Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2010 o 18:02, jojtos napisał:

Czy gra kupiona w Polsce, będzie działać na konsoli kupionej w USA ?

Gry na psp nie mają blokady regionalne, możesz sobie grać w gry z USA czy JP. Tylko filmów na umd nie odpalisz bo one mają blokade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam PSP-2004, jest uszkodzone. Napewno do wymiany jest ekran i teraz moje pytanie - czy ktos zna jakis dobry, niedrogi serwis we Wroclawiu, ktory moglby przeprowadzic mi diagnostyke? Chodzi mi o to, czy tylko ekran jest do wymiany czy np plyta glowna tez.

Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 22:44, Kamiloos napisał:

Witam.

Mam PSP-2004, jest uszkodzone. Napewno do wymiany jest ekran i teraz moje pytanie - czy
ktos zna jakis dobry, niedrogi serwis we Wroclawiu, ktory moglby przeprowadzic mi diagnostyke?
Chodzi mi o to, czy tylko ekran jest do wymiany czy np plyta glowna tez.

Pozdawiam

Ja mogę Ci naprawić takowy, niestety mieszkam w Łodzi. Ale licz się z wydaniem 150-200zł jeśli padł ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebuję dobrego działającego programu do konwertowania filmów nagranych nagrywarka format DVD do formatu MP4 (obsługiwanych przez PSP. Ściągnąłem jakiś program i działa tak że wykrywa cały film a konwertuje tylko 5 minut z 2 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym obchodzie rybnika (przy okazji wizyty u lekarza) z ciekawości przeszedłem do MM i rozejrzałem się za PSP i... Do cholery jasnej czy nie ma innego bundle''a niż z LBP ?
Te turkusowe PSP mnie odrzuca i tu nasuwa się pytanie nie widział ktoś ciekawszych bundle packów ?
Nie twierdze że jest słaby ale turkusowe PSP ? Jeszcze na tyle nie zgłupiałem. Interesują mnie tylko zestawy ze sklepów, ponieważ chcę wziąść PSP na raty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 22:03, NdysH napisał:

Po dzisiejszym obchodzie rybnika (przy okazji wizyty u lekarza) z ciekawości przeszedłem
do MM i rozejrzałem się za PSP i... Do cholery jasnej czy nie ma innego bundle''a niż
z LBP ?
Te turkusowe PSP mnie odrzuca i tu nasuwa się pytanie nie widział ktoś ciekawszych bundle
packów ?
Nie twierdze że jest słaby ale turkusowe PSP ? Jeszcze na tyle nie zgłupiałem. Interesują
mnie tylko zestawy ze sklepów, ponieważ chcę wziąść PSP na raty,

kiedyś chyba w MM było coś z grand turismo już nie pamiętam ale czarne widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 18:02, jojtos napisał:

Czy gra kupiona w Polsce, będzie działać na konsoli kupionej w USA ?


Blokade regionalna filmu tez mozna obejsc dzieki Recovery Mode (zakladam, ze masz CFW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem w MM PSP w bundle packu z Gran Turismo. Ale takie rzeczy to w Lublinie. :P

Trochę dla mnie szkoda, że (chyba) nie mogę przerobić konsoli, bo chętnie bym nagrał kilka filmów m.in z GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w rybniku poszły wszystkie z Gran Turismo ale znalazłem wczoraj jeszcze w euro RTV AGD bundle''a z Tekkenem 6 teraz tylko mamę przekonać i będzie git.

BTW. Możesz chicken HEN''em przerobić konsole :) Bo z tego co wiem to powinieneś mieć model 300x który jest właśnie przerabialny przez chicken HENa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 05:49, NdysH napisał:

BTW. Możesz chicken HEN''em przerobić konsole :) Bo z tego co wiem to powinieneś mieć
model 300x który jest właśnie przerabialny przez chicken HENa.

No niestety, też nie pójdzie, bo mam najnowszy soft 6.20. Chyba, że pojawi się wersja która będzie działać i na tym sofcie. Ale zobaczymy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 17:34, Brolly napisał:

Za krótko siedzę w temacie i już się kompletnie pogubiłem. Jest możliwośc (nawet nietrwałego)
przerobienia konsolki z softem 5.70 lub 6.10?? Bo np. na http://rapid4me.com są chicken
hen''y do tych softów.

PSP 3000 z softem wyższym niż 5.03 nie da się przerobić! Jeśli masz Fat lub starsze Slim to dało by się coś jeszcze wykombinować(ale jest to dość ryzykowne) ale jak nie to niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 13:42, Harrolfo napisał:

W T6 nie am powtórek, na Twoim miejscu kupiłbym samą konsolę i T: DR :)


E tam wolę T6 bundle''a i powalczyć zafiną czy bobem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko jakiej firmy karty polecacie ? Najchętniej kupiłbym 2 lub 4gb i w miare tanio bo nie chce jakichś podróbek które po kilku miechach padną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 19:55, NdysH napisał:

Takie małe pytanko jakiej firmy karty polecacie ? Najchętniej kupiłbym 2 lub 4gb i w
miare tanio bo nie chce jakichś podróbek które po kilku miechach padną...

Chyba najrozsądniej SanDisk i Sony. Sam miałem dylemat którą brać bo ceny te same ale zdecydowałem się na Sandiska - z przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jako, że przymierzam się do zakupu PSP 3004 + Gran Turismo, to chciałbym wiedzieć czy istnieje możliwość odpalenia na nim emulatora PSX bo posiadam dość dużo gierek a mój szarak odmówił już posłuszeństwa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować