Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Witaj!

Dnia 04.05.2008 o 16:33, Ryan Kam napisał:

Wersje PSP: PSP-1000 ( Fat ), PSP-2000 ( Slim & Lite ) i PSP-3000 ( Slim & Bright

Która wersja PSP jest najbardziej opłacalna?
Bo zamierzam, kupić, a wiem, że jakaś wersja PSP miała problemy z wyświetlaczem.
To którą najbardziej opłaca się kupić?
Z góry dzięki.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepiej kupić PSP-2000 (Slim & Lite), najmniej zawodna, sam posiadam od ponad 1,5 roku i nie sprawiła mi żadnych problemów. Poza tym, jest tańsza i w bardzo małym stopniu różni się od PSP-3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 23:11, Krystian-03 napisał:

Gdy Kupowałem PSP, miało roczną gwarancję.

tak czy siak, radzę oddać do serwisu Sony.

@junior17. Jeżeli chcesz coś czuć w rękach, i miec przy tym dobrą konsole, za najniższą cenę, to ja radze fat.Co z tego, ze slim ma wiecej ramu, jak zmienia to tylko kwestie ladowania gry ( 2 sek dluzej na fat), skoro ma mniej mozliwosci modyfikacji, mniej homebrew, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedział kolega przede mną najlepiej jest kupić PSP-2000. Z przerabialną płytą. Wgrasz nieoficjalnego softa i masz BARDZo dużo możliwości. I nie chodzi tu o piractwo. Dzieki przerobionemu softowi, odkryjesz pełnię możliwości PSP. Polecam PSP- 2000, które sam mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 15:32, Ryan Kam napisał:

Tak jak powiedział kolega przede mną najlepiej jest kupić PSP-2000. Z przerabialną płytą.

Co to jest ta przerabialna płyta?

Dnia 23.03.2009 o 15:32, Ryan Kam napisał:

Wgrasz nieoficjalnego softa i masz BARDZo dużo możliwości.

A jeśli głownie (tylko) PSP ma służyć do grania to nic nie trzeba przerabiać?

Dnia 23.03.2009 o 15:32, Ryan Kam napisał:

Dzieki przerobionemu softowi, odkryjesz pełnię możliwości PSP. Polecam PSP- 2000, które
sam mam :)

Hmm... Pełnię możliwości? Mógłbyś bardziej to rozwinąć?
Z góry dzięki.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 15:48, junior17 napisał:

Co to jest ta przerabialna płyta?


Taka, gdzie możesz wgrać nieoficjalne softy. Na nieprzerabialnej wgrasz tylko softy od Sony.

Dnia 23.03.2009 o 15:48, junior17 napisał:

A jeśli głownie (tylko) PSP ma służyć do grania to nic nie trzeba przerabiać?


tak

Dnia 23.03.2009 o 15:48, junior17 napisał:

Hmm... Pełnię możliwości? Mógłbyś bardziej to rozwinąć?


Ehh, dużo tego pczytaj na PSP Poland o tym :) Znajdziesz na pewno to co Cię interesuję.

Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2009 o 16:05, Ryan Kam napisał:

Taka, gdzie możesz wgrać nieoficjalne softy. Na nieprzerabialnej wgrasz tylko softy od
Sony.

Ok. Tylko jeszcze jedno pytanko: Skąd mam wiedzieć, czy dana płyta jest przerabialna, czy nie?
Bo w specyfikacji na stronkach sklepowych nic takiego nie znalazłem.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 18:18, junior17 napisał:

Bo w specyfikacji na stronkach sklepowych nic takiego nie znalazłem.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam


Właśnie na PSPoland.pl (jak to wspomniałem kurczak ;)) masz instrukcję jak ją rozpoznać. Musisz się jednak najpierw zalogować na forum.

Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem,że można mieć GG na PSP.Jaki soft jest potrzebny?
I jeszcze jedno-jesli mam jakiegos starszego softa to mi sie bedzie aktualizował (tak słyszałem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 19:08, WIkitory napisał:

Słyszałem,że można mieć GG na PSP.Jaki soft jest potrzebny?


Musisz mieć przerobioną konsolę. GG jest na PSP, ale podobno bardzo wolno działa.

Dnia 23.03.2009 o 19:08, WIkitory napisał:

I jeszcze jedno-jesli mam jakiegos starszego softa to mi sie bedzie aktualizował (tak
słyszałem)?


Musisz ściagnąć softa z sieci, ew. na UMD może być soft, który będzie wymagać dana gra. Gdy go nie masz będziesz musiał dokonać aktualizacji przed zagraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 19:08, WIkitory napisał:

Słyszałem,że można mieć GG na PSP.Jaki soft jest potrzebny?


www.pspoland.pl zarejestruj się i poszukaj na forum. Podobno wyszło coś nowego, co pozwala na wygodne korzystanie z gg na psp. Oczywiście musisz posiadać cfw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu w 100 % przeszedłem Medal of Honor Heroes 2 na wszystkich poziomach trudności. Szkoda, że gra jest tak krótka. Jednakże cieszy fakt zdobycia/odkrycia wszystkich medali i zadań pobocznych. Jak ktoś chce, to mogę podać wszystkie ukryte zadania :)

Teraz zbieram na GoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam psp fat (wersja 1001) Kiedy go kupowałem myślałem że to slim miał bowiem wejście audio-video które nie występuje w fatach (chyba że w wersji 1001 którą właśnie posiadam). Dopiero później odkryłem że to fat.
Ale co z tego sporo posiada wszystkie funkcje dodatkowe jakie chciałem aby posiadał, a nawet więcej (oprócz Wi-Fi ma jeszcze irdę ale i tak jej nie używam). konsolka nie posiada tylko dyktafonu który ma najnowsza odsłona psp, mianowicie psp 3000 którego nie można przerobić (a przynajmniej na razie się nie da), co bardzo obniża moją opinie na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować