Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2010 o 17:24, tylor2 napisał:

Czy jrst jakaś możliwość, żeby nieprzerobione PSP odtwarzało z karty pliki tekstowe?

Możesz ten plik przerobić na zdjęcie. Program się nazywa książker.
Lub za pomocą Half Byte Loader odpalić Homebrew Bookr.
Jest też trzecia możliwość: plik musi mieć format .txt i otwierasz za pomocą przeglądarki, ale nie ma polskich znaków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 17:27, tofikt25 napisał:

> Czy jrst jakaś możliwość, żeby nieprzerobione PSP odtwarzało z karty pliki tekstowe?

Możesz ten plik przerobić na zdjęcie. Program się nazywa książker.
Lub za pomocą Half Byte Loader odpalić Homebrew Bookr.
Jest też trzecia możliwość: plik musi mieć format .txt i otwierasz za pomocą przeglądarki,
ale nie ma polskich znaków :(


Co to ten Half Byte Loader?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 18:16, Muradin_07 napisał:

Mam pytanko: czy jest jakiś sposób aby odpalić na PSP-3000 inny odtwarzacz do muzyki???
:)

SensMe Channel na sofcie 6.20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2010 o 18:19, tofikt25 napisał:

SensMe Channel na sofcie 6.20 :)


mam 6,20 i troche nie czaje tego sensMe chodzi o to że nie umiem sobie ustalić innych grup muzyki niż favourites

i inne pytanie co daje nowa łatka bo nie wiem czy sciągać czy nie ( ma jakieś 30 mb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 19:56, vinnere napisał:


> SensMe Channel na sofcie 6.20 :)

mam 6,20 i troche nie czaje tego sensMe chodzi o to że nie umiem sobie ustalić innych
grup muzyki niż favourites

i inne pytanie co daje nowa łatka bo nie wiem czy sciągać czy nie ( ma jakieś 30 mb)


Bez łatki chyba nie możesz zalogować się do PSN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra... mam te SensMe Channel, wszystko pięknie... ale dalej jest to samo. To znaczy przerzuca mi piosenki bez powodu. A przecież one działają normalnie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 22:49, Muradin_07 napisał:

No dobra... mam te SensMe Channel, wszystko pięknie... ale dalej jest to samo. To znaczy
przerzuca mi piosenki bez powodu. A przecież one działają normalnie... :/

PSP wyczuwa w tobie negatywne emocje i zmiany w pogodzie ducha, musisz się odprężyć i wyczyścić swój umysł ze zbędnych problemów i dotykających cie trosk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 01:49, nightfaler napisał:

> No dobra... mam te SensMe Channel, wszystko pięknie... ale dalej jest to samo. To
znaczy
> przerzuca mi piosenki bez powodu. A przecież one działają normalnie... :/
PSP wyczuwa w tobie negatywne emocje i zmiany w pogodzie ducha, musisz się odprężyć i
wyczyścić swój umysł ze zbędnych problemów i dotykających cie trosk.


Dzięki... ^^

Ale w sumie to nie w tym problem, bo wcześniej jak puszczałem muzykę z poziomu PSP to ona po prostu leciała przez 10-20 sek. i koniec... Pojawiał się Corrupted Data... Dlatego szukam jakiegoś jeszcze innego odtwarzacza, który możliwe że rozwiązał by problem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, naszło mnie, by podłączyć PSP do TV. I tu zaczynają się schody - czy naprawdę PSP (2004, gwoli ścisłości) oferuje tylko obraz w formacie NTSC? Nawet europejska wersja konsoli? I czy nie ma prostszego sposobu na wyświetlenie obrazu z gier (ważne!), niż za pomocą kabla komponentowego (takiego z 5 chinchami - RGB i LR)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do PSP pasuje kilka roznych kabli, oprocz Component z 5 chinchami moze byc chyba jeszcze D-Terminal i Component z 3 chinchami, tylko wtedy nie bedzie dzwieku z glosnikow w TV. Na PSP 300x pasuja chyba wszystkie kable w przeciwienstwie do PSP 200x, gdzie ta sprawe rozwiazuje HB (jest kilka roznych programow np. FuSa --> google:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 17:27, tofikt25 napisał:

> Czy jrst jakaś możliwość, żeby nieprzerobione PSP odtwarzało z karty pliki tekstowe?

Możesz ten plik przerobić na zdjęcie. Program się nazywa książker.
Lub za pomocą Half Byte Loader odpalić Homebrew Bookr.
Jest też trzecia możliwość: plik musi mieć format .txt i otwierasz za pomocą przeglądarki,
ale nie ma polskich znaków :(


Udało się za pomocą książkera. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 19:48, Blackhand napisał:

Hm, naszło mnie, by podłączyć PSP do TV. I tu zaczynają się schody - czy naprawdę PSP
(2004, gwoli ścisłości) oferuje tylko obraz w formacie NTSC? Nawet europejska wersja
konsoli? I czy nie ma prostszego sposobu na wyświetlenie obrazu z gier (ważne!), niż
za pomocą kabla komponentowego (takiego z 5 chinchami - RGB i LR)?

Może jak przerobisz, ale nie wiem. Weź też pod uwagę że o ile menu Konsoli będzie na cały ekran, tak w gry masz pomniejszony(PSP-200x nie ma skalowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 19:48, Blackhand napisał:

Hm, naszło mnie, by podłączyć PSP do TV. I tu zaczynają się schody - czy naprawdę PSP
(2004, gwoli ścisłości) oferuje tylko obraz w formacie NTSC? Nawet europejska wersja
konsoli? I czy nie ma prostszego sposobu na wyświetlenie obrazu z gier (ważne!), niż
za pomocą kabla komponentowego (takiego z 5 chinchami - RGB i LR)?


Jakiś czas temu przeglądając siec w poszukiwaniu informacji o PSP gdyż sam konsolę posiadam już od ponad roku, natknąłem się przypadkiem na ciekawe urządzenie. Otóż sprzęt konwertował , skalował czy coś w tym stylu obraz z gier na pełny wysokiej jakości wprost do TV. Ale z tego co wiem cena była dość wysoka i raczej ciężko było by to dostać. Ale jeśli masz przerobioną to po po prostu użyj Fusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Well, kolega wyżej już podał nazwę stosownego plugina, ale... Jak to jest w końcu z tym obrazem? TV w moim domu obsługuje tylko PAL i SECAM a konsola, z tego co znalazłem, wysyła obraz w formacie NTSC. Chyba, że ten plugin zajmuje się również konwersją sygnału (jakoś mi się nie wydaje).
Chcę mieć 100% pewności bo póki co kabla nie mam (a i tak będę jeszcze potrzebował modulatora) a nie chcę wydać pieniędzy tylko po to, by leżał na półce i się kurzył.

EDIT Miałem na myśli oczywiście kubę9876543210 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 17:02, Blackhand napisał:

Well, kolega wyżej już podał nazwę stosownego plugina, ale... Jak to jest w końcu z tym
obrazem? TV w moim domu obsługuje tylko PAL i SECAM a konsola, z tego co znalazłem, wysyła
obraz w formacie NTSC. Chyba, że ten plugin zajmuje się również konwersją sygnału (jakoś
mi się nie wydaje).
Chcę mieć 100% pewności bo póki co kabla nie mam (a i tak będę jeszcze potrzebował modulatora)
a nie chcę wydać pieniędzy tylko po to, by leżał na półce i się kurzył.

EDIT Miałem na myśli oczywiście kubę9876543210 :).



kupiłem kable komponent ( te 5 kolorów) i tylko raz włączyłem bo na tv nie mam ( bez komentarzy mi tu ), ale obraz był na cały ekran bez pikseli nawet na filmie, lecz gry nie działy ( psp slim & lite 2004)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować