Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Ostatnio znowu mnie naszło żeby kupić sobie "kieszonkowca", moje ostatnie PSP (Slim) miałem z 2 lata temu. Wyszły jakieś fajne produkcje od tego czasu? Polecie coś fajnego(nie trawię gier sportowych) zarówno nowego jak i klasycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 16:46, rybisiu napisał:

Ostatnio znowu mnie naszło żeby kupić sobie "kieszonkowca", moje ostatnie PSP (Slim)
miałem z 2 lata temu. Wyszły jakieś fajne produkcje od tego czasu? Polecie coś fajnego(nie
trawię gier sportowych) zarówno nowego jak i klasycznego :)



a jakie trawisz? jak rpg polecam gow''a a i star warsy jak wyscigowe to nfs''a (odradzam gran turismo)
i motostorm arctic age (chyba najlepsza w jaką grałem) i oczywiście LOTR na psp (to chyba jedyna turówka na psp)
a jak coś w stylu tekena to dragon bull :) (obojętnie które bo to to samo tylko w jednym z innymi po kolei walczysz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale od kiedy God of War i Force Unleashed to RPG?!! To slashery są, a FU taki slashero-platformer...

Ja poecam właśnie te 2 wspomniane wyżej gry, Burnouty, Tekkena, PoP Rival Swords, Lord of The Rings Tactics i Killzone Liberation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 19:39, vinnere napisał:

> /ciach/


Skoro wymieniłem tylko czego NIE trawię, to chyba to co lubię samo się nasuwa. Czyż nie?

Jak miałem ostatnio PSP to się zraziłem do bijatyk, one też odpadają(sorry że nie wymieniłem) Ciupałem w Dark Ressurection i jakiś taki niesmak pozostał.

A co jest nie tak z Gran Turismo? :( Czesanie czasów, odblokowywanie samochód, sporo wyścigów, z założeń jest przecież ok.

Rozumiem że Ci chodziło o LOTR Tactics, i NIE jest on jedyną grą turową na PSP, jest ich sporo więcej(FF Tactics jako sztandarowy przedstawiciel)

W God Of WarL Chain Of Olympus grałem, miażdżąca gra :) Na pewno ją skończę jeszcze raz :)

A co powiecie o Crisis Core, Monster Hunterze, Half Minute Hero, Fat Princess, Socom, Patapon 2, MGS Portable Ops i Peace Walker?

Wszystkie gry z PSX (chodzi mi o te z PSN) można kupować i uruchamiać przez PSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 19:43, Harrolfo napisał:

No sorry, ale od kiedy God of War i Force Unleashed to RPG?!! To slashery są, a FU taki
slashero-platformer...

sory właśnie nie wiedziałem jak to sie na psp nazywa ten gatunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 19:57, rybisiu napisał:

> > /ciach/

Skoro wymieniłem tylko czego NIE trawię, to chyba to co lubię samo się nasuwa. Czyż nie?

Jak miałem ostatnio PSP to się zraziłem do bijatyk, one też odpadają(sorry że nie wymieniłem)
Ciupałem w Dark Ressurection i jakiś taki niesmak pozostał.

A co jest nie tak z Gran Turismo? :( Czesanie czasów, odblokowywanie samochód, sporo
wyścigów, z założeń jest przecież ok.

niby tak ale mi nie podoba się to, że nie ma tam fabuły, nie da się samochodów tungować itp po prostu wybierasz samochód/trase/typ wyścigu i jedziesz, a i musisz odblokować samochody jakieś bo na początku same słabe jak w każdej grze

Dnia 20.07.2010 o 19:57, rybisiu napisał:

Rozumiem że Ci chodziło o LOTR Tactics, i NIE jest on jedyną grą turową na PSP, jest
ich sporo więcej(FF Tactics jako sztandarowy przedstawiciel)

jakie np. bardzo lubie lotr tactics

Dnia 20.07.2010 o 19:57, rybisiu napisał:

W God Of WarL Chain Of Olympus grałem, miażdżąca gra :) Na pewno ją skończę jeszcze raz
:)

A co powiecie o Crisis Core, Monster Hunterze, Half Minute Hero, Fat Princess, Socom,
Patapon 2, MGS Portable Ops i Peace Walker?

słyszałem tylko, że patapon to dobra gierka, ale nie grałem

Dnia 20.07.2010 o 19:57, rybisiu napisał:

Wszystkie gry z PSX (chodzi mi o te z PSN) można kupować i uruchamiać przez PSP?

w teorii wystarczy kupić zdrapkę lub za przelew i po prostu przerzucasz grę na memory sticka do folderu game ale ja tego nigdy nie robiłem. wole gry mieć na umd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> /ciach/

IMO Fabuła w grach wyścigowych jest tak potrzebna jak handlarze piasku na saharze. Oglądałem recenzje na GT TV i tuningu samego w sobie nie ma, ale jest przecież to co najważniejsze czyli zmiana osiągów pojazdu.

>>jakie np. bardzo lubie lotr tactics

Np. wspomniany Final Fantasy Tactics

>>w teorii wystarczy kupić zdrapkę lub za przelew i po prostu przerzucasz grę na memory >sticka do folderu game ale ja tego nigdy nie robiłem. wole gry mieć na umd :)

Wiem jak działa PSN, pytałem o to czy wszystkie gry z PSX które można na nim kupić chodzą na PSP

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 22:53, rybisiu napisał:

Wiem jak działa PSN, pytałem o to czy wszystkie gry z PSX które można na nim kupić chodzą
na PSP

Tak. W ogóle wejście na PSstore z handhelda daje dostęp do całego towaru psp only - czyli wszystko co będziesz widział jest dostępne na pewno dla tej konsolki. Część oferty różni się w zależności od kraju, ale na danym koncie nie można go sobie zmieniać - taka ciekawostka.
Jeżeli wejdziesz z poziomu PS3 będziesz miał dostępne gry z PS3 i PSP (np. gdybyś chciał sobie ściągnąć coś przez dużą konsolę i wgrać na małą). Poza tym część gierek (psone i na pewno część minisów) jest kompatybilna i z PSP i z PS3. Przy przeglądaniu zawartości widnieje odpowiednia informacja na ten temat.

Dnia 20.07.2010 o 22:53, rybisiu napisał:

Patapon 2

Patapony to tytuł od którego zaczęła kiełkować w mojej głowie myśl o kupnie PSP. Aktualna cena natomiast czyni z nią w moim odczuciu must have dla każdego fana tej konsolki. Jest oryginalna, bardzo grywalna, a porównując ją z jedynką poprawiono kilka drobiazgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę o wyjaśnienie: co oznacza ten napis (znalazłem go przy Ratchet & Clank: Size Matters)

"NOTE: information correcct at time of publication. Some functionality may vary from the original PSP version of this product or may not be available"

Czyli, że co? kupując R&C na PSS dostaję wybrakowany produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 01:42, ChrisBgnr napisał:

>
Tak. W ogóle wejście na PSstore z handhelda daje dostęp do całego towaru psp only - czyli
wszystko co będziesz widział jest dostępne na pewno dla tej konsolki. Część oferty różni
się w zależności od kraju, ale na danym koncie nie można go sobie zmieniać - taka ciekawostka.

Jeżeli wejdziesz z poziomu PS3 będziesz miał dostępne gry z PS3 i PSP (np. gdybyś chciał
sobie ściągnąć coś przez dużą konsolę i wgrać na małą). Poza tym część gierek (psone
i na pewno część minisów) jest kompatybilna i z PSP i z PS3. Przy przeglądaniu zawartości
widnieje odpowiednia informacja na ten temat.


Akurat kiedy swoją poprzednią konsolkę sprzedawałem to mnie PSStore na PSP ominął, na PS3 przejrzałem całą ofertę. Wszedł już ten sklep z komiksami?

Jeżeli chodzi o PSP to chyba nie powinno być potężnej różnicy w produktach?

PS: Polecanie dobrych tytułów jest jak najbardziej aktualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wszedł już ten sklep z komiksami?
Tak, ale musisz mieć konto W USA

Dnia 21.07.2010 o 14:49, rybisiu napisał:

Jeżeli chodzi o PSP to chyba nie powinno być potężnej różnicy w produktach?

A konkretnie o co Ci chodzi? :)

Dnia 21.07.2010 o 14:49, rybisiu napisał:

PS: Polecanie dobrych tytułów jest jak najbardziej aktualnie :)

Tak jak pisałem plus:
Jakieś Lego
Flatout (ale na PSS jest tylko)
We wrześniu GoW: Ghost of Sparta
GTA: Vice City Stories
Może jakiś tytuł z PS One?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 14:55, Harrolfo napisał:

>

Dnia 21.07.2010 o 14:55, Harrolfo napisał:

Tak jak pisałem plus:
Jakieś Lego
Flatout (ale na PSS jest tylko)
We wrześniu GoW: Ghost of Sparta
GTA: Vice City Stories
Może jakiś tytuł z PS One?


Z PSX już od czasu mojego PS3 miałem swój wishlist ;]

>> A konkretnie o co Ci chodzi? :)

Chodziło mi czy wszystkie tytuły PSX z US PS Store są dostępne na europejskim.

A co sądzicie o wcześniej wymienionych przeze mnie grach? (+ jeszcze Resistance)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 12:17, tofikt25 napisał:

Według tej strony http://www.psphome.ru/main/28314-red-dead-redemption-dlya-psp-opechatka-ili-realnost.html
24 lipca ma zostać wydany Red Dead Redemption na PSP! Czy to możliwe? Albo Google coś
źle przetłumaczyło :)



heh to ruska stronka , kiedyś już tak było, że mówili, że coś wyjdzie a wychodził skrin albo filmik prezentujący gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 16:15, Harrolfo napisał:

/.../


Wszystko fajne, tylko nie wiem czego jak łapie Midasa za fraki to za każdym razem musi udekorować podłogę jaskini jego krwią, mhm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jeżeli zakupię konsolę która została sprowadzona z Dubaju to czy orientuje się ktoś czy wejście na ładowarkę będzie takie samo i czy jak nie to wystarczy kupić przejściówkę? Oraz czy wie ktoś może czy pozostałe wejścia są takie same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 12:44, crash807 napisał:

Mam pytanie, czy jeżeli zakupię konsolę która została sprowadzona z Dubaju to czy orientuje
się ktoś czy wejście na ładowarkę będzie takie samo i czy jak nie to wystarczy kupić
przejściówkę? Oraz czy wie ktoś może czy pozostałe wejścia są takie same?


A po co Ci konsola z Dubaju!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 14:09, tylor2 napisał:

A po co Ci konsola z Dubaju!?


Konsolę z Dubaju sprowadził ktoś inny a ja ją chcę odkupić bo okazja i z limitowanej edycji która w Polsce nie było dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować