Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Siema. Kumpel mnie porosił abym mu zaktualizował soft z M33-6 na GEN-D bo nie może ogarnąć patchowania gier, a jak robi sobie kopie UMD to wiadomo, nowe gry nie chodzą. Mam poradnik z psppoland i wszystko zrozumiałem, ale mam kłopot. Piszą aby przywrócić domyślne ustawienia konsoli. Problem w tym że mam menu w PL i nie wiem czy może mi to spowodować bricka podczas aktualizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków - Nie. Lecz czasami może. To już ryzyko, musisz zaryzykować. Ja robiłem aktualizacje z M33 na Gen`a i wszystko, szybko poszło mimo iż wtedy zabawiałem się pierwszy raz z takimi rzeczami. Jeśli wszystko wykonasz wg poradnika nie powinineś mieć problemu (czyt. brick)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 09:19, Muradin_07 napisał:

> http://www.engadget.com/2010/10/26/the-playstation-phone/
> Co wy na to?

Czyli takie PSP GO z funkcją dzwonienia, fajny bajer ale jednak mnie nie przekona. Wolę
mieć telefon i konsolę oddzielnie. ^^

Cóż - już dawno było to zapowiadane i szczerze mówiąc... takie powinno być od początku PSP GO. Przynajmniej mogli by wtedy usprawiedliwić brak UMD [:->
Jestem tylko ciekawy jak sprawdzi się touchpad w miejsce "analoga" z innych modeli PSP. Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telefon nawet fajny, mam nadzieję że premiera tego cuda pociągnie za sobą obniżkę ceny konsolki (co ja mam z tymi obniżkami to naprawdę, i jeszcze na dodatek od Sony który ich nie daje prawie wcale :] ).

Myślę, że po dłuższym przyzwyczajeniu się będzie się dało grać na tym "analogu". Ciekawe jak będzie po premierze, czy fala piractwa nie będzie aż tak bolesna. No ale gdybanie zostawmy sobie na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych którzy grali w F1 2009 na PSP... Czy jest to gra warta zakupu czy zainwestować sobie jakąś inną ścigałkę, jeżeli tak to w jaką? Grałem w Ridge Racery i Gran Turismo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 21:42, Harrolfo napisał:

Cześć,
Jakie wyścigi samochodowe, które dzieją się w mieście polecacie?


nfs undercower mi się osobiście podoba ale najlepszą sciganką (tylko masz pech, że nie w mieście ) jest Motorstorm arctic edge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 16:13, Muradin_07 napisał:

Mam pytanie do tych którzy grali w F1 2009 na PSP... Czy jest to gra warta zakupu czy
zainwestować sobie jakąś inną ścigałkę, jeżeli tak to w jaką? Grałem w Ridge Racery i
Gran Turismo.



grałem we wszystkie poza tym Ridge racery ale powiem ci, że F1 jest teraz za 39 zł a ja proponował bym raczej GT (ale jak pisałem wyżej Motor strom lepsze ) zależy co wolisz GT jest bardzo realistyczne jak na konsolkę, a F1 nie da ci tyle co GT, zaś obie razem są i tak gorsze od Motorstorm. tzn zależy co chcesz mieć sprecyzuj czy chcesz po torach, miastach, bezdrożach czy kosmosie jeździć )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie w GT grałem... Ewentualnie mógłbym sobie zagrać w Motorstorma, bo też się nim zainteresowałem.

@Harrolfo: z tego to mi podpasował RR2, bo polubiłem ten arcade''owy klimacik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma już ktoś z was Nowego GoW-a? Ja swojego zamówiłem w Empiku i *&%W$ powiedziały że paczka będzie dopiero na poniedziałek. A Brachol mi jeszcze wyjechał żebym mu nie zmieniał softu w psp bo ma teraz wyjść ten nowy HEN, i che się pobawić wiec mam pytanko: czy nowy GoW pójdzie na 6.20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 21:42, Harrolfo napisał:

Cześć,
Jakie wyścigi samochodowe, które dzieją się w mieście polecacie?

Wiem że rychło w czas, ale polecam ci serie Midnight Club. Jedyny jej minus że długo się ładuje z UMD, ale jak masz przerobioną konsolkę to polecam zrobić kopie, Wtedy działa bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Midnight Club jest świetny(chociaż szczerze mówiąc, to wielkiej konkurencji nie ma na PSP).
Z tego typu gier to jeszcze NFS Carbon mogę polecić bo jest jazda po mieście, chociaż nie ma aż tyle wolności co w Midnight Club.
Po za tym to innych gier z jazdą po mieście nie znam, niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować