Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Witam wszystkich w tym dziale :). Jako, że nigdy nie miałem konsoli przenośnej, bo mam Xa chcę sobie sprawić PSP i chciałbym dowiedzieć się kilku informacji:
- Czy PSP ma blokadę regionalną? Kolega ma bardzo tanio ze swojego sklepu w USA i chciałbym wiedzieć, czy jest tak jak z Xboxem :).
- Czym różni się PSP białe od czarnego? Kolega doradza mi białego, ale różnią się czymś?
I narazie chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 21:57, Xjumpaytech napisał:

- Czym różni się PSP białe od czarnego? Kolega doradza mi białego, ale różnią się czymś?


tylko i wylacznie kolorem, a doradzal biale, bo moze jemu sie bardziej podobalo :P btw, biale szybciej sie brudzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 21:59, Zauri napisał:

> - Czym różni się PSP białe od czarnego? Kolega doradza mi białego, ale różnią się
czymś?

tylko i wylacznie kolorem, a doradzal biale, bo moze jemu sie bardziej podobalo :P btw,
biale szybciej sie brudzi..

A ok dzięki :D to wezmę czarne, bo chyba bardziej mi odpowiada :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 21:59, Zauri napisał:

> - Czym różni się PSP białe od czarnego? Kolega doradza mi białego, ale różnią się
czymś?

tylko i wylacznie kolorem, a doradzal biale, bo moze jemu sie bardziej podobalo :P btw,
biale szybciej sie brudzi..

Z kolei na czarnym bardzo widoczne są ślady palców/tłuszczu/potu - jeżeli ręce ci się nadmiernie pocą albo wcinałeś kurczaka z KFC - jesteś udupiony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cos za cos.. jednak czarny kolor bardziej uniwersalny.. z reszta biale psp tez sie palcuje, tylko tego tak bardzo nie widac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 16:19, Xjumpaytech napisał:

A jak z blokadą regionalną niby nie powinno jej być, ale czasami jest chodzi mi tu głównie
o gry, bo filmów raczej nie oglądam na takim sprzęcie :).


Nie ma blokady na gry- jest tylko na filmy na UMD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 18:43, Orion napisał:

Zastanawiam się nad zakupem psp i wobec tego mam pytanie. Jak jest z internetem? jakiś
abonament? Jak go aktywować?

Zero abonamentu, zero aktywacji. Internet w PSP to darmowe (jak dla połączonego już użytkownika ;] ) sieci WiFi. Więcej o tym, jeżeli niekumaty, poczytaj na wikipedii. To się dzieje tak, że włączasz WiFi skaner w twoim PSP i konsolka wyszukuje dostępne sieci. Gdy znajdziesz jakąś niezabezpieczoną hasłem / zabezpieczoną, ale znasz hasło (niepotrzebne skreślić) sieć możesz się do niej połączyć i w tym momencie masz ''u siebie'' internet. Wtedy możesz wejść nomalnie na kanały RSS, słuchać internetowego radia, buszować po www ew. po PlayStation Network (w tym wypadku musisz założyć sobie darmowe konto).
Ogólnie to tyle, ale jeżeli potrzebujesz więcej wyjaśnień to pisz tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić sobie PSP. I teraz mam do was pytanie - czy się opłaca ? Jeśli tak, to proszę o pokazanie mi dobrych gier:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 18:57, AK129 napisał:

> A jak z blokadą regionalną niby nie powinno jej być, ale czasami jest chodzi mi
tu głównie
> o gry, bo filmów raczej nie oglądam na takim sprzęcie :).

Nie ma blokady na gry- jest tylko na filmy na UMD.

Ok dzięki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 19:20, Ezio napisał:

Mam zamiar kupić sobie PSP. I teraz mam do was pytanie - czy się opłaca ? Jeśli tak,
to proszę o pokazanie mi dobrych gier:D

FIFA Street 2, PSP Minis, Buzz!, God of War, Lumines, Echochrome, Monster Hunter: Freedom Unite, Rock Band: Unplugged, Dragon Ball Shin Budokai.

Pogrubiłem gry, które bardzo chciałbym kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2009 o 18:58, Sharaqus napisał:

Zero abonamentu, zero aktywacji. Internet w PSP to darmowe (jak dla połączonego już użytkownika
;] ) sieci WiFi. Więcej o tym, jeżeli niekumaty, poczytaj na wikipedii. To się dzieje
tak, że włączasz WiFi skaner w twoim PSP i konsolka wyszukuje dostępne sieci. Gdy znajdziesz
jakąś niezabezpieczoną hasłem / zabezpieczoną, ale znasz hasło (niepotrzebne skreślić)
sieć możesz się do niej połączyć i w tym momencie masz ''u siebie'' internet. Wtedy możesz
wejść nomalnie na kanały RSS, słuchać internetowego radia, buszować po www ew. po PlayStation
Network (w tym wypadku musisz założyć sobie darmowe konto).
Ogólnie to tyle, ale jeżeli potrzebujesz więcej wyjaśnień to pisz tutaj :)


Wow, to super. Normalnie mogę wejśc w google i na gram.pl bez żadnych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 20:07, Orion napisał:

Wow, to super. Normalnie mogę wejśc w google i na gram.pl bez żadnych problemów?

Znaczy, trzeba się liczyć z brakiem polskich znaków (przerobione PSP załatwia sprawę, ale ja mam model 3003 z softem 6.00, także...) i trochę niższym transferem niż na PeCecie (Jeżeli siedzisz obok rutera 1Mb to i tak twoja konsolka będzie wykorzystywać z 60% mocy - ale to takie moje osobiste spostrzeżenia), ale jeżeli ci to nie przeszkadza, to nie ma żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 20:28, Sharaqus napisał:

> Wow, to super. Normalnie mogę wejśc w google i na gram.pl bez żadnych problemów?

Znaczy, trzeba się liczyć z brakiem polskich znaków (przerobione PSP załatwia sprawę,
ale ja mam model 3003 z softem 6.00, także...) i trochę niższym transferem niż na PeCecie
(Jeżeli siedzisz obok rutera 1Mb to i tak twoja konsolka będzie wykorzystywać z 60% mocy
- ale to takie moje osobiste spostrzeżenia), ale jeżeli ci to nie przeszkadza, to nie
ma żadnych problemów :)


Internet nie musi być szybki. Wystarczy żeby sprawdzić coś kiedy jestem z daleka od domu. Dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:
Czy jezeli kupie PSP w USA,to bede mial jakies problemy z odpaleniem gier z Europy?
Chodzi mi o to czy sa jakies rozne wersje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o zmiane VER gry?
no wiesz zeby działała na 5.03 ?

jak tak ja próbowałem na naruto i Motor storm
pierwsza nie działa a druga tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowaliście już 6.10? Pierwsza aktualizacja od SONY, która dodaje jakieś nowe funkcje (od momentu gdy kupiłem PSP). Dla niezorientowanych:
- możliwość zainstalowania SensMe w opcji Music
- listy odtwarzania z MediaGo (i ogólnie lepsza integracja)
- opcja "update" przy każdej grze (ale do żadnej póki co updatetu nie znajduje ;P)
- poprawki PSStore - nareszcie działa szybko (i to bardzo!) i ma lepiej poukładane kategorie, no i mnóstwo nowego stufu w tym minis (w cenach 16-20 zł) i sporo filmów (i gier z UMD).

Szczególnie ciekawy jest programik SensMe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować