Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2009 o 23:00, MaccCry napisał:

Dzięki, pomogło :) (że też sam na to nie wpadłem)

I jeszcze jedno pytanie, do którego folderu należy skopiowac emulatory? Pewnie do PSP->
GAME, ale wolę się upewnic.


Zamiast wyciągać baterię, lepiej jest przesunąć do góry przycisk startu na 10 sekund ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: Po utworzeniu folderów video picture i music na karcie pamięci i wrzuceniu do nich odpowiednich plików ,PSP ich nie widzi.Miejsce ubyło,bo tak pokazuje,ale mówi ,że nie ma plików tego typu.Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 19:52, WIkitory napisał:

Mam problem: Po utworzeniu folderów video picture i music na karcie pamięci i wrzuceniu
do nich odpowiednich plików ,PSP ich nie widzi.Miejsce ubyło,bo tak pokazuje,ale mówi
,że nie ma plików tego typu.Co robić?


Może nie obsługuje danego formatu pliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 21:50, WIkitory napisał:

Sorki za post pod postem.

Czy aby grać w dema trzeba mieć przerobiony soft? Chyba tak,niech to szlak :/


Nie trzeba, ale jeśli chcesz ściągnąć demko z Play Station Store, to musisz mieć najnowszy soft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeróbka jest potrzebna tylko to homebrew applications, czyli freewarowych programów, gier robionych przez fanów. Mam ową przeróbkę i gram na przykład w Wolfensteina 3D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie z jakiejś strony demo...Rozumiem ,że musze mieć najnowszy soft.Pobierze sie po network update czy trzeba cos robic?Wrzuciłem do folderu game i nic ,więc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu kolejny post,eh,przepraszam :P
Może mi ktoś objaśnić jak połączyć PSP z routerem wifi (z zabezpieczeniami),albo zapodać jakiś poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 22:13, WIkitory napisał:

Ściągnąłem sobie z jakiejś strony demo...Rozumiem ,że musze mieć najnowszy soft.Pobierze
sie po network update czy trzeba cos robic?Wrzuciłem do folderu game i nic ,więc..



Ale wrzucasz update, czy demko.
Instrukcja, ja wgrywać update:


Najnowszy soft: 5.50.
Link do update jest parę stron do tyłu.

PS. Aby połączyć się z routerem, to odpalasz np. przeglądarkę i wybierasz scan. Wtedy pojawia ci się lista sieci, wybierasz swoją i wpisujesz adress WEP(zabezpieczenie routera, powinien gdzieś pisać na routerze). Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do sieci,mam zabezpieczenie WPA2 i przez skan sie nic nie da (not suported?),musze ręcznie...Tam mam wszystko ok,ale i tak nie działa.Trzeba wprowadzić MAC adress o ile wiem,ale nie kojarze tych rzeczy i nie wiem jaki to bedzie mialo wplyw na moja sieci bezprzewodowa,inny domownicy też z niej korzystają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 23:54, WIkitory napisał:

Co do sieci,mam zabezpieczenie WPA2 i przez skan sie nic nie da (not suported?),musze
ręcznie...Tam mam wszystko ok,ale i tak nie działa.Trzeba wprowadzić MAC adress o ile
wiem,ale nie kojarze tych rzeczy i nie wiem jaki to bedzie mialo wplyw na moja sieci
bezprzewodowa,inny domownicy też z niej korzystają :/



WPA 2 to trochę nie za dużo na PSP? Jak dobrze pamiętam max chyba WEP, ew. WPA 1 obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 23:54, WIkitory napisał:

Co do sieci,mam zabezpieczenie WPA2 i przez skan sie nic nie da (not suported?),musze
ręcznie...Tam mam wszystko ok,ale i tak nie działa.Trzeba wprowadzić MAC adress o ile
wiem,ale nie kojarze tych rzeczy i nie wiem jaki to bedzie mialo wplyw na moja sieci
bezprzewodowa,inny domownicy też z niej korzystają :/


Numer MAC routera jest gdzieś na obudowie routera, albo w opcjach. A MAC psp to w opcjach.
WPA 2 chyba nie jest obsługiwane przez PSP. Kiedyś próbowałem podłączyć się do pewnego routera firmy Pentagram i także miałem not supported, więc mogłem zapomnieć o WI - FI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to "not suported" może wynikać z tego,że mój typ autentykacji to WPA 2? Moze zmienic na WPA? Co sie wtedy stanie z moja siecia,inny uzytkownicy beda musieli cos robic,albo czyms to zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba zmienić w routerze na WPA, skutki w zasadzie żadne. Krótsze hasło będzie do zapamiętania :-), ja też mam w swoim rout. WPA i nikt się jakoś nie włamał, ale z jak się z PSP chce korzystać innej opcji nie ma niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań .
1.Czy na PSP jest możliwe czytanie eboków?
2.Można grać z karty pamięci ?
3.Menu jest po polsku ?
4.Są polskie znaki ?
5.Da się instalować programy ?
6.Czy Skype jest od razu zainstalowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować