Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2010 o 17:02, rtyrtyrty napisał:

/.../


Z tego co zdążyłem się zorientować, PSP obsłuży każdy rozmiar karty Memory Stick. Co do marek, wymieniłeś 2 najpewniejsze i najmniej awaryjne - po co szukać czegoś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...
Czy jeśli mając na swoim PSP kupiony klasyk Final Fantasy IX to jest możliwość ściągnięcia spolszczenia do niego? Przerabianie konsolki nie wchodzi w grę, zresztą mam GO co już ten pomysł eliminuje ostatecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 22:14, Longer napisał:

Czy jeśli mając na swoim PSP kupiony klasyk Final Fantasy IX to jest możliwość ściągnięcia
spolszczenia do niego?


watpie :P

Dnia 04.08.2010 o 22:14, Longer napisał:

Przerabianie konsolki nie wchodzi w grę, zresztą mam GO co już ten pomysł eliminuje ostatecznie;)


O half-byte loaderze nie slyszal? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 22:19, kuba9876543210 napisał:

> Czy jeśli mając na swoim PSP kupiony klasyk Final Fantasy IX to jest możliwość ściągnięcia

> spolszczenia do niego?

watpie :P

no cóż...mówi się trudno.

Dnia 04.08.2010 o 22:19, kuba9876543210 napisał:


O half-byte loaderze nie slyszal? ;)

nie słyszał bo nie interesuje mnie przerabianie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 20:26, Harrolfo napisał:

Wrzucasz w kartę pamięci do folderu UPDATE
Wchodzisz potem w Update Software => Via Storage device

Dwa pytania:
Jak ja mam to wrzucić do karty pamięci?
Gdzie jest Update Sftware? Ja mam tylko network update, a PSP nie mam podłączonego do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na playstation.pl, z tej strony pobierzesz firmware. Wrzuć go na kartę pamięci. Update masz w tym pierwszym drzewku po lewej w XMB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plik EBOOT.PBP który ściągnąłeś ze strony sony wrzucasz do ms0:PSP/GAME/UPDATE.
Folder UPDATE musisz stworzyć. Potem normalnie wchodzisz w GAME w XMB i odpalasz update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bateria w mojej 2004-ce jakby nieco słabuje i myślę nad jej wymianą. Czy te niefirmowe są godne zaufania? Na ceneo znalazłem 3600-kę za 35 zł, 3800-kę za 10 zł więcej, jest sens się tym w ogóle interesować? A może SONY sprzedaje także same akumulatorki, oczywiście w jakiejś większej pojemności niż standardowe 1200mAh (patrzę na http://pl.playstation.com/psp/ i nie widzę tam w akcesoriach akumulatorków)?

I takie dwa pytania trochę na luzie :). Patapona ukończyłem bez jakichś większych przebojów (

Spoiler

ba, Shookle, Shooshookle, Spiderton, Beetleton i Gate Ghoul Baban byli jacyś podejrzanie łatwi do pokonania, te roślinki to sprawiły mi nawet sporo mniej problemów niż pierwsze starcie z Majidongą

), pomijając dwie minigierki (kowal i "cymbałki"), jaki poziom trudności będzie optymalny w "dwójce" (jak mi się zdaje, raz wybranego poziomu później już nie można zmienić)? I czy daje coś konkretnego zaimportowanie save z "jedynki" do "dwójki" czy różnica sprowadza się tylko do tego, że nie trzeba wprowadzać swojego imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 17:58, Blackhand napisał:

/.../


Co do tej baterii - darowałbym sobie eksperymentowanie z niefirmowymi sztukami. Nie wiadomo jaka to jakość i żywotność, a skoro Sony wydaje akumulatory do PSP to lepiej zainwestować w oryginały. W cenach się nie orientuję, aby odradzam produkty inne niż Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 21:33, tofikt25 napisał:

Plik EBOOT.PBP który ściągnąłeś ze strony sony wrzucasz do ms0:PSP/GAME/UPDATE.
Folder UPDATE musisz stworzyć. Potem normalnie wchodzisz w GAME w XMB i odpalasz update.

Dziękuje za pomoc. Udało mi się to zrobić. Bardzo prosto, ale pierwszy raz to robiłem.

Harrolfo
Ja tam miałem tylko network update, dopiero po aktualizacji pojawiła się ta opcja o której piszesz. A to dlatego, że - z tego co pamiętam - przed pobraniem nowego firmware miałem softa z numerkiem 3,31 (!!!). Po prostu jakoś wcześniej nie czułem potrzeby aktualizowania mojej kieszonsolki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej korzystac z oryginalnych, z tego co sie orientuje to do Slimki bedzie pasowac jeszcze bateria 2200mAh, pozostale juz beda wystawac, czasem jest dolaczana do baterii dodatkowa klapka, zeby zakryc baterie.
Te 2200mAh czasem mozna za 50zl kupic na allegro. Z zamiennikami roznie bywa, czasem trzymaja nawet krocej niz oryginalna 1200 (slim) / 1800 (phat) mAh bateria. Najmocniejsze jakie widzialem maja ok. 10 000 mAh ;-) ale sa zewn., czyli trzeba je trzymac w kieszeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co się dowiedziałem (a trochę temat podrążyłem), to oryginalne baterie do PSP są w Polsce praktycznie nieosiągalne i tu jest problem :(. Jedynie jakiś sklep internetowy podobno je sprzedaje, z opinii klientów wynika jednak, że to akumulatorki z odzysku (z uszkodzonych konsol) a z takimi nigdy nie wiadomo, w jakim są stanie. Gdzie indziej znalazłem info, że pewien autoryzowany serwis Sony sprzedaje nowe oryginalne akumulatorki, ale jak na razie nie otrzymałem od nich (serwisu) żadnej odpowiedzi... Dlatego myślałem nad nieoryginalnym, ale jeśli z ich jakością jest fatalnie, to faktycznie szkoda nawet tych 35 zł (wyczytałem, że niektóre masakrycznie tracą pojemność już po kilku cyklach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 19:49, Blackhand napisał:

/.../


A jeśli powiem Ci, że znalazłem w sklepie internetowym baterię do PSP 2000 o pojemności 1200mAh, to będziesz zainteresowany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zarzuć linkiem :). Mam tylko nadzieję, że nie będzie to Robson :P. BTW, otrzymałem odpowiedź z autoryzowanego serwisu Sony. Faktycznie sprzedają akumulatorki, jednak mają tylko 1200-tki (w sumie Sony chyba innych nie produkuje) i wołają sobie za nie 89PLN (+ przesyłka, jak mniemam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2010 o 19:27, Blackhand napisał:

No to zarzuć linkiem :). Mam tylko nadzieję, że nie będzie to Robson :P.

*Wymowne milczenie*, koniec tematu.

Dnia 10.08.2010 o 19:27, Blackhand napisał:

BTW, otrzymałem odpowiedź z autoryzowanego serwisu Sony. Faktycznie sprzedają akumulatorki, jednak mają
tylko 1200-tki (w sumie Sony chyba innych nie produkuje) i wołają sobie za nie 89PLN (+ przesyłka, jak mniemam).

Tyle dobrych wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować