Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2010 o 14:14, Pr0gamer1992 napisał:

A gdzie mogę sprawdzić czy coś takiego jest włączone ? Po prostu nie wiem co tam kumpel
naustawiał :)

Settings -> System Settings -> Automatyczne podłączanie USB
Oczywiście za pierwszym podłączeniem do PC musisz chwile odczekać aż sterowniki się zainstalują (wszystko się robi automatycznie) i PSP pojawi sie w Moim Komputerze jako dysk przenośny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 14:22, Kosmitus napisał:

> A gdzie mogę sprawdzić czy coś takiego jest włączone ? Po prostu nie wiem co tam
kumpel
> naustawiał :)
Settings -> System Settings -> Automatyczne podłączanie USB
Oczywiście za pierwszym podłączeniem do PC musisz chwile odczekać aż sterowniki się zainstalują
(wszystko się robi automatycznie) i PSP pojawi sie w Moim Komputerze jako dysk przenośny.


I wtedy będę mógł np. muzykę "wklejać" tak jakbym wklejał do mp3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 14:33, Pr0gamer1992 napisał:

I wtedy będę mógł np. muzykę "wklejać" tak jakbym wklejał do mp3 ?

Tak. Trzeba tylko pamiętać by odpowiednie rzeczy wrzucać do odpowiednich folderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 14:58, Kosmitus napisał:

> I wtedy będę mógł np. muzykę "wklejać" tak jakbym wklejał do mp3 ?
Tak. Trzeba tylko pamiętać by odpowiednie rzeczy wrzucać do odpowiednich folderów.


Tzn. gdzie ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 15:41, Pr0gamer1992 napisał:

> > I wtedy będę mógł np. muzykę "wklejać" tak jakbym wklejał do mp3 ?
> Tak. Trzeba tylko pamiętać by odpowiednie rzeczy wrzucać do odpowiednich folderów.


Tzn. gdzie ? xD


Tzn., żebyś nie wrzucał plików .mp3 do folderu (np.) Photo, bo ich nie otworzysz (chyba, bo ja tak nie próbowałem :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 15:41, Pr0gamer1992 napisał:

Tzn. gdzie ? xD

Np. muzykę do I:\MUSIC (w środku tego folderu możesz sobie już zrobić dowolnie dużo innych katalogów by posegregować muzykę) a np. programy takie jak Bookr (do czytania plików w pdf) do I:\PSP\GAME
"I:" to oznaczenie dysku - wiadomo, u ciebie może być inne.
Nie jestem pewien ale w rożnych wersjach softu mogą być drobne różnice co do nazw folderów itd. Zresztą jak będziesz miał kabelek to sobie popróbujesz - jak coś nie będzie działać to pytaj wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 16:18, Kosmitus napisał:



Ehh... nie wiem teraz czy zrobiłeś dobry zakup... chodzi dokładnie o ten kabelek:
http://allegro.pl/kabel-usb-2in1-ladowanie-psp-i-polaczenie-z-pc-i1229399898.html

Słyszałem, że niektóre kable USB mogą mieć problem z przesyłaniem dużych plików. Czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 07:32, Pr0gamer1992 napisał:

Słyszałem, że niektóre kable USB mogą mieć problem z przesyłaniem dużych plików. Czy
to prawda ?

Pierwsze słyszę, a sam nigdy takiego problemu nie miałem. Nie martw się tyle na zapas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z moim PSP, mam wersję Slim 2000, mianowicie najpierw przestało czytać programy na karcie pamięci, a teraz nawet nie da się uruchomić... Po włoźeniu baterii, nawet nie muszę włączać, zapala się zielona dioda Power, ale ekranik ani mrugnie. Nie wiem wiele na temat brick''a, więc czy to moźe być to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobiłeś sobie przypadkiem z Baterii Pandory ?
Bawiłeś się takimi homebrew ?
Może zmień kernel. Jeśli masz custom softa sprawdź ISO Mode.
Jesli konsola się nie włącza wyciąg baterie, podłącz ładowarke (bez baterii) i włącz konsole. Wtedy włóż baterię i "od-pandoruj" Ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie ostatnio memory sticka, próbuję wrzucić na niego niego dwie gry...na początku okazało się że jedna z nich miała uszkodzone dane + stworzył się w sejwach jakiś plik który twierdzi że waży 189 GB(lol) , postanowiłem zrobić format pamięci, robię od nowa, jedna gra działa druga nie...znowu jest przy przenoszeniu sejwów podobny plik. Przed chwilą próbowałem przenieść grę po raz trzeci ale "This game connot be started. The data is corrupted". Co robić? To pewnie wina tej pamięci co kupiłem, jest uszkodzona?

Pliki gier są na 100% dobre i oryginalne. Przenoszę je z PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiles karte w jakims "podejrzanym" miejscu (allegro?)? Jesli tak, to masz chinszczyzne, nic dziwnego... Na innej karcie pamieci tez masz takie problemy? (jesli tak, to winowajca by bylo PSP)
Ja u siebie bylem pewny jak mialem uwalona karte podlaczajac ja do kompa zgrywajac zdjecie na karte i otwierajac w PSP (gdzie bylo juz widac, ze karta je "uszkodzila", bo bylo strasznie zdeformowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak karta kupiona we wspomnianym "podejrzanym" miejscu. Ta karta sprawiająca problemy jest niby od Sony. Moja poprzednia jest od SanDisk i czasem się zdarzało że jakiś plik muzyczny był uszkodzony ale raczej bezproblemowo.
Spróbuję się jeszcze z tym pobawić jak nie będzie działać poprawnie to postaram się zwrócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 09:56, Pr0gamer1992 napisał:

Mógłby mi ktoś podać najlepsze ustawienia dla PSP tak żeby bateria jak najdłużej trzymała

Wiesz , nie ma takowych najlepszych ustawien , ale może Jasność Ekranu ustawić na połowę, dźwięk też i zmniejszyć takowanie procesora.
Jest odtwarzacz mp3 homebrew który wszystkim tym się zajmuje i wydluza czas na do 7 godzin - Light mp3

Harrolfo Myślę,że tak, z filmem wygląda to na ciekawą okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 16:45, Smileyer napisał:

> Mógłby mi ktoś podać najlepsze ustawienia dla PSP tak żeby bateria jak najdłużej
trzymała
Wiesz , nie ma takowych najlepszych ustawien , ale może Jasność Ekranu ustawić na połowę,
dźwięk też i zmniejszyć takowanie procesora.
Jest odtwarzacz mp3 homebrew który wszystkim tym się zajmuje i wydluza czas na do 7
godzin - Light mp3

Harrolfo Myślę,że tak, z filmem wygląda to na ciekawą okazję.


No tak, tylko ja muzyki nie słucham z PSP :(
Nie wiem... może baterię mam do d... Codziennie muszę ładować, albo grać z podłączoną ładowarką. Starcza mi gdzieś na 3h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Zalezy ile juz ma to PSP (bateria!)
2. Masz 3-5 poziomow jasnosci, jesli nie potrzebujesz wiecej, wystarczy 2/5, jak jest ciemno 1/5.
3. Jesli masz CFW. (nieoficjalny soft) nacisnij Select w XMB i ustaw sobie np. 100MHz dla XMB i 222MHz dla gier/homebrew (jesli wtedy gry zaczna Ci ciac to zwieksz do 266, jesli bedzie plynnie sprawdz na mniejszej czestotliwosci)
4. Jesli masz sluchawki to graj przez sluchawki.
5. Jesli grasz w domu/samochodzie, to wyjmij baterie i graj z ladowarki.
6. Jesli sluchasz muzyki/(de)kompresujesz cos/sciagasz cos to wylacz ekran.
7. Jesli nie korzystasz z WiFi to je wylacz.
8. Jesli masz CFW. to poszukaj sobie homebrew wydluzajace czas pracy na baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jeśli grasz ze wszystkim na full to nie ma się co dziwić. Mi również staracza na niespełna 3 godziny , chociaż Ja konsolki nie oszczędzam :)
Ja osobiście nie polecam Ci kombinowania , tylko po prostu kup sobie Gripa z baterią (kosz ok 30 zł) możesz też sobie dokupić zwykłą samą baterie i już będzie te 3h więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować