Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

No, dostałem dziś swój egzemplarz GoW: Duch Sparty. Pierwsze zdziwko: strasznie lekkie pudełko. Przyczyna: instrukcja na 8 kartek:). Szybki update softu(udało się brata namówić), i pierwsza miła niespodzianka. Gra jest w języku rosyjskim, polskim i angielskim, więc jeśli nie lubisz Lindy, to spokojnie posluchasz oryginalnego kratosa. W sumie wersja PL mnie nie przeraża, ale najpierw przejdę po ang. Narazie jedna nie udana rzeczą jest savepoint. Nie wiem jaki jest w GoW3, ale chyba próbowali przenieść, bo na PSP wyglada po prostu brzydko. Dobra wracam grać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ściągnąć na psp skórę deimosa do gry god of war duch sparty ( niby przez ps3 to zaciągnołem ale nigdzie nie mogę tej skóry znaleźć aby zaciągnąć na psp )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 12:37, tosz napisał:

jak ściągnąć na psp skórę deimosa do gry god of war duch sparty ( niby przez ps3 to zaciągnołem
ale nigdzie nie mogę tej skóry znaleźć aby zaciągnąć na psp )

Ta skórka jest do God of War III:) Nawet na którymś trailerze to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 13:19, Marekvader napisał:

> jak ściągnąć na psp skórę deimosa do gry god of war duch sparty ( niby przez ps3
to zaciągnołem
> ale nigdzie nie mogę tej skóry znaleźć aby zaciągnąć na psp )
Ta skórka jest do God of War III:) Nawet na którymś trailerze to widać.

tak już wiem, znalazłem info na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 12:38, Harrolfo napisał:

Cześć,
Planuję wymienić moje GTA VCS na Def Jam. Warto?

Def Jam jest świetną grą. Myśle że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupic karte, choc teoretycznie mozna zapobiec temu nie wylaczajac PSP tylko usypiac je (krotkie przytrzymanie POWER - dlugie to kompletne wylaczenie).
Byl tez jakis homebrew, ktory zapisywal save''a w pamieci RAM, wiec mozna bylo wyjsc z gry, ale dalej nie mozna bylo wylaczac kompletnie konsolki.

Ale ja bym nie kombinowal tylko kupile karte, 8 GB mozna kupic za kilkadziesiat zlotych (MS PRO DUO albo MicroSDHC w adapterze) - tylko nie na allegro (spora czesc tamtejszych kart to podrobki (szybko padaja)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2010 o 20:38, kuba9876543210 napisał:

Ale ja bym nie kombinowal tylko kupile karte, 8 GB mozna kupic za kilkadziesiat zlotych
(MS PRO DUO albo MicroSDHC w adapterze) - tylko nie na allegro (spora czesc tamtejszych
kart to podrobki (szybko padaja)).



Kicha. Czytałem, że można śmiało San Disk brać. W sumie na co będzie mi potrzebne aż 8GB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 20:41, destro177 napisał:

Kicha. Czytałem, że można śmiało San Disk brać. W sumie na co będzie mi potrzebne aż
8GB?


Na popierdółki z PSN :). A poza tym najbardziej się opłaca. Chodzi mi o to, że 2 GB kosztuje (np.) 30zł, 4GB - 50zł, 8GB - 80zł itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 21:17, kuba9876543210 napisał:

Jesli same save''y, to najmniejsza (16, 32MB??) spokojnie powinna starczyc (chyba, ze
trzymasz po kilkadziesiat save''ow ze 100 gier;]).


No ja mam 8GB SanDisk''a i przydaje się... Save to save... ale różne mp3, filmy, "popierdółki z PSN" jak powiedział tylor2... Ale też używam tego do przenoszenia większych danych... ale to jak nie mam pendrive''a przy sobie a mam PSP ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 20:26, Arthas97 napisał:

Czy warto jeszcze kupić PSP, czy już lepiej czekać na nadchodzące PSP 2?


Oczywiście że warto. Zwłaszcza, że zbliżająca się premiera PSP 2 oddziałuje w pewnym stopniu na cenę konsolki. Do czasu premiery kolejnej wersji konsolki można podtrenować postać w Monster Hunterze :] dla którego ja zamierzam się z kupnem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś polecić jakieś gierki ? PSP mam od dobrych paru lat natomiast grę mam tylko jedną, którą dostałem przy zakupie konsoli w USA ... konsolki używałem rzadko i przeważnie do przeglądania fotek, słuchania muzyki, oglądania filmów ... Jestem otwarty na wszystkie propozycje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować