Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Tak wogóle chce mieć psptube to gdzie go mam np wkleic podłączm usb i jest folder PSP a potem niema np miusic videos game tylko jakieś inne gdzie sie wkleja muzyke filmy>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 21:56, soviet20 napisał:

Tak wogóle chce mieć psptube to gdzie go mam np wkleic podłączm usb i jest folder PSP
a potem niema np miusic videos game tylko jakieś inne gdzie sie wkleja muzyke filmy>?

A jesteś pewien czy masz przerobionego? Kolega ci pisał że żeby odpalic ten program trza mieć przeróbkę. A to o ile dobrze pamiętam to cza do folderu games wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już w sklepach te kody 100 i 200 zł. Chciałbym kupić ten 100 zł. Co mogę za to kupić? Starczy powiedzmy na dwie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 18:24, Longer napisał:

Widziałem już w sklepach te kody 100 i 200 zł. Chciałbym kupić ten 100 zł. Co mogę za
to kupić? Starczy powiedzmy na dwie gry?


Ja kupiłem FF VII, Wipeout ( z PSX) FF VIII i jeszce 10zł mi zostało. Wejdź ns PSN i popatrz na ceny, poszukaj fajnych tytułów i dopiero kup kartę jaką potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytanka.
1. Czy God Eater będzie miało europejską premierę? Bo gra prezentuje się świetnie i widać, że fabularnie jest niezła.
2. Czy Prince of Persia : Revelations różni się czymś oprócz tytułu z wydaniami na konsole i PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 22:05, Longer napisał:

2. Czy Prince of Persia : Revelations różni się czymś oprócz tytułu z wydaniami na konsole i PC ?

Parę więcej poziomów, ale ogólnie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2010 o 22:15, Harrolfo napisał:

Parę więcej poziomów, ale ogólnie to samo

Dzięki, właśnie mnie to zastanawiało bo gra ogólnie dostawała bardzo średnie oceny względem wydań na stacjonarki ale skoro to samo to biorę w ciemno bo dla mnie to najlepsza część serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w sumie ja też dlatego wziąłem, ale...odradzam. Masa bugów, które zmuszają do retartu gry, słaba grafika i problemy z płynnoscią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z drugiej strony polecam tylko (ale tylko i wylacznie) jesli nie grales w to normalnie na PS2/XBOX/PC.
Jesli grales to z gory mowie ze te 3-4 dodatkowe levele nie sa warte zachodu. Bugow uswiadczylem moze ze 3-4 w ciagu gry, grafika wyszla faktycznie raczej slaba, a problemy z plynnoscia wystepowaly w moim przypadku tylko z kwestiami bohaterow, ktore byly doczytywane z UMD. IMO gra jest troche demonizowana, ale taka jak napisalem - bierz tylko jesli w normalna wersje nie grales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kupiłem sobie ostatnio grę YUGIOH TAG FORCE 4 jestem ciekawy czy ktoś gra w tą grę? Potrzebuje małej pomocy przy tworzeniu decka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Medievil Resurrection? Jestem wielkim fanem pierwowzoru i zastanawiam się nad kupnem tylko nie wiem czy jest sens płacić prawie 40zł więcej czy lepiej z PSONE Classic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem posiadaczem PSP, i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony. Przez myśl Mi nie przeszło że takie małe gównienko, może dać tyle zabawy. Biblioteka moich gier na PSP nie jest, jak na razie duża, mała też nie, bo tworzą ją zaledwie 2 gry(Patapon 2[ sam nie wiem czemu kupiłem, sprzedawca polecił i okazało się bardzo fajne) ] i Gran Turismo). GT to jedne z najlepszych wyścigów w jakie grałem. Nie jest to NFS, czy jemu podobne. GT jest bardzo realne, co jednym przeszkadza, a innym( tak, jak Mi) pasuje. Następną grę jaką kupie to najprawdopodobniej
Resistance: Retribution. Jednak chciałbym się dowiedzieć, co do Dante''s Inrefno. Grał w nią ktoś? Opłaca się kupić, czy jest to marna gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czasem nie kupuj jakiegokolwiek NfSa na PSP, szmiry i tyle. Lepiej Burnouta, ale też szału nie ma. DI wygląda ciekawie, ale niestety w to nie grałem. Jeśli interesują Cię slashery, to kupuj koniecznie God of War. Najlepsza gra na PSP w ogóle. A zaraz po tym LocoRoco ;) Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jednak chciałbym się dowiedzieć, co do Dante''s Inrefno. Grał

Dnia 25.05.2010 o 16:30, Snafu napisał:

w nią ktoś? Opłaca się kupić, czy jest to marna gra?


Jako, że jestem świeżo po przejściu to powiem, że jestem mile zaskoczony. Nie ma co dużo pisać, jeśli podoba Ci się seria God of War jak i takie...szatańsko/piekielno/ochydne klimaty to bierz w ciemno ;p Gra jest bardzo podobna do przygód Kratosa, i choć nie dorównuje mu graficznie to i tak jest to wysoka półka. Mi się podobało i chętnie zobaczyłbym sequel;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio napływa wiele ciekawych informacji nt. PSP. Na początku czerwca wejdzie nowe seria za 39.99 i nienajgorsze gry na start. Poza tym HBL pozwala na odpalanie emulatora GBA :D No i ten napływ wielu plotek o PSP2 które mam nadzieję mają jakieś ziarnko prawdy (wszystkie oprócz wyłącznie cyfrowej dystrybucji). CZekam jeszcze tylko na jakieś info odnośnie Bleacha, Fairy Tail czy FMA w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie;p Na PSN pojawił się Final Fantasy IX! Moja ulubiona część serii więc zakup obowiązkowy dla mnie, będzie w co grać w robocie w Niemczech;D Zapachniało również Kingdom Hearts : BBS bo pojawił się trailer. Nie mogę się doczekać tej gry. Zresztą w tym roku ukazują/ukażą się naprawdę dobre gry. Dante''s Inferno, nowy Metal Gear Solid a później Kingdom Hearts i God of War;p Dawno tak nie było dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ten napływ wielu plotek o PSP2 które mam nadzieję mają jakieś ziarnko prawdy

Dnia 26.05.2010 o 19:35, Brolly napisał:

(wszystkie oprócz wyłącznie cyfrowej dystrybucji).


Oby te ploteczki nie miały ziarnka prawdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować