Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2009 o 15:33, Baluk25 napisał:

Ale co Ty chcesz ściągać? Gry? Toć to piractwo :P.


Nie. :D Chce sciągnąć jakieś przydatne darmowe programy do PSP, np. jakiś DivX albo coś do przeglądarki internetowej na PSP.

A ściąganie gier z NESa nie traktuje jako piractwo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał ''PROGRAM do ściągnięcia''. Daj se siana z szukaniem wszędzie pirata -.-''.

@tosz, weź poczytaj wikipedię albo pspoland.pl a nie głupie pytania na forum zadajesz ; /. Kontrast i jasność to się nawet w pierwszych odtwarzaczach mp3 regulować dało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 20:51, tosz napisał:

jak jesteś taki bystry to dlaczego nie napisałeś w ktorym miejscu ustawień to jest ?

Bo się nie pytałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J.w.
Poza tym, co Twoim zdaniem ma bystrość do tego co napisałem :D? Nie myl pojęć, tak, jak robi to bardzo wielu ludzi.
Jasność ekranu zmieniasz przyciskiem z czymś w stylu kwadracika na obudowie na dole. Inteligencją to Ty nie grzeszysz ; /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na zakończeni rozmowy z tobą "bystrzaku" gdybyś dokładnie czytał to byś zobaczył o co pytam - czy w konsoli da się regulować jasnością i kontrastem, to o czym napisałeś "inteligencie" to trzystopniowa zmiana regulacji podświetlenia monitora
prośba do ciebie - już mi nie odpisuj bo o tej konsoli chyba nie masz bladego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... cały czas zastanawiam się czy warto w moim przypadku kupic PSP.Wiem, że postów z pytaniami "czy kupowac" były już miliardy, w necie są nawet takie całe tematy, ale ja nadal nie wiem :P Dlatego będę nieco orginalny i zapytam: Czy ktoś z was żałuje/ żałował, że wydał na tę konsolę 600zł (czy nawet więcej) + oczywiście orginały i jakieś tam akcesoria? Bo najbardziej boję się tego - że konsolka może i mnie zauroczy, ale po miesiącu pojawi się rozczarowanie i myśl, że w sumie były to pieniądze wyrzucone w błoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wydałem na PSP, nie licząc gier, ok 440 zł (konsola, karta, etui [dwa rodzaje] i kabel usb) i nie żałuję zakupu. Jak na razie nie żałuję zakupu, choc mało gram na PSP. Jako że nie mam żadnego MP3, to PSP robi u mnie głównie za takowy odtwarzacz MP3 i do oglądania filmów. Teraz zamierzam kupic sobie Tekkena albo/i jakieś GTA, więc myślę, że prawdziwe granie dopiero się zacznie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gasz, a podświetlenie monitora to nie jasność? No brawa chłopie. Nie kwestionuj mojej wiedzy na dany temat na podstawie kilku postów, na dodatek takich, które stanowią odpowiedź na źle sformułowane pytania. W klawiaturę klepać umiesz, więc poklep sobie na pspoland.pl a raczej poklikaj myszką, tam znajdziesz odpowiedź na wszystkie swoje BOCIARSKIE pytania. Nie rozumiem, jak można być aż tak leniwym w tej kwestii ; /. Ruszyłbyś dupsko i zapytał na forum przeznaczonym do tego, tam cie przynajmniej nikt nie wyśmieje ; /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą samą obawę przy kupowaniu. Okazało się, że konsola porwała mnie totalnie na najbliższe 4miesiące. Później już grałem mniej z powodu braku nowych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 10:39, tosz napisał:

Gasz, a podświetlenie monitora to nie jasność?

Jemu chodziło raczej o to czy jest coś w rodzaju suwaka do ustawień "kontrastu" i "jasności" obrazu.

Nie ma takiej możliwości. Jest tylko trzystopniowa regulacja jasności ekranu poprzez wciśnięcie guziczka. Samego kontrastu nie da się regulować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 11:06, Piotrekgościu napisał:

Ehhh... cały czas zastanawiam się czy warto w moim przypadku kupic PSP.Wiem, że postów
z pytaniami "czy kupowac" były już miliardy, w necie są nawet takie całe tematy, ale
ja nadal nie wiem :P Dlatego będę nieco orginalny i zapytam: Czy ktoś z was żałuje/
żałował, że wydał na tę konsolę 600zł
(czy nawet więcej) + oczywiście orginały i
jakieś tam akcesoria? Bo najbardziej boję się tego - że konsolka może i mnie zauroczy,
ale po miesiącu pojawi się rozczarowanie i myśl, że w sumie były to pieniądze wyrzucone
w błoto...


Hm, ja nie kupiłam nowej, kupiłam używaną. Od kumpla kolegi, ale za to prawie nie używana :) zapłaciłam mniej niż w sklepach, no ale potem było jeszcze kupowanie kart, etui :D nie żałuję. Konsola ma wiele zastosowań, mogę mieć ją zawsze przy sobie. I cieszy me oko, bo gry mają w większości ładną grafikę, co dla mnie też jest ważne. Sprzedałam wiele przedmiotów z mej kolekcji, by zebrać pieniążki... a po kilku miesiącach sprzedałam jeszcze GameCube''a z grami i kontrolerami, by... kupić drugie PSP w prezencie dla chłopaka XD Też używane, ale w bardzo dobrym stanie, z Allegro. I też nie żałuję, bo ktoś się ucieszył ;)

Jeśli nadal masz wątpliwości to może kup używaną? Jeśli się rozczarujesz, to będziesz mógł ją też wystawić na Allegro i nie odczujesz aż tak wydanych pieniędzy. Te aukcje biorą się właśnie z tego, że albo się komuś konsola znudziła, albo się właśnie rozczarował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś przydatny program do ściągnięcia na nieprzerobione PSP (mam wersje 3000)?

Do tego czy moge emulować gry choćby ze starych konsol na nieprzerobionym PSP (np. NES)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 13:29, Lucky Lukas napisał:

Czy jest jakiś przydatny program do ściągnięcia na nieprzerobione PSP (mam wersje 3000)?

Do tego czy moge emulować gry choćby ze starych konsol na nieprzerobionym PSP (np. NES)?

śnisz czy o drogę pytasz?:D
Jasne że NIE. żadnych programów nie wydanych przez sony nie odpalisz na PSP nieprzerobionym, myslisz że dlaczego mam customa ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to trochę mnie utwierdziliście w przekonaniu, że kupno PSP nie jest głupim pomysłem. Wszystko wskazuje na to, że chyba jednak się zdecyduję. Dzięki wszystkim za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 12:55, driv4r napisał:

Są jakieś gry RPG na PSP które można nabyć w naszych sklepach? Może ktoś wymienić tytuły?


Crisis Core: Final Fantasy VII
Silverfall
Władca Pierścieni

Tytułów jest dużo, tylko trzeba szukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować