Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2009 o 18:59, NdysH napisał:

Zamiast odkrywać PSP to zacznij odkrywać ortografie, zacznij najlepiej od słownika Języka
Polskiego

Mam wrażenie że lepiej by było go olać bo wygląda ona na zwykłęgo Trolla.

Dnia 28.10.2009 o 18:59, NdysH napisał:

Żeby nie offtopować posiada ktoś PSP go ? Lub miał w dłoni wygodne to to jest ?

Ja nie posiadam ale miałem okazje nim się pobawić. Na pewno wygląda tak jak poprzednie psp bardzo stylowo, a jeśli konsolki używa się więcej jako odtwarzacza to prezentuje się lepiej(no i jest mniejsze i lżejsze). Ale niestety granie na tym już przekraczało moje zdolności to co czyni z GO! fajny odtwarzacz diabelnie przeszkadza w grze. Rozkład przycisków się zmniejszył przez co jeśli ktoś ma większe dłonie niż dziecko trzymanie jest nieco niewygodne oraz zdarza się zaczepiać o inne przyciski. Triggery jako że są pod sliderem trzeba naciskać troche od dołu, a że konsolka jest cieńsza nie ma za bardzo co zrobić z kciukami kiedy się ich nie używa. No i jeśli ktoś by zrobił na GO! najlepsze komba jakie by mu się pokazało z Tekkena, a tym bardziej zrobił to w walce to normalnie można postawić mu skrzynkę piwa bo niestety mimo że wiele lat grałem w Tekkena to na GO! miałem problemy z zrobieniem czegoś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 18:52, vinnere napisał:

Bajery ? zaczynam na NOWO ODKRYWAĆ PSP NP CO ?


Głównym bajerem przeróbka... Reszte powie Ci pan google ;) Dla uproszczenia dam Ci wskazówkę. Szybko znajdziesz te wiadomości na forum strony pspoland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo jestem ciekaw jednej rzeczy. Mam softa 5.00 M33 i czy było możliwe zainstalowanie wcześniejszego softa, czyli bodaj 4.01? Wiem że podczas instalacji stary soft jest usuwany, a nowy wgrywany, ale zawsze przecież zostają jakieś tam pliczki(chyba :P), czy nic się nie zepsuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiadomo to możesz powrócić, ale musisz to zrobić za pomocą pandory. Ale oczywiście nie masz szans już odzyskać gwarancji ;) Pierwsze co musisz zrobić żeby soft działał poprawnie to sformatować kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 19:48, Kirabaxior napisał:

Mam pytanie, bo jestem ciekaw jednej rzeczy. Mam softa 5.00 M33 i czy było możliwe zainstalowanie
wcześniejszego softa, czyli bodaj 4.01? Wiem że podczas instalacji stary soft jest usuwany,
a nowy wgrywany, ale zawsze przecież zostają jakieś tam pliczki(chyba :P), czy nic się
nie zepsuje?

Jeśli ma cfw to nie powinno być problemów, musisz tylko wgrać na karte pamięci podajrze Recovery Flasher i zainstalować wybrany przez siebie soft.
T-Tronix
Jak ma m33 to i tak już gwarancji nie ma no i pandory nie musi robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:15, Tomoya-kun napisał:

Jeśli ma cfw to nie powinno być problemów, musisz tylko wgrać na karte pamięci podajrze
Recovery Flasher i zainstalować wybrany przez siebie soft.
T-Tronix
Jak ma m33 to i tak już gwarancji nie ma no i pandory nie musi robić.

Dzięki za odpowiedź, fajna sprawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 19:36, rakcio napisał:

Lepiej kupić psp go czy psp 3000?

Oczywiście, ze 3000! Na go jest problem z dostępem gier. Tylko przez PSN. A tak to w każdym empiku kupisz UMD i pykasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jest możliwość że niedlugo będzie psp 2 i nie lepiej czekać ten rok czy jakiś odcinek czasu,chodzi o to że niechce kupić konsoli która za kilka miesięcy bedzie starym modelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 22:05, rakcio napisał:

a jest możliwość że niedlugo będzie psp 2 i nie lepiej czekać ten rok czy jakiś odcinek
czasu,chodzi o to że niechce kupić konsoli która za kilka miesięcy bedzie starym modelem

Raczej mała. PSP2 to za 2-3 lata, ale możliwe, że psp 4k(ostatnia wersja) ukaże się za 6-12 miesięcy. Tak czy siak nie warto specjalnie czekać, bo na PSP2 i tak nie będzie za dużo ciekawych gier przez 2-3 lata, a potem znowu za parę lat wyjdzie PSP3 i tak w kółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja myśle że tak szybko nowe PSP nie powstanie zostaną przy tym bo mają dużą baze gier, pozatym chyba najlepszą wersją dla modderów jest psp2000 a psp3000 to chyba najlepsza wersja, przy tej mogliby zostać, jeszcze poczekajmy na jakieś napędy UMD na USB żeby można było sobie ripa na MG zrobić i viola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tak. Ma to samo, co 2k + mikrofon. Poza tym bardziej opłaca się kupić 3k niż go, bo 3k ma czytnik UMD. Słowem - tak, kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 14:19, rakcio napisał:

czyli 3000 kupić waszym zdanieem?

Już przecież ci napisali że lepiej abyś kupił 3k niż GO! więc w czym jeszcze z tym masz problem i po co znowu zadawać to samo pytanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 09:50, vinnere napisał:

a czy oryginalny soft (6.0) ma kajieś zalety względem innych bo wad jest niezliczenie
wiele

Soft oryginalny < CFW. Dlaczego? Bo na CFW chodzi homebrew.
Powiedzmy budzik, PDFreader czy solidna przeglądarka internetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale czy opłaca mis ię aktualizować do 6.0 bo mam 5.51 i słyszałem że się takiego da jeszcze przerobić a tamten nie mam nic wiencej niż obecny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 21:40, vinnere napisał:

ale czy opłaca mis ię aktualizować do 6.0 bo mam 5.51 i słyszałem że się takiego da jeszcze
przerobić a tamten nie mam nic wiencej niż obecny.


Może poszukaj jakiegoś słownika na PSP? A jak nie to myślę że jakiś w domu znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować