Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Hmmm i jeszcze takie pytanko. Jak jest z żywotnością napędu i dysków UMD? O każdy sprzęt dbam, ale te dyski wydają mi się jakieś takie... Nie rozleci się to po roku dwóch?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 20:55, ChrisBgnr napisał:

Hmmm i jeszcze takie pytanko. Jak jest z żywotnością napędu i dysków UMD? O każdy sprzęt
dbam, ale te dyski wydają mi się jakieś takie... Nie rozleci się to po roku dwóch?;p


Niektóre moje dyski mają już po 2/3 lata i poza paroma ryskami nie stało się z nimi nic (ryski oczywiście nie stanowia żadnego problemu).
Jeśli chodz o napęd powiem krótko:
Moje 3 letnie PSP jeszcze nigdy w żaden sposób nie uległo awarii ;-).
Ps. Najnowszy Soft to 5.51.
Softy te wnoszą różne funkcje miedzy innymi playstation store itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś ze sklepu Playstation Store? Podobno można tam kupić w miarę tanio hiciory z PS1. Niestety konieczność ściągani ich programiku do obsługi tego, oraz konieczność płacenia przez sieć nieco mnie odstrasza. Byłym wdzięczny za podzielenie się doświadczeniami. Jakie tytuły znajdują się w ofercie? Gdyby były naprawdę dobre myśałem już o wyrobieniu sobie jakiejś ekarty i zrobieniu kilku zakupów, tylko czy warto się w ogóle w to ładować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już chyba zdecydowałem się na sprzedaż mojego Fata i kupno nowego PSP 3000 i mam pare pytań.
1. Za 3 tygodnie wyjeżdżam za granicę będę w Niemczech, Francjii i Hiszpanii może tam bardziej opłaca się kupić konsole ???
Czy ktoś orientuje się czy może tam być taniej i czy konsole tam zakupione czymś się różnią od tych kupionych w Polsce ???
2.Widziałem w empiku konsolę PSP 3004 (tu jakieś literki nie pamiętam jakie) Slim & Lite...
O co chodzi myślałem ze PSP 3000 to Slim & Bright...
3. To który model dokładnie jest w tym momencie najnowszy ???
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za drugi post ale odświeżam i dodaje pytania.
Już chyba zdecydowałem się na sprzedaż mojego Fata i kupno nowego PSP 3000 i mam pare pytań.
1. Za 3 tygodnie wyjeżdżam za granicę będę w Niemczech, Francjii i Hiszpanii może tam bardziej opłaca się kupić konsole ???
Czy ktoś orientuje się czy może tam być taniej i czy konsole tam zakupione czymś się różnią od tych kupionych w Polsce ???
2. Widziałem w empiku konsolę PSP 3004 (tu jakieś literki nie pamiętam jakie) Slim & Lite...
O co chodzi myślałem ze PSP 3000 to Slim & Bright...
3. To który model dokładnie jest w tym momencie najnowszy ???
4. Jakie kolory PSP uwazacie za najfajniejsze. zastanawiam sie nad srebrnym i czarnym.
5 Czy mozna pobrac z internetu demo jakiejs czesci GTA na PSP...
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest najlepszy model PSP? Bo myślę nad zakupem tej konsolki i za bardzo nie wiem którą wybrać bo jest chyba parę typów tej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszy jest stary, ale poczciwy grubasek, ale jeśli nie znajdziesz nigdzie takowego, najlepszym rozwiązaniem będzie Slim. Jeśli nie chcesz się moczyć w homebrew, to wystarczy Ci najnowszy model (3000), ale natomiast jeśli chcesz się z tym pobawić, to warto o tym pamiętać, że 3000 Ci na to nie pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 15:46, Vytrix napisał:

Jak dla mnie najlepszy jest stary, ale poczciwy grubasek, ale jeśli nie znajdziesz nigdzie
takowego, najlepszym rozwiązaniem będzie Slim. Jeśli nie chcesz się moczyć w homebrew,
to wystarczy Ci najnowszy model (3000), ale natomiast jeśli chcesz się z tym pobawić,
to warto o tym pamiętać, że 3000 Ci na to nie pozwoli.

Grubasa juz daaaawno nigdzie nie widziałem (chyba, że mówimy o drugim obiegu). No a kupno 2000 nie gwarantuje wcale możliwości trwałej przeróbki gdyż nowsze modele bazują już na owej nieszczęsnej "nieprzerabialnej" płycie głównej... Ponadto opinie o nowym wyświetlaczu z modeli 3000 jest podzielona na skutek występowania interlinii. <google mode>

-> Harrolfo - ja mojego 2004 kupiłem za 550zł w Merlinie. Wątpię abyć nówkę dostał na ten moment poniżej 500zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie? Na allegro widziałem oferty przerabiania PSP 3004 i było napisane, że homebrew, czytanie ISO, wszystko będzie działać. Fake?

Co do samego PSP, to wg was - 2004 czy 3004 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 17:17, Baluk25 napisał:

Jak to nie? Na allegro widziałem oferty przerabiania PSP 3004 i było napisane, że homebrew,
czytanie ISO, wszystko będzie działać. Fake?

Co do samego PSP, to wg was - 2004 czy 3004 ?

PSP 300x z softem niższym niż 5.50 jest przerabialne. Nie żaden "fake".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 17:20, Grinczar napisał:

> Jak to nie? Na allegro widziałem oferty przerabiania PSP 3004 i było napisane, że
homebrew,
> czytanie ISO, wszystko będzie działać. Fake?
>
> Co do samego PSP, to wg was - 2004 czy 3004 ?
PSP 300x z softem niższym niż 5.50 jest przerabialne. Nie żaden "fake".

Przerabialne tak. TRWALE przerabialne - NIE. To znaczy, że odpalać "przerabianie" trzeba za każdym razem po uruchomieniu konsoli. No i trzeba mieć do tego soft co najwyżej 5.01. Metoda średnio wygodna bo z tego co czytałem "nie załapuje" za pierwszym razem i czynność trzeba powtarzać.
Identycznie ma się sprawa z nowszymi 2000 na płycie głównej TA-88v3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odświeżam swoje pytanie:

Już chyba zdecydowałem się na sprzedaż mojego Fata i kupno nowego PSP 3000 i mam pare pytań.
1. Za 3 tygodnie wyjeżdżam za granicę będę w Niemczech, Francjii i Hiszpanii może tam bardziej opłaca się kupić konsole ???
Czy ktoś orientuje się czy może tam być taniej i czy konsole tam zakupione czymś się różnią od tych kupionych w Polsce ???
2. Widziałem w empiku konsolę PSP 3004 (tu jakieś literki nie pamiętam jakie) Slim & Lite...
O co chodzi myślałem ze PSP 3000 to Slim & Bright...
3. To który model dokładnie jest w tym momencie najnowszy ???
4. Jakie kolory PSP uwazacie za najfajniejsze. zastanawiam sie nad srebrnym i czarnym.
5. Czy mozna pobrac z internetu demo jakiejs czesci GTA na PSP ???
6. Czy orientuję sie ktoś czy w olsztynie lub okolicach jest punkt skupu gier i konsol ???

Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 19:47, 1096 napisał:

odświeżam swoje pytanie:

Już chyba zdecydowałem się na sprzedaż mojego Fata i kupno nowego PSP 3000 i mam pare
pytań.
1. Za 3 tygodnie wyjeżdżam za granicę będę w Niemczech, Francjii i Hiszpanii może tam
bardziej opłaca się kupić konsole ???


Popatrz po cenach... W Polsce chodzą średnio po 500-600zł nówki...

Dnia 20.07.2009 o 19:47, 1096 napisał:

Czy ktoś orientuje się czy może tam być taniej i czy konsole tam zakupione czymś się
różnią od tych kupionych w Polsce ???
2. Widziałem w empiku konsolę PSP 3004 (tu jakieś literki nie pamiętam jakie) Slim &
Lite...
O co chodzi myślałem ze PSP 3000 to Slim & Bright...


Dobrze myślałeś

Dnia 20.07.2009 o 19:47, 1096 napisał:

3. To który model dokładnie jest w tym momencie najnowszy ???


PSP 3k Slim&Bright

Dnia 20.07.2009 o 19:47, 1096 napisał:

4. Jakie kolory PSP uwazacie za najfajniejsze. zastanawiam sie nad srebrnym i czarnym.


Ma to znaczenie jaki kolor? Z tych dwóch wybrałbym srebrny

Dnia 20.07.2009 o 19:47, 1096 napisał:

5. Czy mozna pobrac z internetu demo jakiejs czesci GTA na PSP ???


Szukajka... Ale wątpie żeby było.

Dnia 20.07.2009 o 19:47, 1096 napisał:

6. Czy orientuję sie ktoś czy w olsztynie lub okolicach jest punkt skupu gier i konsol
???


Nie lepiej allegro? Można niezłe okazje wyrwać ;)

Dnia 20.07.2009 o 19:47, 1096 napisał:


Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można najlepiej kupić slim & brighta w media markcie czy gdzie ???
I jaka jest różnica między 3000 Slim & Lite a PSP 3000 Slim & Bright i co oznaczaja te literki co są po modelu na opakowaniu PSP ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 17:24, 1096 napisał:

A gdzie można najlepiej kupić slim & brighta w media markcie czy gdzie ???
I jaka jest różnica między 3000 Slim & Lite a PSP 3000 Slim & Bright i co oznaczaja te
literki co są po modelu na opakowaniu PSP ???


Zawsze polecam ultima.pl bo można tam wyhaczyć niezłe okazje ;] A różnica to tylko ekran...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla, ale nie mozna edytowac, a zalezy mi na odpowiedzi...

O co chodzi z tą rozgrywką na szachownicach na początku gry? Tak wygląda cała gra czy tylko wstęp? Bo mam grę niestety w języku japońskim...

Edit: Pandora przy przerbce sluzy tylko do zejscia na nizszy soft... Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 17:42, T-Tronix napisał:

Sorry za dubla, ale nie mozna edytowac, a zalezy mi na odpowiedzi...

O co chodzi z tą rozgrywką na szachownicach na początku gry? Tak wygląda cała gra czy
tylko wstęp? Bo mam grę niestety w języku japońskim...

Edit: Pandora przy przerbce sluzy tylko do zejscia na nizszy soft... Tak?

Nie tylko,pozwala na wgranie dowolnego softu.Oczywiście, tylko na Fatach i starszych wersjach Slima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować