Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2011 o 23:16, PJ_MW napisał:

bo chcialbym miec pewnosc, wiesz

Rozumiem.
Myślę, że to musi działać. Adapter jest, karta w nim też, więc PSP musi ją widzieć.
Szkoda, że nikt inny się tu chwilowo nie udziela, nie chciałbym, żeby było na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym pobrać kilka dem ale nie zakładając konta na PSN. Macie jakąś zaufaną stronkę z takimi demkami i instrukcję jak to uruchamiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy wchodze w wifi connections, pokazuje moja siec jako not supported :/, ma ona pare zabezpieczen, ale pamietam, ze zmienianie ich to droga przez meke, macie jakies rady dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 18:29, PJ_MW napisał:

kiedy wchodze w wifi connections, pokazuje moja siec jako not supported :/, ma ona pare
zabezpieczen, ale pamietam, ze zmienianie ich to droga przez meke, macie jakies rady
dla mnie?

Dlaczego droga przez mękę? Prawdopodobnie rodzaj zabezpieczeń nie odpowiada konsoli, pamiętam że u siebie musiałem zmienić na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 20:40, Smileyer napisał:

Jak się prezentuje Ojciec Chrzestny na PSP?
Grał ktoś, pozytywne odczucia ?

Bardzo pozytywne. Byłem wręcz zaskoczony poziomem grywalności, bo nie spodziewałem się po tej grze wiele. Fajna kampania (w sumie powtarzalna, ale jakoś to nie przeszkadza), bardzo fajny tryb "podboju" miasta, ogólnie wrażenia pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam sobie Patapony i w ramach urozmaicenia postanowiłem zagrać najpierw w demo :). No i mam problem, bo nie mogę zaimportować save z dema do pełnej wersji, podejrzewam niezgodność wersji (demo - US, full - EU). Gra po prostu nie widzi save''a, a po kombinowaniu (zamiana nazwy folderu z save z UCUS98711_DATA01 na UES00995_DATA01 owocuje komunikatem "corrupted data" zarówno z poziomu gry jak i firmware). Ponieważ zdobycie wersji US gry nie wchodzi w rachubę (bo niby skąd? import odpada - koszty wysyłki, "pirata" nawet nie biorę pod uwagę), to pytam - czy istnieje jakiś konwerter save US->EU albo demo w wersji EU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, z poziomu konsoli nie korzystam z tego, a jak chciałem pobrać jakieś demo na PC, to dostałem berserka, jak mi MediaGO (czy jak się tam to "cudo" od Sony nazywa) stwierdził, że muszę oprócz niego jeszcze parę śmieci do systemu wpakować i w trybie ekspresowym go odinstalowałem.
Ponoć z pomocą drobnego tricku da się "skonwertować" save za pomocą deema, problem w tym, że plugin musi być aktywny w momencie dokonywania zapisu :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Przydałyby się reedycje gier na PSP.
Szukam Puzzle Quest: Challange of the Warlords i nie mogę nigdzie znaleźć.
A raczej jest jedna kopia, ale... po portugalsku/hiszpańsku i w dodatku za 46 euro :/

~~
Czy różne wersje gry ( US/EU/JP ) działają ze wszystkimi konsolami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no spoko sie gra, ale jestem zly, bo tata zrobil mi na maca i wpa2 wifi i sie nie moge polaczyc, a ten router to taki crap, ze ciagle resetuje config. pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Deemer dał rady, szkoda tylko, że przy save błędnie jest wyświetlany czas gry (dema na pewno nie da się przejść w 5 minut :D). Ale przynajmniej mogę poszaleć ze Spear of Protection ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować