Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Nie wiem jak Wy, ale mi te plotki o dotykowym ekranie się bardzo nie podobają...Ok sprawdza się to w DSie, dziewczyna moja jest zadowolona jednak mi się na tym źle gra. Mam nadzieję, że te plotki pozostaną tylko plotkami i żadnego ekranu dotykowego nie będzie.
Najbardziej ciekawi mnie czy tak jak w obecnym PSP jest możliwość grania w klasyki z szaraka, tak w PSP2 pogramy w gry z PS2...To by było coś, DMC, GoW, MGS itp itp Coś pięknego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 16:34, Longer napisał:

ciach

Dotykowy ekran jest przydatny podczas przeglądania internetu, w niektórych grach też się sprawdza ale ja również nie tego oczekuję od nowej edycji. To samo tyczy się dwóch (!!) kamer - idiotyczna plotka. Czekam na mocną konsolę, z czytnikiem UMD (może niebieski laser?), kompatybilną wstecz (PSP a do tego może PSX,PS2:D ) z jasnym wyświetlaczem (na moim 3k w słoneczne dni nic nie widac) i możliwością oficjalnego tworzenia amatorskich programów - teraz dopiero po przerobieniu konsoli możemy w pełni wykorzystac jej potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie, przed wyjsciem PSP-200x, tez krazyly rozne dziwne plotki, np. 8GB wbudowanej pamieci wewm. flash czy wbudowana kamerka na klapce od napedu UMD. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 22:05, Aila napisał:

apropo psp, wtrące swoją kryptoreklame :d

Można wiedzieć czemu sprzedajesz?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 20:26, kulfonito napisał:

Ma ktoś folię Hori? Warto to brać?

Według niektórych, jest to najlepsza folia :) Ja nie widzę żadnej różnicy, pomiędzy nią, a jakąś inną. Folia to folia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 21:18, tofikt25 napisał:

> Ma ktoś folię Hori? Warto to brać?
Według niektórych, jest to najlepsza folia :) Ja nie widzę żadnej różnicy, pomiędzy nią,
a jakąś inną. Folia to folia.


A ogólnie folia dużo daje czy jest to zbędne? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Folia jest pierwsza rzecza, w ktora nalezy sie zaopatrzyc po zakupieniu PSP ;] Bez folii ekran sie bedzie rysowal i badpixeli sie mozesz nabawic latwiej (ja mam jedna mala "pamiatke", na szczescie tylko czasem widoczna :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 21:34, kuba9876543210 napisał:

Folia jest pierwsza rzecza, w ktora nalezy sie zaopatrzyc po zakupieniu PSP ;] Bez folii
ekran sie bedzie rysowal i badpixeli sie mozesz nabawic latwiej (ja mam jedna mala "pamiatke",
na szczescie tylko czasem widoczna :P).

Mozesz mi wytumaczyć jaki zaiązek między badpixelami a folią ochronną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam folii. Są pewnie jakieś rysy, ale nie przeszkadza mi to specjalnie. Pewnie spadła też jej wartość, ale nie mam zamiaru jej sprzedawać na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mocniej nacisniesz na ekran, to w ktoryms miejscu moze Ci sie pojawic uszkodzony pixel, u mnie przybral on kolor czerwony, ale nie zawsze go moge zauwazyc. Powstal on jak wycierajac ekran scierka, nacisnalem za mocno. Po zalozeniu folii juz zadnego nowego sie nie nabawilem, mimo ze nieraz pozniej podobnie wycieralem ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 18:07, kulfonito napisał:

Mam pytanie do kogoś z GT. Ile zajmuje ta opcjonalna instalacja?

Nie chciałbym kłamać, bo dokładnie nie pamietam, ale u mnie to chyba było niecałe 1GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować