Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2009 o 13:03, fearlord napisał:

A jeżeli gry nie trzeba wgrywac tylko od razu ją uruchamiasz? Tak jak z Super Mario war

Znaczy wiesz no, każdą grę bez wyjątku trzeba mieć na karcie pamięci. Nie jestem pewien, czy wszystkie gry działają na oficjalnym sofice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem żeby zrobić z Super Mario War na PSP potrzeba programu FrimeWire (chyba tak to się pisze ;p) i tu moje pytanie czy na 100% nie może wyrządzić mojej konsolce żadnych szkód. A poza tym czy można go pobrac z netu i wrzucić na PSP, czy trzeba pobrać z internetu PSP. Co więcej jaki sterownik muszę wgrać na mój komputer żebym mógł odpalic net w PSP.

Sry za tyle pytań ale jestem głodny wiedzy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 13:45, fearlord napisał:

Przeczytałem żeby zrobić z Super Mario War na PSP potrzeba programu FrimeWire (chyba
tak to się pisze ;p) i tu moje pytanie czy na 100% nie może wyrządzić mojej konsolce
żadnych szkód. A poza tym czy można go pobrac z netu i wrzucić na PSP, czy trzeba pobrać
z internetu PSP. Co więcej jaki sterownik muszę wgrać na mój komputer żebym mógł odpalic
net w PSP.

Sry za tyle pytań ale jestem głodny wiedzy ;/

Od początku.
Program Firmware, to soft, czyli oprogramowanie(jeśli nie kapujesz o co chodzi, coś jak patch do gry wypuszczany co jakiś czas przez sony). Powstał nieoficjalny firmware pozwalający używać darmowych programów tworzonych przez fanów oraz darmowych gier. Żeby Super Mario War(oraz inne gry) zadziałały musisz znaleźć kogoś, kto ci przerobi(samemu nie radzę) - poszukaj na allegro. Wtedy wgrywasz folder z grą do folderu PSP/Game.
EDIT. Zapomniałem dodać,że wgrywanie tych programów nie wyrządzi żadnej szkody twojemu PSP - szkodę może wyłączyć wyłączenie PSP podczas zmieniania firmware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 10:44, T-Tronix napisał:

Czy ta karta jest oryginalna? Znaczy się czy będzie bez zarzutu działać w PSP..

http://allegro.pl/item598134403_sony_sandisk_memorystickproduo_2gb_magicgate_wroc.html

PS: Nie ma w komentarzach że to są podróby ;)

Jest dobra, wsadzamy karte do adapteru a adapter do PSP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 14:53, Sareth14 napisał:

Jak instalować dema gier na psp?


Ściągasz program od Play Station Store, podłączasz PSP do kompa, klikasz na PlayStation Store na demo, które Cię interesuje, chwilę czekasz i ściągasz.

Mam pytanie odnośnie GoW (na PSP)

Po zdobyciu rękawicy Zeusa, nie mogę dalej przejść. Jestem w miejscu, gdzie trzeba skakać po platformach (należało przestawiać odpowiednie dźwignie aby się pojawiły). Skakam na pierwszą platformę, ale na drugą już nie mogę, bo jest za daleko. Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2009 o 15:39, Ryan-Kam napisał:

Po zdobyciu rękawicy Zeusa, nie mogę dalej przejść. Jestem w miejscu, gdzie trzeba skakać
po platformach (należało przestawiać odpowiednie dźwignie aby się pojawiły). Skakam na
pierwszą platformę, ale na drugą już nie mogę, bo jest za daleko. Co robić ?


Szczerze mówiąc, to nie pamiętam momentu o którym mówisz, ale często w GoW te platformy, które są za daleko, często wcale nie są za daleko. Sprawdź z trzy razy, to czasem działa.

Ja mam inne pytanie. Dowiedziałem się od Kafara, że pojawił się na rynku pack 3 gier na PSP za rozsądną cenę. Wie ktoś coś więcej? Jakie sklepy mają to w swojej ofercie? Jakie gry wchodzą w skład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 22:19, Rumcajsev napisał:

Tutaj szybciej bym znalazł nabywcę ;)
Wszystko premierówki, oprócz Battlefronta.
Napisz do mnie na gg, nie lubię załatwiać takich spraw publicznie :P


Ile za fata ? tylko fat czy cos jeszcze do niego przy zakupie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 22:33, Rumcajsev napisał:

No FAT + Karta 4gb + ładowarka i śliczne pudełko.
Napisz do mnie na gg ;)



spoko ciekawy zestawik już pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, otóż instaluje them i robie wszystko tak jak być powinno (USB>PSP>THEME) tam robie folder od theme i wrzucam plik ale później nie mogę go ustawić na mojej konsolce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 12:41, fearlord napisał:

Mam taki problem, otóż instaluje them i robie wszystko tak jak być powinno (USB>PSP>THEME)
tam robie folder od theme (...)

Jeśli dobrze cię rozumeim to w folderze THEME robisz jeszcze jeden folder i tam wrzucasz motyw? Motym wklejaj odrazu do folderu THEME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować