Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2010 o 14:19, Shagi898 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem PSP powiedzcie jakie gry na początek warto zagrać?


Patapon, rzecz oczywista ;). Możesz zacząć od "dwójki", będzie niechronologicznie, ale ta część ma poprawionych parę błędów jedynki - np. w miarę zrównoważony poziom trudności minigierek (Fwoosh Famooze to masakra w "jedynce") czy trzy poziomy trudności - easy dla łamag ;), normal dla, hm, normalnych ;), hard dla weteranów jedynki (za dużo powiedziane, nie wymiatałem jakoś szczególnie w pierwszej części a mimo to na hardzie dobrze sobie radzę :)). No i jest tańsza - PSP Essentials :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 21:10, Michu94x napisał:

Wam też demo GoW: chain of olympus przycina czy tylko ja mam taki problem ? :/

Mi tez przycinało na PSP-2000. Gra na UMD już chodziła spoko, więc możliwe że tak ma demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście podać nazwy jakiś homebrew/dem z multi przez Ad-Hoc? Przyjechał do mnie kuzyn i nie mamy za bardzo w co grać :) Patapon i Metal Gear Solid już przeszliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quake ma multi, z tego, co pamiętam :). Sprawdź też emulatory starych konsol (NES/SNES/SEGA Mega Drive/itd.), być może w niektórych z nich zaimplementowano grę przez wifi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Update :).
Quake, z tego co widzę, obsługuje tylko tryb infrastructure. Doom (Doom Legacy i Doom v 1.2 for the PSP by Chilly Willy) ma jakieś opcje sieciowe, podobnie, jak Nester (emulator NESa) i snes9xTY (emulator SNESa). Niestety, nic z tego nie testowałem - mam tylko jedną konsolę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym abyście pomogli mi wybrać kabel USB w miarę tani i dobry na serwisie Allegro.
Możecie mi tylko jeszcze pomóc i powiedzieć jak sprawdzić jaką mam konsolkę ? Bo nawet nie wiem czy to slim czy fat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 13:48, kuba9876543210 napisał:

Jesli fat, to bedziesz mial glosniki na dole, jak slim to na gorze. No i sa dwie wersje
slima (200x i 300x, ktory ma lepszy ekran).


Ja nie widzę głośników nigdzie...

Nie wiem czy to coś pomorze ale właśnie odkryłem gdzie jest bateria... pisze na niej 1200 mAh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 13:52, Pr0gamer1992 napisał:

Ja nie widzę głośników nigdzie...


Takie dwa male otwory... :P

Dnia 19.09.2010 o 13:52, Pr0gamer1992 napisał:

Nie wiem czy to coś pomorze ale właśnie odkryłem gdzie jest bateria... pisze na niej
1200 mAh


Masz slimke (200x, albo 300x)

200x:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/28/Psp_slim_%26_lite.png

300x:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d6/PSP-3000-Model.png

300x ma logo Playstation na przycisku HOME oraz mikrofon na lewo od loga PSP na samym dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 13:28, Pr0gamer1992 napisał:

Witam. Chciałbym abyście pomogli mi wybrać kabel USB w miarę tani i dobry na serwisie
Allegro.

Nie ma znaczenia jaki kupisz, różnica może być co najwyżej w długości, bo poza nią wszystkie kabelki są takie same.
http://allegro.pl/listing.php/showcat?id=82464&change_view=1&order=p

Dnia 19.09.2010 o 13:28, Pr0gamer1992 napisał:

Możecie mi tylko jeszcze pomóc i powiedzieć jak sprawdzić jaką mam konsolkę ? Bo nawet
nie wiem czy to slim czy fat.

Wyciągnij baterię - pod nią jest napisane jaki to model.
PSP-1000 to fat,
PSP-2000 slim,
PSP-3000 slim nowy model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 13:58, kuba9876543210 napisał:


Czyli wychodzi na to, że 200x. PSP kupiłem od kumpla ale niestety zgubił kabel USB i muszę sobie takowy zakupić. Powiedzcie mi czy taki będzie dla mnie odpowiedni ?
http://allegro.pl/kabel-usb-2in1-ladowanie-psp-i-polaczenie-z-pc-i1229399898.html

Aha i o co chodzi z tym co pisze na aukcji:
UWAGA ! Do przenoszenia danych pomiędzy PSP i PC należy w głównym menu kosoli PSP zmienić ustawienia na "USB-Modus"

Gdzie to się robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2010 o 14:00, Pr0gamer1992 napisał:

Powiedzcie mi czy taki będzie dla mnie odpowiedni ?
http://allegro.pl/kabel-usb-2in1-ladowanie-psp-i-polaczenie-z-pc-i1229399898.html

Jeśli chcesz mieć z ładowarką to pewnie.

Dnia 19.09.2010 o 14:00, Pr0gamer1992 napisał:

Aha i o co chodzi z tym co pisze na aukcji:
UWAGA ! Do przenoszenia danych pomiędzy PSP i PC należy w głównym menu kosoli PSP zmienić
ustawienia na "USB-Modus"
Gdzie to się robi ?

Nie jestem pewien o co kolesiowi chodzi. Po prostu podłączasz kabel do PSP i albo wykrywa ci automatycznie albo wchodzisz w ustawania i włączasz połączenie ręcznie (zależy czy włączyłeś sobie wcześniej w opcjach automatyczne łączenie z USB). Nie ma tu żadnej filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 14:13, Kosmitus napisał:

> Gdzie to się robi ?
Nie jestem pewien o co kolesiowi chodzi. Po prostu podłączasz kabel do PSP i albo wykrywa
ci automatycznie albo wchodzisz w ustawania i włączasz połączenie ręcznie (zależy czy
włączyłeś sobie wcześniej w opcjach automatyczne łączenie z USB). Nie ma tu żadnej filozofii.


A gdzie mogę sprawdzić czy coś takiego jest włączone ? Po prostu nie wiem co tam kumpel naustawiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować