Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Ta, też widziałem i tą reklamę Go! i FIFY 10 na PS3. Całkiem niczego sobie, nawet miła odmiana od tych wszystkich Apapów i proszków do prania z Vanishem na czele.

P.S Poradziłem sobie z tym problemem z działaniem PSPdisp, przeoczyłem konieczność instalacji czegośtam od USB ;d Wypas homebrew, robi całkiem niezłe wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj miałem okazje pograć sobie na PSP Go :) Dwie konsole są do przetestowania w Gamestation w Edynburgu. Wgrane było tylko Gran Turismo 3. Grafika jak na PSP była bardzo ładna. Jednak jest strasznie lekka (dla jednych to wada, dla innych nie) i strasznie nie wygodnie się na niej gra. Po pierwsze jest strasznie cienka, niewygodna w trzymaniu, tigerry (tak to się nazywa?) są również płaskie i mało komfortowe. Ale myślę, że to tylko kwestia przyzwyczajenia i z czasem będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień jadę sprzedać moje PSP na giełdzie komputerowej. Ile mogę za nie dostać, jeśli sprzedawałbym w całym zestawie? W skład wchodzi PSP 3004 bez ani jednej ryski, karta pamięci 2GB, ładowarka, GTA:LCS, GTA:VCS, God of War + pudełko z gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z routerem i konsolą, mianowicie kiedy chcę ustawić internet w konsoli pokazuje się następujący komunikat w konsolo:
A connection error has occurred.
A connection to the access point could not be established.
Check the security settings for the network and try again.

hasło wpisuję takie jak ustawiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 11:40, tosz napisał:

mam problem z routerem i konsolą, mianowicie kiedy chcę ustawić internet w konsoli pokazuje
się następujący komunikat w konsolo:
A connection error has occurred.
A connection to the access point could not be established.
Check the security settings for the network and try again.

hasło wpisuję takie jak ustawiłem


Mam dokładnie ten sam problem. WiFi nie chce działać nawet wtedy, kiedy próbuję się połączyć z hot spotem bez hasła. Między innymi dlatego pozbywam się PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 11:38, Hommicide napisał:

Za tydzień jadę sprzedać moje PSP na giełdzie komputerowej. Ile mogę za nie dostać, jeśli
sprzedawałbym w całym zestawie? W skład wchodzi PSP 3004 bez ani jednej ryski, karta
pamięci 2GB, ładowarka, GTA:LCS, GTA:VCS, God of War + pudełko z gwarancją.

No to zależy na kogo trafisz... ja ustawił bym cenę na poziomie 700-850zł Trudno oszacować tak konkretnie bo jednak wysoka cena odstrasza mimo że w oferowanym zestawie mogą być "cuda niewidy" dlatego może i mozna byłoby chcieć więcej, ale byłby problem ze sprzedażą. Naturalnie zależy też od giełdy na która się wybierasz, czy ludzie tam kupujący to raczej ogarnięci czy można im wcisnąć z lekkim przegięciem. Pewnie nie bardzo ci pomogłem, ale trudno z całym przekonaniem podać coś konkretnego, musisz próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 12:05, tosz napisał:

trochę to dziwne wszyscy piszą że to powinno działać ale nikt mi jeszcze nie napisał
jak to zrobić

Mi z tanim routerem TPLinka PSP działa bez najmniejszych problemów. Sprawdź jaką ustawiłeś metodę zabezpieczeń, czy masz włączone DHCP (i czy nie masz filtracji maków) i czy dobry standard sieci jest włączony na routerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć czy krążą już po Media Marktach w naszym pięknym Kraju Gran Turismo? Nie chciał bym się za darmo wybrać a u mnie w mieście tylko Empik, który na razie nie zaopatrzył się w ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:
Nagrałem se film z selewizji przez nagrywarkę i teraz czy istnieje jakiś legalny sposób aby jakos ten film przekonwertować (jak tak to czym i na jaki format) i wsadzic na moje PSP (na karte pamieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 21:42, Namaru napisał:

> trochę to dziwne wszyscy piszą że to powinno działać ale nikt mi jeszcze nie napisał

> jak to zrobić
>
Mi z tanim routerem TPLinka PSP działa bez najmniejszych problemów. Sprawdź jaką ustawiłeś
metodę zabezpieczeń, czy masz włączone DHCP (i czy nie masz filtracji maków) i czy dobry
standard sieci jest włączony na routerze.

problem w tym że nie za bardzo znam się na tych rzeczach i nie wiem gdzie to ustawić i gdzie tego szukać, szukałem na google ale tam każdy tylko pobieżnie opisuje problem i nic z tego nie wynika, może ty znasz jakąś dobrą polskojęzyczną stronę na której będzie wszystko dokładnie opisane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 10:28, igor8472 napisał:

Pierwsza podstawowa rzecz to instrukcja od routera i PSP :-).

>
wszystko ustawiłem jak w instrukcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś za ile można w Empiku, MM czy Saturnie dorwać Dissidie? I czy ogólnie polecacie tą grę? Grałem w demo i bardzo mi się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 14:31, Harrolfo napisał:

PSP black wraz z Motorstormem 599 w Media Markcie w Gdańsku


Chodziło mi o GT i samo a nie z PSP, bo Motor Storm-a nabędę w wyniku przedsprzedaży już niebawem :) a swoją konsolkę posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować