Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2012 o 15:26, kaczek93 napisał:

Ostatnio pocinam sobie w Daxtera i muszę przyznać że bawię się genialnie. Aż przypomina
mi się świetny Rayman 2.


daxter to jedna z lepszych gier na psp (tuz obok chains of olympus). obie gry robilo rady at dawn. szkoda mi tego studia. widac, ze potrafi robi gry, a przez piractwo bardzo malo zarabiaja. mozesz sprobowac tez jack and daxter (chyba zaginiona granica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 23:30, MrGregorA napisał:

> Ostatnio pocinam sobie w Daxtera i muszę przyznać że bawię się genialnie. Aż przypomina

> mi się świetny Rayman 2.

Przy Chains of Olympus bawiłem się tak sobie. Był to jeden z tytułów dla których kupiłem PSP.
Jednak Duch Sparty zrekompensował mi to z nawiązką.
A w Daxterze świetne są sny, odblokowywane po uzbieraniu odpowiedniej ilości jajek.
Mimo iż praktycznie wszystkie bazują na tym samym pomyśle to i tak dają wiele frajdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zostawiłem ładowarkę ponad 100km od domu, odbiore ją dopiera za ok. miesiac i pytanie jak naładować psp przez usb bo mi coś jęczy za niskie napięcie czy coś w tym stylu - bateria jeszcze trzyma więc jakieś 1,5 godziny mam na manewry z jej podczepianiem do kompa
pomóżcie bo szkoda mi kasy na nową ładowarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jak masz custom firmware, to sprawdź, czy nie masz w ustawieniach wyłączonego ładowania przez USB (na firmowym chyba się nie da tego wyłączyć). Jeśli to nie to, to albo masz jakieś dziwne USB (notebook?) albo walnięta konsolę.
BTW, podejrzewam, że do tej pory to pewnie problem jest już nieaktualny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 21:13, Blackhand napisał:

Hmmm, jak masz custom firmware, to sprawdź, czy nie masz w ustawieniach wyłączonego ładowania
przez USB (na firmowym chyba się nie da tego wyłączyć). Jeśli to nie to, to albo masz
jakieś dziwne USB (notebook?) albo walnięta konsolę.
BTW, podejrzewam, że do tej pory to pewnie problem jest już nieaktualny :).


Heh :) zgadza się. wystarczyło zmienić port. te z przodu kompa miały za niskie napięcie. Wejścia USB z tyłu okazały sie ok.
No i PSP śmiga - aczkolwiek ładowanie trwa ok. 4 godzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2012 o 22:00, castlerock napisał:

No i PSP śmiga - aczkolwiek ładowanie trwa ok. 4 godzin ;)


Pamiętaj o wyłączeniu ekranu - znacząco przyspiesza ładowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie może jak "Zbindować" przycisk na psp, bo mam tak 1 zrobiony od kiedy kupiłem na allegro że gdy wcisnę L to tak jakbym wciskał kwadrat i X, a chciałbym na R zbindować sobie trójkąt i X, pomógłby ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 13:13, kaczek93 napisał:

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z:
Prince of Persia: Rival Swords i Prince of Persia: Revelations?
Czy warto się tymi grami zainteresować?

Późno, bo późno, ale jest to zawsze odpowiedź :)

Jak najbardziej warto jeśli nie przeszkadza Ci słaba grafika i kalka z dużych wersji. Są to jedne z najlepszych platformówek na PSP według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2012 o 21:43, BluesBoy napisał:

Witka ! Pytanie techniczne. Jak dużą kartę Memory Stick Pro Duo odczyta PSP? i czy czyta
te HG Duo


Jeżeli chodzi o maksymalną większość to mi spokojnie czyta 8GB. Czy 16 GB czyta nie wiem, ale ósemka spokojnie mi wystarcza na to co potrzebuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2012 o 21:43, BluesBoy napisał:

Witka ! Pytanie techniczne. Jak dużą kartę Memory Stick Pro Duo odczyta PSP? i czy czyta
te HG Duo


32GB, ale bardziej sie moze oplacac 2x16GB microSDHC z adapterem (chyba ze ceny sie zmienily duzo od ostatniego czasu jak patrzylem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2012 o 22:52, kuba9876543210 napisał:

> Witka ! Pytanie techniczne. Jak dużą kartę Memory Stick Pro Duo odczyta PSP? i czy
czyta
> te HG Duo

32GB, ale bardziej sie moze oplacac 2x16GB microSDHC z adapterem (chyba ze ceny sie zmienily
duzo od ostatniego czasu jak patrzylem).



Dzięki za info. Nie wiem tylko co będzie szybciej chodzić: 2x16 GB czy 1x 32 GB ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie im wiecej GB, tym wolniej troche bedzie to PSP obslugiwalo (np. wolniej moga sie wczytywac listy filmow czy homebrew), ale patrz na min. predkosc transferu, np. class 4 oznaczac bedzie, ze min. predkosc to 4 MB/s (taka mala czworka w rogu karty pamieci wtedy by byla), szukaj kart z min. class 4. Uwazaj na podrobki (allegro i ebaye) wygladajace jak oryginaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 09:57, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

> Poleccie jakieś 3-4 najlepsze gry rpg na PSP. Wolałbym coś raczej dla gracza zachodniego.

> Typowej japońszczyzny nie trawię...
Persona 3 :)


żartujesz? myślałe raczej o zbrojach, mieczach i potworach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować