Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2011 o 20:02, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

> Czy zapisy z gry zapisują się na karcie pamięci?
Tak, a gdzie indziej. Z poziomu PSP Game -> Saved Data Utility


No np. na wbudowanej pamięci w konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 18:31, crash807 napisał:

> > Czy zapisy z gry zapisują się na karcie pamięci?
> Tak, a gdzie indziej. Z poziomu PSP Game -> Saved Data Utility

No np. na wbudowanej pamięci w konsoli.


PSP nie posiada wbudowanej pamięci masowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie. Dzisiaj stało się coś dziwnego. Po ponad 3 latach użytkowania zaświecił mi się pixel na niebiesko na moim PSP Slim (pierwsza wersja - zaraz po fat) - jak widać na dołączonym obrazku. I moje pytanie :
1). Czy ewentualne zapalenie/pojawienie się zapalonych/martwych pixeli nie powinno się stać na początku użytkowania, a nie po 3 latach?
2). Czy da się coś z tym niebieskim pixelem zrobić, czy muszę się do tego przyzwyczaić?

20111129154348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 15:47, KrzysztofT napisał:

...
1). Czy ewentualne zapalenie/pojawienie się zapalonych/martwych pixeli nie powinno się
stać na początku użytkowania, a nie po 3 latach?


Martwe piksele mogą się pojawić w każdym momencie, na dość mocno wyeksploatowanym wyświetlaczu ryzyko jest nawet większe (zużycie wyświetlacza).

Dnia 29.11.2011 o 15:47, KrzysztofT napisał:

2). Czy da się coś z tym niebieskim pixelem zrobić, czy muszę się do tego przyzwyczaić?


Spróbuj tego: http://www.pocketgamer.co.uk/feature.asp?t=how_to&c=1656, jak nic nie da, to możesz jeszcze spróbować wymienić wyświetlacz (ryzykowna zabawa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pojawił się problem i to chyba poważniejszy niż u Krzysztofa:
Wczoraj rozładowała się konsola, podłączyłem ją do ładowania (nie zwróciłem uwagi czy zaświeciła się pomarańczowa diodka) i dzisiaj rano ją odłączyłem. Włączam... i nic. Nic się nie dzieje, nic się nie świeci, po podłączeniu do ładowania też nic się nie dzieje. Ktoś ma pomysł co mogło się stać? Niestety żaden znajomy nie ma PSP więc nie mogę sprawdzić czy np: ładowarka szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś włączyć konsolę przesuwając włącznik i przytrzymując go przez kilka sekund? Spróbuj też tak: wyjmij baterię, podłącz ładowarkę i spróbuj włączyć konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 22:53, Pupu2 napisał:

Szukam porownania roznych PSP. Widze w internecie rozne modele 1000, 1004, 2000, 2004,
3000, 3004. Są 3002 3003 itp? Co to wersja bright?

Właściwie jedynie od siebie różnią się 1k,2k,3k, GO i E1000 bo ta ostatnia ccyfra oznacza tylko region produkcji
PSP-x000 Japan
PSP-x001 North America
PSP-x002 Australia / New Zealand
PSP-x003 UK
PSP-x004 Europe
PSP-x005 Korea / India
PSP-x006 Hong Kong / Singapore
PSP-x007 Taiwan
PSP-x008 CIS
PSP-x009 Mainland China
PSP-x010 Central / South America
A jeśli chodzi o inne różnice to odsyłam tu http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Portable masz wszystko ładnie wyjaśnione. Ale w skrócie masz 1k: pierwsze psp, grubsze i cięższe ale najlepiej nadaje się jeśli chcesz używać cfw i nnych zabaw programami i softe, 2k to PSP Slim & Lite odchudzone fat z nieco zmienonym rozkładem głśników, 3k ma poprawiony wyświetlacz + dodaje wyświetlacz. GO to niesławny slider o którym nie da się powiedzieć nic odbrego + nie ma umd,a E1000 to właściwie uboższe starsze psp, nie ma wifi, gorsze głośniki + inna obudowa (trochę w stylu zmiany błyszczącego ładnego ps3 na slima który wygląa jak z bazaru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 21:03, Pupu2 napisał:

E1004 ma gorszy wyswietlacz niz E3004?


Gorszy. Ja mam 3004, ale nigdy nie widziałem Fat''a w akcji, więc nie wiem na ile duża jest to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 13:11, Pupu2 napisał:

A sa jakieś ambitne tytuły na PSP (czyli gry dające experience)? Czy same arcade''owe
gierki?

Oczywiście, powiedz tylko jaki gatunek chesz to ci dam po kilka tytułów, a tak na start:
Wyścigi: Gran Turismo, Motostorm
Bijatyki: Tekken 6, Duodecim
RPG: Crisis Core: Final Fantasy VII,Fate/Extra
Polowania (dość specyficzny gatunek zaskakująco lubiony przez i na psp): Monster Hunter Portable, God Eater
Akcja: Metal Gear Solid Peace Walker (jedna z najlepszych części serii), God of War
Inne: Patapon, Locoroco
Strzelaniny: Resistance: Retribution, SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3
Strategia: Valkyria Chronicles II, Warhammer 40,000: Squad Command
Fabularne: Corpse Party,Silent Hill Shattered Memories

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 15:19, Pupu2 napisał:

E1004 to nie fat.

No tak, rzeczywiście, to jest ten nowy model.

Poszperałem trochę i nic nie wskazuje na to, żeby wyświetlacz był gorszy. Choć jednoznaczej informacji nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 13:11, Pupu2 napisał:

Dzięki :)

A sa jakieś ambitne tytuły na PSP (czyli gry dające experience)? Czy same arcade''owe
gierki?


Są ambitne tytuły (Good of War , rpgi (ff, Dungeon siege itd) 3 części gta , fajne platformówki (no ale to pod arcade podbija razem z nawalankami)

Ale nie opłaca ci się teraz kupować, ja sam myślałem żeby przed vitą sprzedać swoją ale się rozmyśliłem bo ma dla mnie wartość nazwijmy to sentymentalną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciagnelam resistance Retribution demo na PS3 i chce polacyzc moje psp z ps3. WYbralam w psp w settings "usb connection" i podpielam psp kablem mini usb-usb do frontowego wyjscia w konsoli ps3. Ale nie dziala chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować