Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Ja odradzam Daxtera. Miałem i słaba gierka IMO.
W podobnej cenie możesz mieć znacznie lepzy tytuł i must-have: GoW: Chains of Olympus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 22:33, Harrolfo napisał:

Ja odradzam Daxtera. Miałem i słaba gierka IMO.
W podobnej cenie możesz mieć znacznie lepzy tytuł i must-have: GoW: Chains of Olympus



Gow jest fajny, ale utknąłem w pewnym miejscu. Jakby kogoś obchodziło to to od 18 lat bo są tam sceny nie dla dzieci :) . a jak ja miał bym ci coś polecić zamiast daxtera wybrał bym :Star warsy unlesht ( nie wiem czy dobrze napisałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 09:02, nightfaler napisał:

Hmm do kupowania w PS store wystarczy, że założę konto w banku i to wystarczy tak ?

Nie. Musisz mieć kartę płatniczą z opcją płatności przez internet (każda kredytowa i część debetowych) lub kupić zdrapkę za 100 lub 200 zł (w większości sklepów). Możesz spróbować konto w mBanku, wszystko za free, a karta debetowa ma taką opcję (tzn. moja sprzed roku miała, więc najlepiej zadzwoń do nich na infolinię i się zapytaj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 09:02, nightfaler napisał:

Hmm do kupowania w PS store wystarczy, że założę konto w banku i to wystarczy tak ?


kup karte zdrapke jak mieszkasz w małym mieście i nie możesz jej dostać możesz ją zamówić na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 22:33, Harrolfo napisał:

Ja odradzam Daxtera. Miałem i słaba gierka IMO.
W podobnej cenie możesz mieć znacznie lepzy tytuł i must-have: GoW: Chains of Olympus


GoWa mam (mogę sprzedać) przezszedłem razy 4, więc papa.

a do wszystkich: FNR3 to bardziej nawalanka, czy bijatyka wymagająca m mślenia jak ufc?
Co powiecie o Generation of Chaos?
A jeszcze co do daxtera, to jest on dużo lepszy niż ratchet&clank: size matters? Bo ja mimo wszystko bardziej lubię ratcheta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zdrapki, niwelują potrzebę zakładania konta co jest mi póki co na ręke, za dwa tygodnie najprawdopodobniej zakupię psp go, i zobaczę z czym się to je, a własnię co z tymi tytulami na psn store? Wszystkie pudełkowe wersje gier tam tą i w drugą stronę ? I jak z tymi tytułami nie wydanymi w polsce, można je tam kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 17:57, nightfaler napisał:

Wszystkie pudełkowe wersje gier tam tą i w drugą stronę
? I jak z tymi tytułami nie wydanymi w polsce, można je tam kupić ?

Niestety na UMD jest stosunkowo niewiele starych gier, które zostały wydane na UMD. Więc jeśli chciałbyś w jakieś stare rzadkie tytuły na PSPgo zagrać to nie da rady (np. MGS ACID, Star Ocean, FF Tactics). W tej chwili na PSN wrzucane są praktycznie wszystkie nowe większe tytuły i spora ilość starszych klasyków. Jeśli jednak jesteś graczem, który lubi wyszukiwać jakieś rzadkie, niszowe, stare tytuły to go się raczej nie sprawdzi. Najlepiej zainstaluj sobie Media Go i przejżyj co tam w sklepie jest dostępne i czy Ci to wystarczy ;)
Oczywiście na PSN jest mnóstwo gier których nie ma w dystrybucji sklepowej jak klasyki PSOne, albo minis i jeszcze kilka innych dostępnych tylko drogą cyfrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się nakręcam^^ powiedz mi Ty masz psp Go ?
I tak z innej beczki: http://pl.playstation.com/psp/support/games/detail/item284744/Oferta-gier-na-system-PSP%E2%84%A2go-%28tylko-wybrane-tytu%C5%82y%29/ już nie wiem z tego jednego kodu mam wszystkie 10 gier czy tylko jedną ? Bo tak to jest napisane, że zaczynam się gubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 16:16, nightfaler napisał:

Coraz bardziej się nakręcam^^ powiedz mi Ty masz psp Go ?
I tak z innej beczki: http://pl.playstation.com/psp/support/games/detail/item284744/Oferta-gier-na-system-PSP%E2%84%A2go-%28tylko-wybrane-tytu%C5%82y%29/
już nie wiem z tego jednego kodu mam wszystkie 10 gier czy tylko jedną ? Bo tak to jest
napisane, że zaczynam się gubić.



naprawdę nakręcasz się an psp go. zastanów się nad zwykłym 3k lub slim używanym jest ponad 2 razy tańsze obsługuje umd i też tam włożysz kartę 32gb ( 16x 2 w adapterze) a na slimie ( często za nawet 300-400 zł już przerobiona) pójdą ci z karty gry i ciekawe programiki robione przez ludzi. jak chcesz nową to kosztują one ( z grami ) do 700zł a go do 1200 za 500 miał byś dużo gier lub akcesorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 16:28, vinnere napisał:

naprawdę nakręcasz się an psp go. zastanów się nad zwykłym 3k lub slim używanym jest
ponad 2 razy tańsze obsługuje umd i też tam włożysz kartę 32gb ( 16x 2 w adapterze) a
na slimie ( często za nawet 300-400 zł już przerobiona) pójdą ci z karty gry i ciekawe
programiki robione przez ludzi. jak chcesz nową to kosztują one ( z grami ) do 700zł
a go do 1200 za 500 miał byś dużo gier lub akcesorii :)

Właśnie dośc długo nad tym myślałem czy by tu nie wziać slima przerobić i mieć to wszystko w dupie, ale ten cały psn store mnie trochę nakręcił. W dodatku na allegro nowe psp go chodzą po 700 zł z hakiem + te rzekome 10 gier.Co też mnie trochę nakręca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2010 o 16:36, nightfaler napisał:

Właśnie dośc długo nad tym myślałem czy by tu nie wziać slima przerobić i mieć to wszystko
w dupie, ale ten cały psn store mnie trochę nakręcił. W dodatku na allegro nowe psp go
chodzą po 700 zł z hakiem + te rzekome 10 gier.Co też mnie trochę nakręca ;p



a spoko, ale jak masz przerobione to psn store ci jest nie potrzebne :) ja czekam na nowego softa do swojego najlepiej 7.0 to przerobie swoje 6.0 i zauważ jeszcze to, że do zwykłego psp 1k,2k,3k jest masa akcesori których nie ma do psp go i są o wiele tańsze. , a w ogóle ktoś wie jak włączyć budzik w psp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 16:42, vinnere napisał:

a spoko, ale jak masz przerobione to psn store ci jest nie potrzebne :) ja czekam na
nowego softa do swojego najlepiej 7.0 to przerobie swoje 6.0 i zauważ jeszcze to, że
do zwykłego psp 1k,2k,3k jest masa akcesori których nie ma do psp go i są o wiele tańsze.
, a w ogóle ktoś wie jak włączyć budzik w psp?

Wszystko racja, o akcesoriach nie będe wspominał bo poza słuchawkami reszta jest dla mnie zbędna ;p
I musiał by mnie zaskoczyć bardzo mocno jakiś homebrew do psp żebym zmienił zdanie ;p. Po za tym jedną konsole już mam przerobioną, i z jednej strony tego żałuję ;p. I wciąż myśle o tym, że daje tą bańke więcej(nie patrzę na używki) i mam Go + 10 gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 16:16, nightfaler napisał:

Coraz bardziej się nakręcam^^ powiedz mi Ty masz psp Go ?

Niestety nie, sam bym chciał zobaczyć jak się sprawuje w akcji i potestować ;) Gdybym miał teraz kupować pierwsze PSP to też bym się raczej na go nastawiał, bo ten interlacing w 3k mnie irytuje (wygląda na to że tylko ja zauważam problem, no ale cóż jestem raczej wizualnym purystom, zresztą w ogóle taki chwyt ze strony SONY to było chamstwo :/). Jedyną wadą go jest brak umd dlatego najpierw dobrze sprawdź czy wszystko co chcesz kupić jest na PSN.

Dnia 18.07.2010 o 16:16, nightfaler napisał:

I tak z innej beczki: http://pl.playstation.com/psp/support/games/detail/item284744/Oferta-gier-na-system-PSP%E2%84%A2go-%28tylko-wybrane-tytu%C5%82y%29/
już nie wiem z tego jednego kodu mam wszystkie 10 gier czy tylko jedną ? Bo tak to jest
napisane, że zaczynam się gubić.

Wszystkie 10. Mam tylko nadzieję, że nie masz jeszcze konta PSN, bo ta promocja obejmuje tylko nowo założone (ew. lepiej założyć nowe aby z tych gierek korzystać, najlepiej poszperaj bo słyszałem że są jakieś chocki-klocki z tym, jeśli jesteś nowy w krainie PSN to nie ma w zasadzie znaczenia ;)) i wszystko trzeba robić z poziomu PSPgo!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowym klientem dla Sony będę więc żadnego konta nie mam;p. Co do gier to głównię będę grał w jakieś jRPG`i i to właśnie dla nich kupuję konsolkę przeglądam ten store na Media Go i nie mogę nigdzię znaleźć Persony, a tak bardzo chciałem w to zagrać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 22:58, nightfaler napisał:

Nowym klientem dla Sony będę więc żadnego konta nie mam;p. Co do gier to głównię będę
grał w jakieś jRPG`i i to właśnie dla nich kupuję konsolkę przeglądam ten store na Media
Go i nie mogę nigdzię znaleźć Persony, a tak bardzo chciałem w to zagrać ;(


jak chcesz sprawdzić co jest dostępne nie musisz mieć konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 22:58, nightfaler napisał:

Nowym klientem dla Sony będę więc żadnego konta nie mam;p. Co do gier to głównię będę
grał w jakieś jRPG`i i to właśnie dla nich kupuję konsolkę przeglądam ten store na Media
Go i nie mogę nigdzię znaleźć Persony, a tak bardzo chciałem w to zagrać ;(

Z tego co się orientuję, to żadna Persona na PSP jeszcze w Europie nie wyszła. Trudno w zasadzie przewidzieć czy w razie wydania pojawi się na PSN (bo jRPG często wydają małe firmy i to w niewielkim nakładzie) choć osobiście obstawiam, że tak. W ogóle na PSP z jRPG jest dość słabo, do takich gier lepszy jest jednak DS (znaczy znacznie więcej tam tego wychodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do tych co grali w tą grę...

Mój kolega ciągle mnie dusi o to żebym sobie kupił grę Disgaeia 2 na PSP... Pytanie jest takie, czy jest ona dobra i czy długo potrafi zająć człowieka??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować