Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

>Wiem co to MG i mam tam konto :) Chodzi mi o to, czy jeśli bym zakupił, grę, ściągnął ją na kompa, przerzucił na >PSP, czy by działała?
Jak wrzucisz grę na PSP, to będzie komunikat, że musisz powiązać konto Media Go z konsolą, więc to jest tak, że masz wspólne konto na Media Go i PSP
>Nie mogę się zalogować do PSS na PSP, bo mam zbyt niski soft, a nie chcę aktualizować :)
Nieładnie...Czyżby nielegalna przeróbka? ;P

@up
Nie wiem, bo nie znamy jeszcze przecież ceny minimalnej, ale to jest przerobiona konsola, czyli nielegalna...

@down
Zwracam honor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 11:54, PJ_MW napisał:

Myślę nad zakupem przenośnej konsoli Sony, co myślicie o tym http://allegro.pl/sony-psp-1003-przerobiona-soft-5-50gen-d3-pl-menu-i1208452720.html#gallery
?

Wydaje się ładna, mało używana :) Tylko ładowarka jest chyba nieoryginalna...
@up
>Nieładnie...Czyżby nielegalna przeróbka? ;P
Half Byte loader :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 11:58, PJ_MW napisał:

Ale takie zamienniki ładowarek od innych firm w pełni współdziałają z konsolą, tak?

Tak, czasami tylko wolniej się ładuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 11:54, PJ_MW napisał:

Myślę nad zakupem przenośnej konsoli Sony, co myślicie o tym http://allegro.pl/sony-psp-1003-przerobiona-soft-5-50gen-d3-pl-menu-i1208452720.html#gallery
?


A o co chodzi z kartą 512 gb i płytą DVD? Przecież takiej do konsoli nie włożysz. I polskie menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 14:50, tylor2 napisał:

A o co chodzi z kartą 512 gb i płytą DVD? Przecież takiej do konsoli nie włożysz. I polskie
menu?

Pewnie chodzi o 512 mb...A na płycie pewnie jakieś Homebrew są.... Do zrzucenia na kompa i wgrania na PSP. Polskie menu też możliwe na PSP Fat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 14:50, tylor2 napisał:

...

A o co chodzi z kartą 512 gb i płytą DVD?


Pomyłka najwyraźniej - na foto jest karta 512MB :). A na DVD pewnie jest trochę różnego softu (pewnie jakieś programy do współpracy z konsolą i jakieś homebrew).

Dnia 01.09.2010 o 14:50, tylor2 napisał:

I polskie
menu?


Zapewne to jedna z zalet custom firmware''u :).

PJ_MW
Dobrze przemyśl, jaki model chcesz kupić, bo każdy ma swoje zalety i wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko związane z PSP, a konkretniej z jej następcą. Czy wiadomo może kiedy należy spodziewać się PSP2, przynajmniej w przybliżeniu? Czy została PSP2 w ogóle oficjalnie zapowiedziana? Jak długo jeszcze Sony będzie wspierać PSP 1, czy będzie taka sytuacja jak z PS2 i PS3 (czyli, że po wydaniu nowej generacji stara nadal dość długo będzie wspierana)?
Wreszcie tak ogólnie - czy PSP to konsolka "z przyszłością"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był gzdieś (na gramie) news o PSPhone, czy coś takiego. O PSP 2 nie słyszałem. Co do supportu to wydaje mi się, że tak. I o co Ci chodzi, że PSP to konsola z przyszłością? Gier na niej masz tyle, że spokojnie tych kilka lat na niej stracisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 16:00, tylor2 napisał:

Był gzdieś (na gramie) news o PSPhone, czy coś takiego. O PSP 2 nie słyszałem. Co do
supportu to wydaje mi się, że tak. I o co Ci chodzi, że PSP to konsola z przyszłością?
Gier na niej masz tyle, że spokojnie tych kilka lat na niej stracisz :)

Właśnie o to mi chodziło pisząc o tej przyszłości :) Kwestia jeszcze taka, czy te gry, które są na tej platformie są dobrymi (a najlepiej bardzo dobrymi) tytułami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Niestety poprzez duże piractwo powstaje coraz mniej gier tworzonych przez firmy trzecie. Większośc gier jest produkcji SONY. Ostatnio jednak zrobił się trochę większy ruch i gier na PSP ma znacznie przybyc. O PSP2 chodzi bardzo dużo plotek, prawdopodobnie najwcześniej w 2012 owa konsolka sie ukaże (może wcześniej gdyż "potwierdzone informacje" mówią że niektóre firmy otrzymały w ostatnim czasie prototypy). W tej chwili jednak, jako posiadacz nieprzerabialnej PSP3k mogę dac jedną, a w zasadzie dwie rady. Kup albo konslole przerobioną (nie dla piratów a dla CFW i mozliwości odpalenia niezliczonej ilości programów tworzących z PSP prawdziwy "kombajn") lub zainwestuj w Nintendo 3DS ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach:)>

Tą przerobioną konsoląnie dla piratów to mnie rozwaliłeś. BTW. co to CFW? Co do 3DSa to niema on przypadkiem blokady regionalnej? Ale nawet jeśli to jeśli będzie w Polsce tak popularny jak DS to co najwyżej w Pokemony pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 18:39, tylor2 napisał:

<ciach:)>

Tą przerobioną konsoląnie dla piratów to mnie rozwaliłeś.

A co w tym dziwnego? Jest wiele osób które używają CFW aby miec pl menu, odpalac hombrew czy dodtakowe odtwarzacze multimediów. Na PC też nie wszyscy piracą, a przecież mogą?

Dnia 02.09.2010 o 18:39, tylor2 napisał:

BTW. co to CFW?

nieoficjalny soft

Dnia 02.09.2010 o 18:39, tylor2 napisał:

Co do 3DSa
to niema on przypadkiem blokady regionalnej? Ale nawet jeśli to jeśli będzie w Polsce
tak popularny jak DS to co najwyżej w Pokemony pograsz.

Z DSem miałem wiele styczności i grałem np. w W:40k, CoD4, NFS, Legend of Zelda, Bleach, Puzzle Quest itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz soft? jesli CFW, to ustaw sobie czestotliwosc procesora na 333MHz, a jak masz oficjalny to sciagnij cos nowszego, najlepiej jakis gen albo m33 (choc zalezy to od firmware jaki masz teraz i jaka masz wersje PSP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graliście już w demo God of War : Ghost of Sparta? Coś tam słyszałem, że jest jak na razie tylko dla posiadaczy PSN+ którego nie posiadam a mimo to dostałem emaila z kodem;p . Po przejściu dema muszę przyznać, że jestem...zawiedziony. Niby grafika jest super itp a jednak czuje niedosyt, albo formuła Kratosa się przejadła albo mnie już rąbanie wszystkiego nie sprawia radochy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Graliście już w demo God of War : Ghost of Sparta?
Ja grałem :)
>Coś tam słyszałem, że jest jak na razie tylko dla posiadaczy PSN+ którego nie posiadam a mimo to dostałem >emaila z kodem;p
Ja też :)
>ciach
Dla mnie to po prostu CoO z lepszą grafiką i technikami mordu.
Jest i dobrze i źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2010 o 18:16, Harrolfo napisał:

Dla mnie to po prostu CoO z lepszą grafiką i technikami mordu.


Czyli to czego można było się spodziewać. Ciekawe jak im wyjdzie z fabułą, jeśli i ona będzie zwyżkowała to zawiedziony nie będę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować