Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2009 o 18:08, driv4r napisał:

Można kupić gdzieś w naszym kraju grę na psp z bleach''a? Chodzi mi o sklepy nie allegro.


Bardzo ciężko. Jak już znajdziesz to za kosmiczną cene.
Googluj szukaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł do mnie God of War oraz Ratchet and Clank (fotki: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=20712) w wersji premierowej :) W obie pograłem kilkanaście minut. Na pierwszy ogień poszedł Ratchet. Miła zręcznościówka, fajne sterowanie i grafika ładna. Trochę mnie muzyka wkurza, ale może później będzie lepiej. Do tego widac, że to gra humorem ;] Później zagrałem się do sprawdzenia GoW''a. Damn, nie widziałem, że PSP może wygenerowac taką grafikę z taką płynnością. Sama gra gniecie, od razu akcja. Klimaty PoPa Piaski czasu, czyli mojej ulubionej części. Do tego dorosły, brutalny klimat i mega super walki. Jak na razie 9/10 i najlepsza gra w jaką grałem na PSP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 13:44, Mac Cry napisał:

mojej ulubionej części. Do tego dorosły, brutalny klimat i mega super walki. Jak na razie
9/10 i najlepsza gra w jaką grałem na PSP :)


Im dalej w las tym więcej drzew i ocena się zmieni. Nie dojdziesz do końca lasu, a grę już skończysz :D Gra jest bardzo dobra, ale okropnie krótka. Chyba, że grasz na najtrudniejszym poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przenośnia Ci nie wyszła, chyba chodziło o to, że szybko wyjdziesz z lasu xD?
Gra mimo wszystko jest dłuższa od kilku innych i sam możesz to potwierdzić :P. No bo jednak 7godzin w porównaniu do 2 to kupa czasu.

@Mac Cry
Wiesz, w lesie zdarzają się polany, w GoW jest ich masa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo ciężko. W ogóle nie znajdziesz. Jeśli już chcesz kupować to tylko serwis aukcyjny. Do tego musisz mieć farta aby trafić na niejapońską wersję językową. A za tym idzie cena. Około 150zł :O.
Czemu nie allegro :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, amerykańce mają fajnie... Szkoda że jak znajoma kupowała mi kompa w USA to nie pomyślałem o PSP - jak był dolec po 2zł to psp wychodziło 299 zł ( 149 $)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 20:06, kurczak-AFC napisał:

Przenośnia Ci nie wyszła


A nie wyszła, zrozumiałeś o co chodzi :P Kiedyś było to użyte w jakieś recenzji o pewnej grze.
A co do 2 godzin to gra (moh : h2) naliczała czas bez zginięć itp, więc na pewno się dłużej grało :P
Z resztą jak byś nie zginąl ani razu w GoW, to jak sądzisz jaki będzie czas przejścia gry :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na najłatwiejszym poziomie trudności z odblokowanymi wszystkimi umiejętnościami od początku, przejście gry zajęło mi 3godziny. Zginąłem raz podczas walki z Charonem :D. Teraz przechodzę od zera na poziomie GOD, zobaczymy ile mi zajmie ;). Póki co jestem za walką z przywódcą Persów. Na razie nie zginąłem ani razu. Myślę, że będzie z 6-7godzin.
Dodam, że GoW imo jest krótki. Grałem w gry o wiele dłuższe jednak mniej ciekawe i wciągające. Ale spójrz na to z innej strony... Taki GoW marnuje nam tylko około 6godzin życia. A GTA:VCS zmarnowało Ci już ponad 100. Nie szkoda Ci tego czasu? O niebo lepiej można było go wykorzystać :P. Ale tutaj już odbiegam od tematu.
Reasumując zgadzam się z Tobą, że GoW jest krótki ale ma to swoje plusy. Bywają też gry krótsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 20:12, sevrond napisał:

kurde, amerykańce mają fajnie...
Szkoda że jak znajoma kupowała mi kompa w USA to nie
pomyślałem o PSP - jak był dolec po 2zł to psp wychodziło 299 zł ( 149 $)


Nie do końca fajnie. Im to żadnych plusów nie daje... Tak czy inaczej imo lepiej kupić kompa niż psp :D.

P.S.
PO NAWIASIE NIE ROBI SIĘ SPACJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 20:07, kurczak-AFC napisał:

Nie bardzo ciężko. W ogóle nie znajdziesz. Jeśli już chcesz kupować to tylko serwis aukcyjny.
Do tego musisz mieć farta aby trafić na niejapońską wersję językową. A za tym idzie cena.
Około 150zł :O.
Czemu nie allegro :P?


Denerwuje mnie allegro. Skoro tak drogo to się nie opłaca zaczekam może coś na gram.pl będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2009 o 20:24, kurczak-AFC napisał:


P.S.
PO NAWIASIE NIE ROBI SIĘ SPACJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a co cie tak to boli człowieku że mi się spacja wcisnęła niechcący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 21:41, sevrond napisał:

a co cie tak to boli człowieku że mi się spacja wcisnęła niechcący

Jeśli chcesz się zemścić, poinformuj szanownego Kurczaczka, że PS pisze się bez kropek. ;d
Czy ktoś z was grał w Need For Speed Most Wanted 5-1-0 przez Sieć? U mnie szuka tych serwerów i znaleźć nie może ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że ludzie nagminnie łamią tą zasadę, która jest równie ważna jak ortografia.
A za kropki przepraszam, nie wiedziałem :P.

@Driv4r, a ja Ci mówię spróbuj na allegro. Nie wiem czemu Cię denerwuje, nie wnikam, ale to często najlepsze wyjście z sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 14:21, xbit71 napisał:

Czy wiadomo coś o nowym update dla PSP? Mija już drugi miesiąc, odkąd otrzymaliśmy ostatnią
aktualizację systemu...


Nie licz na wiele :P O nowym sofcie ani widu ani słychu. Sony skupia sie jak na razie na konkursie w Resistance na PSP i raczej długo nic nowego nie ujrzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 22:09, kurczak-AFC napisał:

@Driv4r, a ja Ci mówię spróbuj na allegro. Nie wiem czemu Cię denerwuje, nie wnikam,
ale to często najlepsze wyjście z sytuacji...

Nom, poszukam może znajdę coś w korzystnej cenie.

*Sorki mogłem edytować poprzedni post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować