Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2009 o 22:50, KaRkAsZo napisał:

to powie ktos conieco o tej pandorze? i jak traktowac te stronke, sa gry tylko na 24h
czy na wiecej? mam nadzieje, ze to nie jest piracka pspisoz.com


Jeśli myślisz że ściągniecie takiej gry na 24h i jej usunięcie jest legalne, to grubo się mylisz. Nie ma czegoś takiego. Legalne dema gier można pobrać tylko i wyłącznie z Playstation Network. A Pandora to jest przerobiona oryginalna bateria od Sony, który imituję baterię serwisową i daję dostęp do flasha konsolki. Czyli podsumowując pozwala na wgranie dowolnego softu. Z tego co mi wiadomo(a mogę się mylić:E) to chyba jeszcze nie można przerobić PSP 3004.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 22:56, rybisiu napisał:

Jeśli myślisz że ściągniecie takiej gry na 24h i jej usunięcie jest legalne, to grubo
się mylisz. Nie ma czegoś takiego. Legalne dema gier można pobrać tylko i wyłącznie z
Playstation Network. A Pandora to jest przerobiona oryginalna bateria od Sony, który
imituję baterię serwisową i daję dostęp do flasha konsolki. Czyli podsumowując pozwala
na wgranie dowolnego softu. Z tego co mi wiadomo(a mogę się mylić:E) to chyba jeszcze
nie można przerobić PSP 3004.

Czyli taki pirat sciaga gre i ma ja prez pare lat nawet?! lol, to nieuczciwe -,-

Anyway, a do tej Pandory potrzeba innej baterii czy cos? i na allegro ponoc sa juz wersje 3004 przerobione... i jhak sie maja te gry Java po przerobieniu konsolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 23:00, KaRkAsZo napisał:

> nie można przerobić PSP 3004.
Czyli taki pirat sciaga gre i ma ja prez pare lat nawet?! lol, to nieuczciwe -,-

*Facepalm*

Dnia 09.07.2009 o 23:00, KaRkAsZo napisał:

Anyway, a do tej Pandory potrzeba innej baterii czy cos?

Trzeba osobnej baterii i karty pamięci, ale nie wtajemniczaj się w to skoro masz 3004.

Dnia 09.07.2009 o 23:00, KaRkAsZo napisał:

i na allegro ponoc sa juz wersje
3004 przerobione... i jhak sie maja te gry Java po przerobieniu konsolki?

Tak, ale o to chodzi, że wersje 300x przerabia się inaczej niż baterią pandory (przerabia się ChickHENem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 02:04, ChrisBgnr napisał:

Jako (wkrótce - do tygodnia) szczęśliwy (mam nadzieję;p) posiadacz PSP mam zapytanko
o najlepsiejsze z najlepsiejszych wyścigi na tę konsolkę. I raczej coś z "poważniejszych"
klimatów niż Burnouty;]
Chodzi mi po głowie NFS Underground Rivals, jako, że to właśnie Undergrounda wspominam
bardzo ciepło z wersji na PC. Jakies sugestie?

edit: O! I jakiegoś dobrego slasha bym chciał (oprócz God of War bo tego sprawię sobie
niemal na pewno).

NFS Underground Rivals sam posiadam, gra się fajnie(:P) co do slashy to niewiem, na PSP nie grałem/raczej nie będe grać w niedługim czasie, NFS Most Wanted wydaję mi się trochę "nudny" bo praktycznie wkółko robisz to samo(trasy wyglądają bardzo podobnie) ale Soundtrack jest świetny, co do Carbona to niewiem, nie grałem. Pro Streeta grałem u kolegi, to już zależy, jeśli lubisz trochę tuningu +legalne wyścigi na torze to może być , bo trzeba używac tu hamulców, są zniszczenia etc, wpływają na osiągi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiałem się and losem PSP - wyszło dobrze jest ok dużo zapowiedzi ale nie kręcą mnie. jedynie MGSy ciągną mnie do PSP i chyba z niej zrezygnuje na rzecz grywalności _DS. To moje zdanie nie wiem po co tu to pisze, wiem ze PSP jest świetne i lepsze technicznie ale nie daje mi frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej na MP4? Mniej zajmują i ponoc lepsza jakośc. Pomoże Ci w tym program PSP Video Converter. A czy to legalne? Nie mam pojęcia, a jak prześledzisz ten temat, to zauważysz, że większośc ma na to wywalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 21:00, KaRkAsZo napisał:

Jaka gre polecacie na psp?zastanawiam sie nad gta:liberty city stories a killzone ...
albo jakas inna fajna do 80zl

god of war chains of olympus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli dam do przerobienia PSP, to jest możliwość, że koleś od przerabiania to zwali, znaczy że coś będzie nie tak z psp?

Karkaszo; Tekken DR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://dark-jack.com/archives/118

5.50 ma paść w ten poniedziałek (jutro) albo wtorek. Od kilku miesięcy wszyscy znają ten "crash" konsoli, ale tym razem jest zapowiedź czegoś lepszego.
Pozostaje czekać. Oczywiście grupa nie wspiera piractwa i HEN nie będzie miał "loadera ISO/CSO".

A ja mam prośbę. Mógłby ktoś dać mi link albo wytłumaczyć co oznacza "HEN-A", "GEN-A", "CFE" itd. Ale tak bardziej dokładniej, bo ogólnie to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 21:34, yerko napisał:

> Jaka gre polecacie na psp?zastanawiam sie nad gta:liberty city stories a killzone
...
> albo jakas inna fajna do 80zl
god of war chains of olympus

mam, i jeszcze secret agent clank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników PSP 3000(najlepiej takich którzy wcześniej posiadali PSP FAT)
Otóż od kilku lat korzystam z PSP FAT i nigdy nie widziałem potrzeby zmiany konsoli na nowszy model, jednak ostatnio coraz bardziej irytują mnie odbicia(refleksy). W zasadzie w bardziej słoneczny dzień będąc na zewnątrz nie da się pograć, gdyż na ekraniku nic nie widać. Ekran w PSP 3000 podobno jest zaopatrzony w powłokę antyrefleksową. I tu moje pytanie:
Jak sprawdza się ta powłoka? Czy da się pograć w słoneczny dzień? Czy pod tym względem jest znacząca różnica między Fatem a PSP 3000?.
Pracuję na zewnątrz i żeby sobie komfortowo pograć musze siedzieć w kiblu. Już się ludzie na mnie dziwnie w pracy patrzą że ja tyle w toalecie przesiaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otoż zastanawiam się nad sprzedażą mojego PSP 1004 z softem 5.51 i kupnem nowej wersji 3004 i mam w związku z tym pare pytań.

1. Ile mogłbym wziąść za taką konsolę. Dbałem o nią także ma standardowe slady używania po 2 latach ale lekkie. nigdy nie była w naprawie. Dorzuciłbym kartę 512 MB i moze 1 grę Harry Potter i Czara Ognia też w dobrym stanie.

2. Czy opłaca sie kupic konsolę PSP 3004 teraz może warto poczekac na kolejny model może 3004 nie jest na tyle lepsza od 1004 aby sprawiac sobie takie wydatki ???

3. Chyba do PSP GO nie będa wchodzić dyski UMD czy jak to będzie z tą konsolą ???

4. Może bardziej opłaca sie kupić inny model ???

5. A i zawsze zastanawiałem się po co jest bateria pandora co umożliwia ??? I do jakiego softa mozna ją miec ???

Prosze o odpowiedzi na moje pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 17:05, 1096 napisał:

Otoż zastanawiam się nad sprzedażą mojego PSP 1004 z softem 5.51 i kupnem nowej wersji
3004 i mam w związku z tym pare pytań.

Moim zdaniem to strata pieniędzy

Dnia 15.07.2009 o 17:05, 1096 napisał:

1. Ile mogłbym wziąść za taką konsolę. Dbałem o nią także ma standardowe slady używania
po 2 latach ale lekkie. nigdy nie była w naprawie. Dorzuciłbym kartę 512 MB i moze 1
grę Harry Potter i Czara Ognia też w dobrym stanie.

W cenach się nie orientuję ale spojrzałem na Allegro i widzę nowsze modele po cztery/pięć stów...

Dnia 15.07.2009 o 17:05, 1096 napisał:

2. Czy opłaca sie kupic konsolę PSP 3004 teraz może warto poczekac na kolejny model może
3004 nie jest na tyle lepsza od 1004 aby sprawiac sobie takie wydatki ???

Moim zdaniem dla mniejszych wymiarów, skype''a i (podobno) trochę lepszego ekranu (zapomniałem o czymś?) nie warto wydawać pieniędzy.

Dnia 15.07.2009 o 17:05, 1096 napisał:

3. Chyba do PSP GO nie będa wchodzić dyski UMD czy jak to będzie z tą konsolą ???

Nie będą. Będzie tylko cyfrowa dystrybucja, czyli konsola kompletnie nie na polskie warunki :/

Dnia 15.07.2009 o 17:05, 1096 napisał:

4. Może bardziej opłaca sie kupić inny model ???

np. fat, a skoro już masz to nawet nie musisz wydawać pieniędzy, super sprawa ;p

Dnia 15.07.2009 o 17:05, 1096 napisał:

5. A i zawsze zastanawiałem się po co jest bateria pandora co umożliwia ??? I do jakiego
softa mozna ją miec ???

Umożliwia przerobienie konsoli. Na 3000 i tak nie działa, z kolei na fatach działa chyba wszystkich (bez względu na soft)

Dnia 15.07.2009 o 17:05, 1096 napisał:

Prosze o odpowiedzi na moje pytania...

prosisz to masz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - jestem szczęsliwym (póki co;p) nowym posiadaczem PSP 2004. No i się tak zastanawiam czy opłaca się aktualizować soft? Mam bodajże 4.01, najnowsze jest coś 5.50 chyba... Przeróbek konsoli póki co nie wchodzi w grę (trafiłem na model zrobiony na "tej" płycie głównej;]) więc mógę robić update softu do nawet najnowszej wersji. Pytanie tylko, czy nowsze wersje wnoszą coś więcej poza łataniem luk umożliwiających przeróbki? Jakieś nowe funkcje, opcje etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować