mnie owy Daxter ;]

Jak kupisz, to zdaj relację koniecznie. Ostatnio przeszedłem God of Wara i nie mam w co grać. Przymierzałem się do LocoRoco 2 albo Patapona 2, ale ceny brzydkie mają, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś z Was w Warhammer 40,000: Squad Command? Zagrałem w demo i bardzo mi się spodobało, chętnie bym kupił pełną wersję. Grał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest, ale szybko sie nudzi ^^
Jak masz kilku kumpli z PSP to fajnie się gra w kilka osób w multiplayer...
Z tego co pamiętam to gra ma także tryb infrastructure, ale coś mi nie działało i w końcu nie miałem okazji zagrać.
Loco Roco 2 nie pożałujesz :d
wiele zabawnych godzin grania i męki ze zbieraniem mui mui. Przejść grę na 100% to nie lada wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tymi modelami ? teraz w ofertach jest konsola PSP Slim & Lite 3004, chodzi o to że wszędzie w opisach piszą że modele Slim & Lite to seria 2000
czy to jakaś sztuczka marketingowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widać coś jest nie tak, poniżej skopiowałem dokładnie z wikipedii i dalej tego nie rozumię w sklepie stoi konsola model 3004 Slim & Lite, gdzie według wikipedii 3004 to Slim & Bright, wietrze tu jakiś podstęp SONY aby upchąć starszą wersję konsolki

Wersje Slim & Bright

PSP-3000 – Japonia
PSP-3001 – USA
PSP-3002 – Australia
PSP-3003 – Wielka Brytania
PSP-3004 – Europa
PSP-3005 – Korea Południowa
PSP-3006 – Hongkong
PSP-3007 – Tajwan
PSP-3008 – Rosja
PSP-3009 – Chiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh Slim & Bright/Lite - jeden pies. 3004 to po prostu najnowszy model i tyle. Charakteryzuje się tym, że np ma wbudowany mikrofon czego starsze wersje nie posiadają. Wersja 3000 miała jakieś tam problemy z wyświetlaczem (paski?). W wersji 3004 już to naprawiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 18:36, tosz napisał:

jak rozwiązane jest poruszanie się w internecie skoro nie ma w konsoli klawiatury ?

Coś w stylu klawiatury w telefonie, wybierasz strzałkami kwadraty, na których jest pewna liczba znaków (lub historia/skróty typu http/com), między którymi poruszasz się naciskając wielokrotnie Xa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować