Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2013 o 20:14, TerrorHurtz napisał:

Tak, z tym "statusem" przywaliłeś jak dzik w sosnę. Nie wiedziałem, że na tym forum dyskutuje
się tylko z "własnotytułowcami".

Eh... pozwolę sobie jeszcze tylko naprostować tą sprawę. Nie, dyskutuje się ze wszystkimi o ile prowadzą oni rozmowy na poziomie. A nie na zasadzie "bo tak". Statusy poniżej obywatela wskazują że dany użytkownik zrobił coś co spowodowało degradacje, najczęściej jest to kara za obrażanie innych lub trolling. Widząc twoje posty da się zauważyć że atakują one bezpośrednio innych użytkowników, prowokują ich, bądź są dla nich obraźliwe(np. cytat niżej).

Dnia 09.04.2013 o 20:14, TerrorHurtz napisał:

Jakoś nie widziałem, żebyś udzielał się w tym temacie wcześniej, więc idź spać, chłopcze,
idź spać!

Miło że chociaż ktoś jeszcze dla odmiany stwierdza że jestem młody. Tak się składa że gdybyś raczył sprawdzić to wypowiadałem się w tym temacie. Posiadam psp od ponad 5 lat dlatego oceniam że twoje argumenty to tylko prowokacja. Dlatego też proszę cię abyś przestał bo dalsza dyskusja po prostu nie będzie miała sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 10:30, TerrorHurtz napisał:

Na baterii podczas grania
działa góra 2 godziny

Top lel.
Chciałem powiedzieć, że gadasz bzdury, ale ty po prostu kłamiesz i siejesz fałszywe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 21:13, Kopiec napisał:

> Na baterii podczas grania
> działa góra 2 godziny
Top lel.
Chciałem powiedzieć, że gadasz bzdury, ale ty po prostu kłamiesz i siejesz fałszywe informacje.


Zgodnie z tym, co powiedział Tomoya-kun - nie powinienem Ci odpowiadać, bo nie masz avatara. Zapewne jesteś tutaj randomowym użytkownikiem...

Nie kłamię i nie sieję fałszywych informacji. Sam miałem PSP w 2009 roku i po paru miesiącach się go pozbyłem. Dla mnie nie nadaje się to do niczego, nawet do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 08:52, TerrorHurtz napisał:

Nie kłamię i nie sieję fałszywych informacji. Sam miałem PSP w 2009 roku i po paru miesiącach
się go pozbyłem. Dla mnie nie nadaje się to do niczego, nawet do grania.

Myślę, że trafiłeś na wadliwy egzemplarz, nie piszę tego wcale z złośliwości.
Mój psp żyje już sporo, często trzymam go w trybie uśpienia, a podczas gry i tak trzyma przynajmniej z 4 godziny, jak nie więcej, może zmierzę czas następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 20:14, TerrorHurtz napisał:

więc idź spać, chłopcze, idź spać!

Ma takie samo prawo do wypowiadania się tutaj jak każdy inny i w przeciwieństwie do Ciebie przynajmniej robi to kulturalnie.
Za prowokacje oraz brak szacunku dla rozmówcy (znowu) i próbę wykluczenia go z dyskusji otrzymujesz degrad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 12:20, Karharot napisał:

> więc idź spać, chłopcze, idź spać!
Ma takie samo prawo do wypowiadania się tutaj jak każdy inny i w przeciwieństwie do Ciebie
przynajmniej robi to kulturalnie.
Za prowokacje oraz brak szacunku dla rozmówcy (znowu) i próbę wykluczenia go z dyskusji
otrzymujesz degrad -1.


głupi frajer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz jakieś konstruktywne zastrzeżenia co do mojej decyzji wyślij je poprzez formularz.
Przy okazji - odradzam Ci zwracać się w ten sposób do kogokolwiek innego bo jeśli Cię na tym przyłapię wylecisz z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 13:28, Karharot napisał:

Jeśli masz jakieś konstruktywne zastrzeżenia co do mojej decyzji wyślij je poprzez formularz.
Przy okazji - odradzam Ci zwracać się w ten sposób do kogokolwiek innego bo jeśli Cię
na tym przyłapię wylecisz z forum.


Proszę dać bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam PSP 1004 i muszę powiedzieć, że granie w gry z serii GTA jest zwykłą katorgą. Mam tutaj na myśli szczególnie Vice City Stories, gdzie w 1 mieście da się jeszcze jako tako grać, ale w 2 nie jest to po prostu możliwe. Jadąc sobie ulicą jest jakieś 15fpsów, a podczas większego ruchu/strzelaniny/pościgu nie da się grać... I piszę to, jako posiadacz konsoli przerobionej, odpalającej gry z karty pamięci + zwiększone taktowanie procesora do 333/166.

Nie wiem jak "grają" w to ci, którzy mają PSP nieprzerobione, czyli z wolnymi płytkami UMD i brakiem możliwości zwiększenia taktowania procka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerabianie konsoli nie jest do końca legalne, więc raczej nie mów/pisz o tym publicznie.

Może to być winą tego, że masz 1004. Konsola była ulepszana z kolejnymi wersjami i ja ma 3004 nie mam żadnych problemów z płynnością gry (a może po prostu pobrałeś skopaną wersję gry...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 15:07, Sigu napisał:

Przerabianie konsoli nie jest do końca legalne, więc raczej nie mów/pisz o tym publicznie.

Może to być winą tego, że masz 1004. Konsola była ulepszana z kolejnymi wersjami i ja
ma 3004 nie mam żadnych problemów z płynnością gry (a może po prostu pobrałeś skopaną
wersję gry...).


2 lata temu miałem dokładnie PSP 3004 i VCS na UMD, sytuacja była taka sama jak teraz, a nawet gorsza, bo gry wczytywały się dłużej niż z karty pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że te spadki fps są spowodowane wolną kartą pamięci, albo kiepskim formatem gry (.cso).
Miałem VCS na płytce i nie pamiętam żebym uskarżał się na tego typu problemy, ale było to dość dawno.
Podobnie teraz - gram w gry z karty pamięci (Sandisk 8 GB) i również zero problemów.

W czasie grania, gdy coś się doczytuje, możliwe są spadki ww płynności, ale nie powinno to wyglądać tak jak to opisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 18:01, Pitej napisał:

Powiedziałbym, że te spadki fps są spowodowane wolną kartą pamięci, albo kiepskim formatem
gry (.cso).
Miałem VCS na płytce i nie pamiętam żebym uskarżał się na tego typu problemy, ale było
to dość dawno.
Podobnie teraz - gram w gry z karty pamięci (Sandisk 8 GB) i również zero problemów.


W czasie grania, gdy coś się doczytuje, możliwe są spadki ww płynności, ale nie powinno
to wyglądać tak jak to opisujesz.


Gra jest w formacie ISO. Karta pamięci nie jest wolna, bo to SandDick 8GB Class 10 (Micro SDHC) z przejściówką MSD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 19:27, Hubiqq napisał:

Gra jest w formacie ISO. Karta pamięci nie jest wolna, bo to SandDick 8GB Class 10 (Micro
SDHC) z przejściówką MSD

To faktycznie dziwne. Wszystko powinno działać cacy, nie potrafię powiedzieć czym to "cięcie" może być powodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 19:27, Hubiqq napisał:

Gra jest w formacie ISO. Karta pamięci nie jest wolna, bo to SandDick 8GB Class 10 (Micro
SDHC) z przejściówką MSD


Gdzie kupiles karte? Moze to podrobka. Tez kiedys gralem w VCS jak zgralem sobie z UMD i dla oszczedzenia miejsca skompresowalem ISO do CSO i gra wlasnie ciela. Jak wrzucilem w formacie ISO to przestala ciac (oczywiscie ''pelne'' taktowanie), jedna karta to bylo MS Pro Duo 2 GB, druga to jakas microSDHC 8 GB class 4 (nie pamietam producenta, ale nie byl to no-name). GTA na PSP to jedne z niewielu gier, ktore musza byc w formacie ISO, aby chodzily plynnie. Jak masz mozliwosc to sprawdz na innej karcie pamiecie, takiej co do ktorej bedziesz miec pewnosc, ze jest oryginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 14:01, kuba9876543210 napisał:

Gdzie kupiles karte? Moze to podrobka. Tez kiedys gralem w VCS jak zgralem sobie z UMD
i dla oszczedzenia miejsca skompresowalem ISO do CSO i gra wlasnie ciela. Jak wrzucilem
w formacie ISO to przestala ciac (oczywiscie ''pelne'' taktowanie), jedna karta to bylo
MS Pro Duo 2 GB, druga to jakas microSDHC 8 GB class 4 (nie pamietam producenta, ale
nie byl to no-name). GTA na PSP to jedne z niewielu gier, ktore musza byc w formacie
ISO, aby chodzily plynnie. Jak masz mozliwosc to sprawdz na innej karcie pamiecie, takiej
co do ktorej bedziesz miec pewnosc, ze jest oryginalna.


Karta jest na 100% oryginalna, kupiona w MM. Testowałem też na dwóch innych kartach z oznaczeniem "Class 6" i "Class 2". Co do samej płynności VCS, to może źle się wyraziłem. Grać się da, ale w drugim mieście granie jest wielce niekomfortowe. Szczególnie jeśli na ekranie pojawia się więcej niż 2 samochody albo jest jakaś strzelanina.

Inne gry chodzą mi bardzo dobrze, nawet na podstawowym taktowaniu PSP. Tylko z Vice City Stories mam takie problemy. Śmiem twierdzić, że podczas byle jakiego zderzenia się na ulicy samochodami fpsy spadają do 3-5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem. Jakiś czas temu kupiłem na PSN kilka gier. Logując się na https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action?service-entity=psn można w zakładce media sprawdzić co się kupiło, ile ważą gry i jest opcja download. Jakiś czas temu udało mi się jakoś ściągnąć wcześniej zakupione gry na dysk twardy mojego PC, pliki tych gier ważyły tyle ile podane jest na stronie. Teraz chcę pobrać je ponownie, ale zamiast plików ściąga mi coś o wadze ~700kb. Widzę, że jest jakiś downloader, nie pamiętam czy z niego korzystałem, pewnie tak. Sciągam go, odpalam i dalej to samo. Teraz pytanie. Czy aby ściągnąć te gry tak jak zrobiłem to kiedyś muszę podpiąć PSP do PC? O ile dobrze pamiętam wcześniej zrobiłem to bez podpinania, zwyczajnie ściągnąłem na dysk i później mogłem przekopiować na PSP, szybsza metoda niż ściąganie przez wifi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ze swoim PSP.
Wszystko dotychczas było w porządku, nie gralem jednak przez ostatnie dwa dni i dopiero dzisiaj naszła mnie ochota, by puścić sobie jakąś gierkę na tej małej konsolce. Ściągam z podstawki ładującej i próbuję włączyć. Problem w tym, że tylko próbuję, bo odzewu z jej strony ni ma. Testowałem na dwóch bateriach - to samo, za to po położeniu na podstawce ładującej lub przy podpinaniu do USB zapala się pomaranczowa dioda na chwilę.

Model to PSP Fat 1001. Wie ktoś co to może być? Jestem kompletnie zielony w świecie PSP więc nie wiem jakie usterki są prawdopodobne i co najczęśniej nawala. Tym bardziej jestem wkurwiony z racji tego, że używkę zakupiłem tydzień temu.

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wie ktoś, gdzie można zdobyć jakiś stojaczek na psp? Będę miał możliwość wystawienia jej u siebie na półce i przydałoby się, żeby ładnie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować