Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2010 o 16:12, GoToSle3p napisał:

Siemka otóż nie długo kupuję PSP i mam pytanie czy on ma wbudowaną pamięć żeby móc zgrać
muzykę i save do gier ??

Nie

Dnia 12.12.2010 o 16:12, GoToSle3p napisał:

Oraz czy w komplecie są karta pamięci oraz kabel USB bo czytałem że nie ma ??

Dobrze słyszałeś - nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 16:12, GoToSle3p napisał:

Siemka otóż nie długo kupuję PSP i mam pytanie czy on ma wbudowaną pamięć żeby móc zgrać
muzykę i save do gier ??

W psp GO masz 16 gb.

Dnia 12.12.2010 o 16:12, GoToSle3p napisał:

Oraz czy w komplecie są karta pamięc

nie
>i oraz kabel USB
jest (przy GO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 19:00, nightfaler napisał:

> Siemka otóż nie długo kupuję PSP i mam pytanie czy on ma wbudowaną pamięć żeby móc
zgrać
> muzykę i save do gier ??
W psp GO masz 16 gb.
> Oraz czy w komplecie są karta pamięc
nie
>i oraz kabel USB
jest (przy GO)

Aha szkoda bo ja kupić chcę 3004,a mam jeszcze jedno pytanie czy jak będę miał neta w konsolce to będę mógł spokojnie korzystać z Google ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 21:10, GoToSle3p napisał:

Aha szkoda bo ja kupić chcę 3004,a mam jeszcze jedno pytanie czy jak będę miał neta w
konsolce to będę mógł spokojnie korzystać z Google ??


Co masz na myśli pisząc "spokojnie"? Z googli tak, ale licz się z tym, że nie wszystkie linki Ci otworzy.

rtyrtyrty
Z tego co pisałeśo GT wnioskuję, że w nie grałeś - jest manualna skrzynia biegów, czy tylko aut.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektore homebrew potrafia wykorzystac ten dodatkowy RAM i szybciej chodza (np. plugin do przegladarki na PSP). Co do gier... tu nie wiem. Ktos tu kiedys mowil, ze w niektorych nowych grach jest odczuwalna roznica miedzy 32 i 64MB, ale sam mam tylko psp-2000, wiec nie mam za bardzo porownania, choc jak gralem np. w God of Wara na PSP-1000 znajomego to chodzila gra normalnie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 21:29, tylor2 napisał:

> Aha szkoda bo ja kupić chcę 3004,a mam jeszcze jedno pytanie czy jak będę miał neta
w
> konsolce to będę mógł spokojnie korzystać z Google ??

Co masz na myśli pisząc "spokojnie"? Z googli tak, ale licz się z tym, że nie wszystkie
linki Ci otworzy.

rtyrtyrty
Z tego co pisałeśo GT wnioskuję, że w nie grałeś - jest manualna skrzynia biegów, czy
tylko aut.?

Youtube,gram.pl to otwiera ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 21:10, GoToSle3p napisał:

Aha szkoda bo ja kupić chcę 3004,a mam jeszcze jedno pytanie czy jak będę miał neta w
konsolce to będę mógł spokojnie korzystać z Google ??

Będziesz mógł ze wszystkiego korzystać spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 21:29, tylor2 napisał:

> Aha szkoda bo ja kupić chcę 3004,a mam jeszcze jedno pytanie czy jak będę miał neta
w
> konsolce to będę mógł spokojnie korzystać z Google ??

Co masz na myśli pisząc "spokojnie"? Z googli tak, ale licz się z tym, że nie wszystkie
linki Ci otworzy.

rtyrtyrty
Z tego co pisałeśo GT wnioskuję, że w nie grałeś - jest manualna skrzynia biegów, czy
tylko aut.?

Jest skrzynia manualna, są "dwa" ustawialne modele jazdy, jakiś arcadowy i "professional" (cokolwiek to znaczy, jest po prostu bardziej realistyczny). W każdym samochodzie możesz zmienić opony, a zaawansowany tuning jest dostępny jedynie dla "ulubionych" aut, można takich sobie ustawić bodajże 100, i wtedy możesz normalnie zmieniać opcje zawieszenia itp.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Wi-Fi w domu nie mam ale przeżyję.
Dobra, sprawdziłem kilka dem i tak: KillZone jest takim średniakiem (sterowanie i celowanie dziwne), Patapon2 zapowiadał się fajnie ale nie rozumiem, czemu raz mi się udaje a raz nie. Niby rytmicznie, niby w odpowiednim momencie ale nie idzie mi. Popróbuję jeszcze Syphon Filter, dużo pochwał o nim słyszałem.
Najlepiej wypadł chyba LocoRoco i W40k Squad Command.

Teraz czekać aż dotrą te pełniaki, w piątek mam wyjazd ale myślę że przetrzymam jakoś.

A sama konsolka mi nie leży w łapie (co innego masywny pad od X360) zwłaszcza zimą kiedy mi łapy sztywnieją. Ale mam jeszcze czas. Kurka, gdzie ten Monster Hunter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 13:13, SpecShadow napisał:

No właśnie Wi-Fi w domu nie mam ale przeżyję.
Dobra, sprawdziłem kilka dem i tak: KillZone jest takim średniakiem (sterowanie i celowanie
dziwne), Patapon2 zapowiadał się fajnie ale nie rozumiem, czemu raz mi się udaje a raz
nie. Niby rytmicznie, niby w odpowiednim momencie ale nie idzie mi.


Powalcz trochę, pomyśl, że ja zaczynałem od pierwszej części, w której nie można wybrać poziomu trudności :) (a poziom trudności w "jedynce" to coś pomiędzy easy a hard w "dwójce"). I wcale łatwo mi nie szło, wejście w tryb Fever graniczyło z cudem a utrzymanie go przez pewien czas uznawałem za wykraczające poza moje możliwości :). Patrz na pulsujące obramowanie ekranu, ono wyznacza rytm, nie próbuj nic na siłę, najlepiej na początku próbować grać tylko jak się jest zrelaksowanym :). Zobaczysz, że z czasem dojdziesz do wprawy, podstawa to dobrze wygimnastykowany prawy kciuk ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 21:05, rtyrtyrty napisał:

Jest skrzynia manualna, są "dwa" ustawialne modele jazdy, jakiś arcadowy i "professional"
(cokolwiek to znaczy, jest po prostu bardziej realistyczny). W każdym samochodzie możesz
zmienić opony, a zaawansowany tuning jest dostępny jedynie dla "ulubionych" aut, można
takich sobie ustawić bodajże 100, i wtedy możesz normalnie zmieniać opcje zawieszenia
itp.

A jeszcze (wiem, że zanudzam) coś czego nie mogłem znaleźć w GT5 na standzie w sklepie: widok z kokpitu (albo chociaż "zmaski") jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 15:36, tylor2 napisał:

A jeszcze (wiem, że zanudzam) coś czego nie mogłem znaleźć w GT5 na standzie w sklepie:
widok z kokpitu (albo chociaż "zmaski") jest?

Widok z kokpitu - jest, widok z maski - nie ma....zamiast tego jest widok z...dachu 0o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować