Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2010 o 21:50, Harrolfo napisał:

Ok, zastanawiam się nad paroma grami na PSP i prosiłbym o wskazanie mi najlepszej.
Star Wars The Force Unleashed czy jakaś z serii Lego?


Star Wars The Force Unleashed jest fajne, grało mi się przyjemnie. SW Lego to bardziej zabawa klockami niż jakaś pożądna gra, ale bardzooooo śmierszna, więc na twoim miejscu brałbym TFU i jakieś lego.

PS> W LEGO grałem na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja wezmę jedną grę (chcę się zmeścić do 100 zł na PSP i kupić doładowanie ;)
Więc tak:
Star Wars The Force Unleashed czy Lego...? I jakie konkretnie Lego (IMO na PSP gry legopodobne są idealne)
I czy Buzz z serii Essentials jest po polsku i czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 09:09, Harrolfo napisał:

I czy Buzz z serii Essentials jest po polsku (...) ?

Przyłączam się do pytania i nurtuje mnie ta kwestia także w przypadku Killzone Liberation - czy na PS Store jest wersja PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 20:22, NdysH napisał:

Na jakim sofcie można, a na jakim nie można zainstalować Chicken HEN''a ?

Nie popieramy piractwa!

Spoiler

5.03


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 21:31, NdysH napisał:

A Homebrew to pies ?

Chyba, że tak :)
Ale już kilka banów się posypało za przerobione PSP :)
Ahhh nie zauważyłem jednego nie :) Nie można zainstalować powyżej

Spoiler

5.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić sobie jakąś nową grę na PSP. Wytypowałem takie:

Tom Clancy''s Splinter Cell Essentials
Scarface: Money. Power. RespECT
GHOST RECON ADVANCED WARFIGHTER 2

Którą z nich wybrać? Chyba, że macie jeszcze jakieś inne propozycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 14:50, tofikt25 napisał:

Zamierzam kupić sobie jakąś nową grę na PSP. Wytypowałem takie:

Tom Clancy''s Splinter Cell Essentials
Scarface: Money. Power. RespECT
GHOST RECON ADVANCED WARFIGHTER 2

Którą z nich wybrać? Chyba, że macie jeszcze jakieś inne propozycję :)


Ja bym chyba z tego wybrał Splinter Cell''a... Bo nie wiem jak wygląda Scarface i GRAW 2 na PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 21:32, tofikt25 napisał:

Ale już kilka banów się posypało za przerobione PSP :)


Gdzie? bany byly za propagowanie piractwa (czyli np. pytanie o linki do obrazow, chwalenie sie pirackimi wersjami, itp.). CFW. ma sluzyc glownie do zabawy z homebrew (emulatory, przegladanie pdf''ow, edytory tekstowe, itd. wiele innych rzeczy, ktore Sony moglo, a nie umiescilo w PSP :)) opcja odpalania obrazow ISO/CSO/DAX/itd. powinna sluzyc TYLKO w przypadku posiadania oryginalnej plytki (zeby nie trzeba bylo tachac ze soba 10 umd''kow) badz uszkodzenia plytki (mialem jeden przypadek, ze kupilem uzywana plytke, ktora byla lekko peknieta i rzadko kiedy dalo sie uruchomic gre, na szczescie moglem sobie zgrac obraz z plyty na karte pamieci, a plytke w pudelku postawic na polce :]). Niestety wiele osob nie potrafi szanowac ciezkiej pracy tworcow gier (dlatego tez pewnie mamy tak malo dobrych gier na PSP :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, które GTA na PSP (Chinatown Wars, Vice City Stories, Liberty City Stories) jest najbliższe "dużym" braciom (chodzi mi głównie o swobodę - sandbox - i opcje nie związane z głównym wątkiem - wiecie, zbieranie paczek, rampage , wyścigi etc)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 18:32, Blackhand napisał:

Mam pytanie, które GTA na PSP (Chinatown Wars, Vice City Stories, Liberty City Stories)
jest najbliższe "dużym" braciom (chodzi mi głównie o swobodę - sandbox - i opcje nie
związane z głównym wątkiem - wiecie, zbieranie paczek, rampage , wyścigi etc)?

Na 100% Liberty City i Vice City. Co do Chinatown Wars to nie jestem pewien bo nie grałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 18:32, Blackhand napisał:

Mam pytanie, które GTA na PSP (Chinatown Wars, Vice City Stories, Liberty City Stories)
jest najbliższe "dużym" braciom (chodzi mi głównie o swobodę - sandbox - i opcje nie
związane z głównym wątkiem - wiecie, zbieranie paczek, rampage , wyścigi etc)?

Popieram przedmówców-inwestuj w Vice City Stories. Duży świat jak w "dużym" VC i masa wszystkiego. Nawet masz kupowanie nieruchomości i bronienie swojego terytorium jak w San Andreas. A na Chinatown Wars czekam, aż stanieje. Teraz zastanawiam się nad MGS-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 18:32, Blackhand napisał:

Mam pytanie, które GTA na PSP (Chinatown Wars, Vice City Stories, Liberty City Stories)
jest najbliższe "dużym" braciom (chodzi mi głównie o swobodę - sandbox - i opcje nie
związane z głównym wątkiem - wiecie, zbieranie paczek, rampage , wyścigi etc)?

Chinatown wars już jest bliższe GTA 1 i 2 niż od 3 w górę, A Vice City Stories i Liberty City Stories to naprawdę dobre są, w obu wypadkach są różne zajęcia oprócz głównego wątku, są miasta z GTA 3 i GTA Vice City (tyle że młodsze o kilka lat)

Jeśli chodzi o główny wątek to bardziej mi się spodobało LCS, ale VCS nie było złe. Obie mogę szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, jaki odzew :D. Dzięki Wam wszystkim, jak rozumiem, we wszystkich można też się plątać po mieście bez celu? I jest też coś w stylu garaży i kryjówek z części od III wzwyż (np. możliwość zachomikowania czegoś w stylu czołgu :), save w kryjówka etc?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 22:09, Harrolfo napisał:

Cześć, co (nie)dobrego powiecie mi o Rock Band: Unplugged? Fajne to? Da się śpiewać przez
mikrofon w konsoli? :)


Co do śpiewania - nie wiem, bo moje PSP nie ma mikrofonu ;P Ale coś mi się kojarzy, że nie. Zaś sama gierka jest przeciętna i mnie jakoś nie wciągnęła na dłużej. Inna sprawa, że ja mam Guitar Hero na PC, więc nędzna PSP-owa imitacja mnie nie zadowala ;) Tym niemniej - zdecydowanie bez rewelacji.

Ale jeśli jesteś zainteresowany tym gatunkiem gier - widziałem u znajomego moim zdaniem lepszą (czyt. trudniejszą...tam są takie utwory, że oczy nie nadążają i można sobie połamać palce, dobre dla hardkorowców xD), wykonaną przez fanów, nazywa się Guitarway to Heaven. Rzecz jasna wymaga custom firmware.
http://www.youtube.com/watch?v=tVrswaPOpkM - filmik z gry, z jednego z bardziej wymagających utworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować