Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2009 o 14:56, driv4r napisał:

Mam na PSP soft 5.01 jakby wyszedł 5.03 to muszę najpierw zrobić update do 5.02 czy od
razu 5.03?


Nie jestem w 100 % pewien, ale chyba gdy aktualizujesz, to już do najnowszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 15:50, Ave-Some-666 napisał:

jak sciagne gre z internetu to moge wrzucic ja na dysk a ona bedzie dzialac?

Jak masz przeróbkę to chyba tak a jak nie to only demówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 15:52, driv4r napisał:

> emulator gba jest legalny??
> jak sciagne gre z internetu to moge wrzucic ja na dysk a ona bedzie dzialac?
Jak masz przeróbkę to chyba tak a jak nie to only demówki.


a jak sie to przerabia XP czy wtedy trace gwarancje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 15:52, driv4r napisał:

> jak sciagne gre z internetu to moge wrzucic ja na dysk a ona bedzie dzialac?
Jak masz przeróbkę to chyba tak a jak nie to only demówki.


Tak jak napisał kolega u góry. Aby odpalić ściągniętą grę (piractwo, stfu!) trzeba mieć przerobioną konsolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 15:53, Ave-Some-666 napisał:

a jak sie to przerabia XP czy wtedy trace gwarancje?


3004 nie da się chyba przerobić. A jak masz starszą wersję to poszukaj na jakiejś stronce o PSP tam wszystko jest. Ale nie polecam przerabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 14:38, Ryan Kam napisał:

Sony skupia sie jak na razie na konkursie w Resistance na PSP (...)

Pierwsze słyszę. Co to za konkurs? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam osoby która naprawia konsolki PSP Slim na terenie Poznania. Problem w tym że podłączyłem PSP do zasilania o wiele większego niż 5V i w efekcie przepaliłem PSP, wina leży najprawdopodobniej nie tylko w gnieździe zasilania, ale też w innych podzespołach, gniazdo było zamienione na chwilę na nowe w komisie, i nie działa dalej, mogą to być także bezpieczniki za gniazdem lub też układy scalone. I Teraz potrzebuję pomocy jakiegoś speca od napraw konsol PSP, najlepiej na terenie poznania lub okolic.

Dane PSP:

PSP-2004 Slim

Przerobiona

Date Code: 7c (płytą główna nie jest TA-088v3)

Data kupna: 01.09.2007

Posiadam wszystkie papiery do konsolki.

Załączam tutaj zdjęcia PSP od środka:

http://img23.imageshack.us/gal.php?g=dsc01759s.jpg

Kontakt:

GG: 7750548
X-Fire: carbon2007
E-Mail: venom91@interial.eu

Pozdrawiam, mam nadzieje że to ogłoszenie zamieściłem w dobrym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale że co? podłączyłeś do zasilania bo się rozładowała i nie działa? Może zasilacz się zjarał tam jakieś zabezpieczenia są chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 17:15, driv4r napisał:

Ale że co? podłączyłeś do zasilania bo się rozładowała i nie działa? Może zasilacz się
zjarał tam jakieś zabezpieczenia są chyba.


Konsolka była naładowana, a że mojej matce laptop sie zepsuł i nie chciał sie właczyć, a miała zepsutą baterie która nie wytrzymała nawet sekundy bez ładowarki, chciałem sprawdzić czy ładowarka sie nie spaliła, no i podłączyłem ładowarke od laptopa do PSP, z racji że ładowarka od laptopa miała identyczne wejscie jak do PSP. No i bum. Psp sie przepaliło. I od tamtej pory mogłem ładować psp tylko poprzes USB, ale wiadomo po pewnym czasie rozładowało sie PSP do zera i koniec. Oddałem psp do komisu, założyli na chwilę nowe gniazdo ładowania, i dalej nic. Na forum PSP podpowiedzieli mi, że mogą to też być bezpieczniki za gniazdem ładowania, lub układy scalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 15:57, driv4r napisał:

Ale nie polecam przerabiać.


Ehm... Widziałeś listę możliwości, jakie daje przeróbka? Chyba nie, więc stfu.

@Delfo, skrótowiec ''stfu'' znaczy coś innego niż Ci się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 18:13, kurczak-AFC napisał:

Ehm... Widziałeś listę możliwości, jakie daje przeróbka? Chyba nie, więc stfu.


Widziałem i co z tego? Ja tam wole nie przerabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to TY wolisz nie przerabiać. Nie mów ludziom ''nie polecam przerabiać'' bo to brzmi tak, jakby przeróbka groziła trwałym uszkodzeniem konsoli or something like this. Nie wciskaj nikomu swojego zdania, bo to się odbije. Nie wiem czemu, wolisz nie przerabiać... Masz jakieś dziwne poglądy, allegro be, cfw be oO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 16:15, xbit71 napisał:

> Sony skupia sie jak na razie na konkursie w Resistance na PSP (...)
Pierwsze słyszę. Co to za konkurs? o.O


Chodzi o konkurs multiplay''erowy. Będzie się dzielił na dwa typy: mecze dwa-na-dwa oraz cztery-na-cztery. Do wygrania nagrody o wartości 25 000 $. Niestety jest jeden szkopuł: aby wziąść udział trzeba być mieszkańcem USA lub Kanady.

Więcej tutaj -> http://psp.ign.com/articles/963/963766p1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 19:36, kurczak-AFC napisał:

No to TY wolisz nie przerabiać. Nie mów ludziom ''nie polecam przerabiać'' bo to brzmi
tak, jakby przeróbka groziła trwałym uszkodzeniem konsoli or something like this. Nie
wciskaj nikomu swojego zdania, bo to się odbije. Nie wiem czemu, wolisz nie przerabiać...
Masz jakieś dziwne poglądy, allegro be, cfw be oO...

Nie lubię też kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gwarancję powinieneś mieć na dwa lata ( standart europejski ), więc ja bym poprostu oddał do serwisu. Zapłacisz może troszkę drożej, ale będziesz miał naprawione pewnie, i bez zbędnego szukania.
@driv4r
nie wiesz nawet co daje przeróbka, więc się nie odzywaj. To nie tylko piraty, lecz przedewszystkim modyfikacje, homebrew, themy RCO, i tego typu rzeczy.
@delfo
jak słusznie kurczak-AFC zauważył, nie wiesz co zanczy stfu, a ja nie wiesz, to nie mów ;)
STFU - Shut the fuck up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to się zastanawiam czy nie sprzedać DS i kupić PSP :P Przede wszystkim grafika. Na konsoli SONY jest naprawdę niezła, poza tym ma więcej możliwości (mp3, przeglądanie zdjęć itp). Na DS też niby to jest, ale trzeba kupować nagrywarkę itp. Czy dobra konsola nie powinna mieć tego od razu na wyposażeniu? Kolejnym + są gry. Na PSP naprawdę jest w co pograć podczas gdy na Nintendo mamy w sumie tylko Zeldy, Mario i inne Final Fantasy czy Cooking Mumy... Owszem NFS, Fifa itp na "de esa" też są, ale to już inna bajka w porównaniu z tymi na PSP. W nich grasz, a nie odwalasz mini gierki za pomocą patyczka i mikrofonu. Do tego dodam jeszcze większy ekran (dotykowy fajna rzecz, ale...). To wszystko coraz bardziej mnie zachęca do wymiany kieszonkowego centrum roz(g)rywki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu przysiadłem i ukończyłem genialnego moim zdaniem Crisis Core: Final Fantasy VII. Grafika, muzyka i fabuła są naprawdę świetne. I te odświeżone wspomnienia z VII części na PSXa, którą się przechodziło po kilka razy :>. Coś pięknego. Odświeżone postacie i przede wszystkim dodatek do wątku fabularnego jakże ważny dla fana VII części "Fajnala". O ile ktoś grał już w VII część na PSX to zakończenie CC będzie dla niego mniej więcej znane. Mimo to sam o mało co się nie popłakałem. Naprawdę warto zagrać w ten tytuł. Dodam jeszcze, że 27.03.09 na rynek trafia platynowe wydanie : ).

FFVII 4ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować