Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2009 o 22:19, Sir_Hatton napisał:

Witam. Chciałbym poprosić kogoś o napisanie małej instrukcji jak zrobić, żeby działało
Sense Me channels. jak skopiować pliki z mediaGo na PSP?

Musisz sobie zainstalować aplikację do SensMe przez wifi, a później to on sam skategoryzuje twoje mp3 co masz na konsoli, a jeśli pytasz o przenoszenie z mediaGo to niestety nie pomogę bo najnowsza wersja tego szajsu nie chce mi się nawet zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekonwertowałem na MP4 próbowałem na AVI i nie chce mi sie uruchomic na PSP jest błąd że TYPE Data is not supported

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 21:45, 1096 napisał:

Przekonwertowałem na MP4 próbowałem na AVI i nie chce mi sie uruchomic na PSP jest błąd
że TYPE Data is not supported

A jakim kodekiem to kompresujesz? Bo wydaje mi się, że to AVC musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę tu z pewnym problemem. Chciałbym kupić PSP, a mój brat się zaoferował, że kupi mi konsolkę w Stanach i prześle, a pieniądze przeleję do niego. Tylko jest pewien zgrzyt: w Stanach obowiązuje system NTSC, a w Europie PAL. Jaki by to miało wpływ na konsolkę i ogólnie użytkowanie? Czy gry zakupione u nas działałyby poprawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 09:04, Veilar napisał:

Przychodzę tu z pewnym problemem. Chciałbym kupić PSP, a mój brat się zaoferował, że
kupi mi konsolkę w Stanach i prześle, a pieniądze przeleję do niego. Tylko jest pewien
zgrzyt: w Stanach obowiązuje system NTSC, a w Europie PAL. Jaki by to miało wpływ na
konsolkę i ogólnie użytkowanie? Czy gry zakupione u nas działałyby poprawnie?

Wszystkie gry na psp są region free wiec nie ma znaczenia skąd bierzesz konsolkę i gry. Jedynie filmy są podzielone na regiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 09:28, Tomoya-kun napisał:

Wszystkie gry na psp są region free wiec nie ma znaczenia skąd bierzesz konsolkę i gry.
Jedynie filmy są podzielone na regiony.


Uff, miło mi to słyszeć :) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:15, 1096 napisał:

Pytanko
Jesli chcę wrzucić na PSP jakiś filmik to gdzie mam go dać i w jakim ma być formacie.



acala to psp taki fajny darmowy programik który zmienia format filmiku na taki który obsłuży psp chyba że chcesz inny jest taki jeden najlepszy ale płatny chyba 30 zł w empicu i kabelek usb gratis Video psp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 11:21, vinnere napisał:

czym się różni Dragon Ball Z: Shin Budokai 2 (PSP) od Dragon Ball Z: Shin Budokai another
road

To jedna i ta sama gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupiłem kabelki takie hdtv do konsoli psp slim na gram.pl ale u mniw w tv nie ma wejsc ale za to sa w dvd ktore jest podlaczone do tv za pomoca euro i teraz pytanie jak wlonczyc zeby byl obraz NIE na psp bo tam wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Przymierzam się do zakupu PSP, przeglądam forum( trochę jest tutaj informacji, ale jakoś nie mogę znaleźć tego co szukam).
Konsolka ma mi być pomocna głównie w przypadku wyjazdów; nie jest fajnie jak się jedzie 5h PKP i patrzy tylko w okno; na konsolce chciałbym nie tyle co móc grać, słuchać muzyki itp ,a jak jest z oglądaniem filmów??Czy np mogę załadować na kartę pamięci kilka ulubionych odcinków serialu w formacie XVID i spokojnie oglądać go na konsolce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego tak??
Pytam bo nie wiem, a nie ma cenniejszej wiedzy od doświadczenia użytkowników:) dlatego pytam, aby nie wydać kasy a później być niezadowolonym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 17:30, Amon_Re napisał:

A dlaczego tak??
Pytam bo nie wiem, a nie ma cenniejszej wiedzy od doświadczenia użytkowników:) dlatego
pytam, aby nie wydać kasy a później być niezadowolonym:(


"Oprócz odtwarzania gier zawartych na dyskach UMD (możliwe jest również odtwarzanie ich z kart pamięci po zmodyfikowaniu oprogramowania) konsola umożliwia odtwarzanie wielu multimediów:
filmów (w formatach ACC, MPEG-4, H.264/MPEG-4 AVC, AVI i Motion JPEG; z kart pamięci jak i UMD)"

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 16:20, Amon_Re napisał:

Witam!!

Przymierzam się do zakupu PSP, przeglądam forum( trochę jest tutaj informacji, ale jakoś
nie mogę znaleźć tego co szukam).
Konsolka ma mi być pomocna głównie w przypadku wyjazdów; nie jest fajnie jak się jedzie
5h PKP i patrzy tylko w okno; na konsolce chciałbym nie tyle co móc grać, słuchać muzyki
itp ,a jak jest z oglądaniem filmów??Czy np mogę załadować na kartę pamięci kilka ulubionych
odcinków serialu w formacie XVID i spokojnie oglądać go na konsolce??


Do tego dodam, że filmy na PSP ogląda się naprawdę dobrze, jeśli tylko nie oczekujesz cudów fajerwerków. Na tym nieco ponad 10 centymetrowym wyświetlaczu widać wszystko wyraźnie i dobrze, co do jakości (to oczywiście będzie zależeć głównie od filmu który wrzucisz) też nie powinieneś mieć zastrzeżeń, kąty widzenia są też na tyle dobre, że możliwe jest oglądanie we trzech siedząc koło siebie. Ogólnie myślę że powinieneś być pozytywnie zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 16:20, Amon_Re napisał:

Witam!!

Przymierzam się do zakupu PSP, przeglądam forum( trochę jest tutaj informacji, ale jakoś
nie mogę znaleźć tego co szukam).
Konsolka ma mi być pomocna głównie w przypadku wyjazdów; nie jest fajnie jak się jedzie
5h PKP i patrzy tylko w okno; na konsolce chciałbym nie tyle co móc grać, słuchać muzyki
itp ,a jak jest z oglądaniem filmów??Czy np mogę załadować na kartę pamięci kilka ulubionych
odcinków serialu w formacie XVID i spokojnie oglądać go na konsolce??



Jeśli chcesz filmy oglądać i głównie po to konsolke kupujesz to zaopatrz się w program PSP video (razem z kabelkiem w emipcu 29,99 ) bo odtwarza tylko mpeg4 i tak jak wymienił Ambroo . kup terz kartę 16, lub 32 gb ( 32 to adapter MS pro duo dla dwuch mini sd 16) i to tyle no a jak chcesz jeździć z konsolką weź
sobie gre bez fabuły (najlepiej coś w stylu tekena )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ciekawi mnie jak to jest z kartami pamięci do psp. Mianowicie jeżeli mam zamiar grac tylko w oryginały to jaka koś powinna mi wystarczyc?? opłaca się inwestowac w coś większego niż 8GB?? I interesuje mnie jeszcze jak to jest z przejściówkami z M2 na MemoryStick pro duo - lepiej jest posiadac zwykłą pro duo czy możliwe jest też używanie M2 i przejściówki, jeśli tak to jest jakaś różnica jakości?? Może głupie pytania ale do tej pory się tym nie interesowałem. Prosiłbym o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować