Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Włączam ten cały program do ściągania dem na PSP i wyskakuje mi, że muszę miec najnowszą wersję softu. Niestety koleś co mi sprzedawała PSP (przerobione) mówił, że mam go nie updatowac, bo wszystko szag trafi i musiałbym jechac do serwisu by wgrac od nowa oprogramowanie. Można jakoś bez tego ściągac dema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 23:58, MaccCry napisał:

Włączam ten cały program do ściągania dem na PSP i wyskakuje mi, że muszę miec najnowszą
wersję softu. Niestety koleś co mi sprzedawała PSP (przerobione) mówił, że mam go nie
updatowac, bo wszystko szag trafi i musiałbym jechac do serwisu by wgrac od nowa oprogramowanie.
Można jakoś bez tego ściągac dema?

Jak masz przeróbkę to po co Ci dema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że mam piracic? Konsoli bym nie przerabiał, ale była tania, więc taką kupiłem. Jak nie wiesz jak mi pomóc, to nie odpisuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 00:18, MaccCry napisał:

Sugerujesz, że mam piracic? Konsoli bym nie przerabiał, ale była tania, więc taką kupiłem.
Jak nie wiesz jak mi pomóc, to nie odpisuj...

/srr błąd/
Popatrz tutaj
http://dl.qj.net/Game-Demos-PSP-/catid/446
i tutaj też
Wujek Google to fajny chłop:
http://pspdemocenter.com/list.php?c=pcdown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie rejestracji na PS-Store...

"The sign-in ID and password combination is not correct.

Please check your entries carefully."


Co jest? Wiem że chodzi o znaki.. Tylko jakie są dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam ale nie mogę już edytowć...

Na kompie w czasie rejestracji na PS-Store wyświtlał sie powyższy komunikat, a gdy na PSP próbuje wejść wyświetla się takie coś:
"A system software update for the PSP system is required. For update methods, refer to the instructions for the PSP system."

Mam soft 5.00, więc nie wiem czemu nie chce wejść... Ostatnio normalnie wszystko wchodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jest już nowy soft a co za tym idzie sony robi coś takiego celowo, wiesz, że nowe konsole 300x mają płyty główne na których nie można robić downgradeu, dalej im dalej w las tym ciemniej tak jest właśnie z softem, im wyższy numerek tym nowszy i zapewne dłużej będzie trawło rozpracowywanie tegoż softu to takie zabezpieczenie ze strony Sony by nie piracić, na ps store pewne poszukujesz demek, spokojnie znajdziesz je w innych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 12:59, MaccCry napisał:

Nie, ale mam kabel USB...

Bo jakbyś miał router, to mógłbyś ściągać dema na PSP bez żadnego programu, z PS Store''a.
EDIT: Ale właściwie nie wiem, jak jest z dostępem do PS Store'a na starszych softach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Chyba nie czytałeś moich wcześniejszych postów. Przez kabel USB też można ściągac dema z PSS.

Włączam ten cały program do ściągania dem na PSP i wyskakuje mi, że muszę miec najnowszą wersję softu. Niestety koleś co mi sprzedawała PSP (przerobione) mówił, że mam go nie updatowac, bo wszystko szag trafi i musiałbym jechac do serwisu by wgrac od nowa oprogramowanie. Można jakoś bez tego ściągac dema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 12:40, MaccCry napisał:

Wielkie dzięki za linki :) I teraz mam pytanie, gdzie to rozpakowane demo skopiowac?

Na stronie nr 2 którąpodałem jest napisane gdzie zgrywać te demka, z tego co jeszcze pamiętam, bo dawno temu miałem psp to muszisz to zgrać do katalogu games - zresztą nie jestem tego pewien więc nie będę siał tutaj zamętu, co do demek szanowni koledzy wujek google tam znajdziecie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2009 o 13:02, MaccCry napisał:

Włączam ten cały program do ściągania dem na PSP i wyskakuje mi, że muszę miec najnowszą
wersję softu. Niestety koleś co mi sprzedawała PSP (przerobione) mówił, że mam go nie
updatowac, bo wszystko szag trafi i musiałbym jechac do serwisu by wgrac od nowa oprogramowanie.
Można jakoś bez tego ściągac dema?

Przeczytałem za późno, niestety forum za wolno dzisiaj działa, żebym zdążył z edycją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając pewną aukcję...

Jak to działa? Jak bluetooch? Czy trzeba wpierw podłączyć do kompa?
"...Dodaję również:
Program do wymiany plików pomiędzy Konsolami, za którego pomocą możemy szybko wymienić się filmami, grami, muzyką czy zdjęciami..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 14:38, T-Tronix napisał:

Jak to działa? Jak bluetooch? Czy trzeba wpierw podłączyć do kompa?


W PSP nie ma bluetooch. Jedyne w PSP-1000 była irda. Gry możesz ściągać przez internet(poprzez wi fi) z Store,które po wgraniu odpowiedniego softu jest na PSP.
Jak nie masz bezprzewodowego internetu musisz mieć kabelek mini usb i podłączyć do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować