Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2010 o 20:40, SpecShadow napisał:

> Czy warto jeszcze kupić PSP, czy już lepiej czekać na nadchodzące PSP 2?

Oczywiście że warto. Zwłaszcza, że zbliżająca się premiera PSP 2 oddziałuje w pewnym
stopniu na cenę konsolki. Do czasu premiery kolejnej wersji konsolki można podtrenować
postać w Monster Hunterze :] dla którego ja zamierzam się z kupnem :]


Tylko, czy to nie jest w pewnym stopniu pchanie się w starą technologię?

A jeśli bym chciał kupić to PSP 3004 czy PSP Go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 20:47, tofikt25 napisał:

God of War - must have ;)
PES Lub Fifa ;)
Silent Hill
Patapon
Loco Roco
Te tytuły najbardziej bym polecił.



Okej dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 20:52, Arthas97 napisał:

Tylko, czy to nie jest w pewnym stopniu pchanie się w starą technologię?

W pewnym stopniu tak. Ale że PSP nie jest wart takich pieniędzy jak w dniu premiery to obniżka cieszy i zachęca :] Ja nie mam takiego pędu w najnowsze trendy technologiczne więc kupno starszego modelu jest dobrym pomysłem na nadrobienie zaległości :]

Dnia 27.11.2010 o 20:52, Arthas97 napisał:

A jeśli bym chciał kupić to PSP 3004 czy PSP Go?

Zależy czy jesteś zwolennikiem płyt czy cyfrowej dystrybucji. 3004 ma napęd. GO i PSP2 (w zapowiedzi przynajmniej) już nie.

@Codipar: ja dorzucę GTA i SW: The Force Unleashed. O ile dobrze pamiętam GTA na PSP ma inne misje niż w wersji ma większe konsole i PC. A jak z Force Unleashed? Inne misje czy tylko port z konsol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak coś, to raczej Patapon 2. Raz, że "jedynka" jest trudniej osiągalna (= droższa), dwa - jest trudniejsza (i trzy - "dwójka" oferuje więcej możliwości, choć na późniejszym etapie miałem deja vu, jakby się twórcom w pewnym momencie nowe pomysły wyczerpały i postanowili zaserwować repetę z "jedynki"). W dwójce masz trzy poziomy trudności, na easy poradzi sobie każdy, z hardem - każdy weteran "jedynki" ;). Jedyny problem to ciągłość historii (dość zabawnej), więc jak jesteś twardy, to zaczynaj od "jedynki", ale pamiętaj, że tam taryfy ulgowej nie przewidziano :) (ponadto możliwość zaimportowania finalnego save''a z "jedynki" do "dwójki" daje pewien handicap na start, co ciekawe, można też importować save''y z dem obu gier, więc przed "jedynką" dobrze zagrać też w jej demo :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem sie jeszcze zapytać - jak wygląda naprawa czy serwis PSP? Chodzi mi o pierwsze 3 modele. Wyczytałem, że jedyne model 3000 może być serwisowany. Jak z kosztami naprawy (jedynie gałkę potrafię sam wymienić jakby co, chyba)?

A tak na marginesie - można gdzieś w Krakowie (ale gdyby tylko naszła taka ostateczność) jest miejsce do naprawy PSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym wyczyścić przyciski po prawej stronie ( strzałki? :P)?
Konkretnie chodzi o przestrzeń po między nimi, tam gdzie nie da się za bardzo dostać ścierką itp.

Bo, mówiąc krótko, jest tam od cholery brudu i boje się że w końcu się zatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprężone powietrze, jakiś pędzelek, ewentualnie odkurzacz do klawiatury :D? Ja tam mam taką malutką ściereczkę z mikrofibry i wszędzie nią dojdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 16:26, rtyrtyrty napisał:

Bo, mówiąc krótko, jest tam od cholery brudu i boje się że w końcu się zatnie.

Jak się zbierze odpowiednio dużo, to sam wyemigruje do obszarów o klimacie bardziej przyjaznym rolnictwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 16:34, Madoc napisał:

> Bo, mówiąc krótko, jest tam od cholery brudu i boje się że w końcu się zatnie.
Jak się zbierze odpowiednio dużo, to sam wyemigruje do obszarów o klimacie bardziej przyjaznym
rolnictwu.

Tak, to było bardzo pomocne i pouczające. -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - czy jest sens kupować GTA na PSP (Liberty City i Vice City Stories) jeśli ukończyło się GTA 3 i VC na PC?
Wiem że jest prequelem, ale czy są inne misje (raz natknąłem się na info, że w grze zamiast paczek są czerwone balony. To prawda?) główne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misje są zupełnie inne, ale to ciągle stare, dobre GTA. Najlepsza gra na PSP. Z balonami masz rację, ale co to za różnica? ;)
Ja szczerze polecam Ci tę grę, ode mnie ma 10/10!Piszę o VCS, bo w LCS nie grałem - wolę lata 80'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 13:59, SpecShadow napisał:

Szybkie pytanie - czy jest sens kupować GTA na PSP (Liberty City i Vice City Stories)
jeśli ukończyło się GTA 3 i VC na PC?
Wiem że jest prequelem, ale czy są inne misje (raz natknąłem się na info, że w grze zamiast
paczek są czerwone balony. To prawda?) główne?

Jest sens. Duży. VCS jest lepsze moim zdaniem od LCS i od VC też. Świetna gra, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką wyścigówkę (najlepiej z samochodami, a nie statkami a''la wipeout) możecie polecić. Tylko takie coś bardziej symulacyjne, a nie Burnout. Tzn. żeby nie było czegoś takiego, że wchodzę w zakręt z prędkością 300km/h i wychodzę z niego nie zwalniając i nie zaliczająć bandy itd. Ale z tych tańszych jeśli można prosić.

BTW. Co sądzicie o Gran Turismo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Star Wars: The Force Unleashed? Dawno w nic nie grałem, a ta gra pojawiła się w niższej cenie i pomyślałem o odkurzeniu konsolki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 21:52, o_Orange napisał:

Co sądzicie o Star Wars: The Force Unleashed? Dawno w nic nie grałem, a ta gra
pojawiła się w niższej cenie i pomyślałem o odkurzeniu konsolki. :)


Jeśli masz możliwość to jak najbardziej, nawet jeśli miałeś styczność z wersją na konsole obecnej generacji lub PC bo, podobnie jak z serią GTA, te wersje się różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 19:52, tylor2 napisał:

Jaką wyścigówkę (najlepiej z samochodami, a nie statkami a''la wipeout) możecie polecić.
Tylko takie coś bardziej symulacyjne, a nie Burnout. Tzn. żeby nie było czegoś takiego,
że wchodzę w zakręt z prędkością 300km/h i wychodzę z niego nie zwalniając i nie zaliczająć
bandy itd. Ale z tych tańszych jeśli można prosić.

BTW. Co sądzicie o Gran Turismo?

Ja Gran Turismo mogę polecić.

Praktycznie jedyna różnica to taka że nie ma jako takiej kariery, i jest nieco bardziej ograniczony tuning.
A zamiast licencji masz wyzwania.
Po za tym, model jazdy jest na pewno bardziej realistyczny od wszystkich nfsów itp itd na PSP.
Jak na PSP to jest dobrze, zarówno jeśli chodzi o fizykę jak i grafikę.

Ogółem dobra gra, ale nie jest to takie Gran Turismo jak na "większych" konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 22:33, SpecShadow napisał:

Jeśli masz możliwość to jak najbardziej, nawet jeśli miałeś styczność z wersją na konsole
obecnej generacji lub PC bo, podobnie jak z serią GTA, te wersje się różnią.


Właśnie nie grałem w wersję PC ani konsolową chociaż już od dawna interesowałem się tą serią. Teraz nie mam się już nad czym zastanawiać i jadę do Media Markt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 13:35, tylor2 napisał:

<ciach>
A jakiś inny tytuł poza GT, tego typu, na PSP jest?

Do tej pory żadnego nie widziałem niestety, większość to albo różnego rodzaju Wipeouty, Ridge Racery, Flatouty, Burnouty, NFSy, Midnight Club, Juiced.


Być może F1 2009 które widziałem na PSP też jest dobre, ale nie grałem po za tym jedynie F1 tam jest.

Wydaje mi się że jeszcze jakaś Toca była na PSP ale tego nie jestem pewien, dawno nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka otóż nie długo kupuję PSP i mam pytanie czy on ma wbudowaną pamięć żeby móc zgrać muzykę i save do gier ??
Oraz czy w komplecie są karta pamięci oraz kabel USB bo czytałem że nie ma ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować