Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2008 o 17:18, Diablomati napisał:

Hejo! Chciałem wam powiedziec oczymś ważnym macie piraty ale tak szczerze ja przyznaję że nie
ale jak chcecie zostac piratami to proszę. Nie wiem co za kretyni zorbili tą stronę i jak zamówili
tą domenę... Żal że nie ma tu reakcji Sony, ale to nie żadne torrenty zresztą looknijcie sami
aż żal się śmiać : [m]

uwzaj bo mozesz dostac bana za to ze reklamujesz strony o piractwie .Strona jest malo ciekawa ,artykuly sciagniete z pspoland i ogolnie malo przydatnych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 17:50, jackass napisał:

> Hejo! Chciałem wam powiedziec oczymś ważnym macie piraty ale tak szczerze ja przyznaję
że nie
> ale jak chcecie zostac piratami to proszę. Nie wiem co za kretyni zorbili tą stronę i
jak zamówili
> tą domenę... Żal że nie ma tu reakcji Sony, ale to nie żadne torrenty zresztą looknijcie
sami
> aż żal się śmiać : [m]
uwzaj bo mozesz dostac bana za to ze reklamujesz strony o piractwie .Strona jest malo ciekawa
,artykuly sciagniete z pspoland i ogolnie malo przydatnych informacji



Ej,ej chyba nie rozumiesz tego co ja napisałem nie chodzi o reklamę tylko o to jak bezmyślne są poczynania co niektórych i weź co ty za teksty do mnie wyjeżdżasz ja nie reklamuję. A jak jesteś taki mąrdy to leć po encyklopedię PWN i sobie znajdź znaczenie zwrotu reklama lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Było trzeba przeczytać regulamin, ban.

jackass---> nie cytuj postów (linków) przeznaczonych do edycji, bo muszę teraz edytować dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Ile dalibyście za taki zestaw?

-> PSP z FW 3.52 M33-4 na gwarancji

-> PlayGear Street

-> PlayGear Amp

-> Go Cam

-> GTA: VCS

-> Ridge Racer 2

-> Tekken: Dark Resurrection

-> Killzone: Liberation

-> MSPD 1GB i 512 MB

-> Pandora Batterry and Magic MSPD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 00:03, Falconer napisał:

Mam pytanie... Ile dalibyście za taki zestaw?

Jelsi te gry so oryginalne to ok 1000zl to bylaby niezla cena .Moze kosztowac troche powyzej tysiaka ale i tak bym byl w stanie dac tyle.Jesli kupilbys i nie mial co zorbic z ta Pandora to ja chetnie bym kupil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak da się wyczyścić ekranik PSP od spodu. Konkretnie między szybką a wyświetlaczem usadowił mi się mały paproch i mnie denerwuje. Czy po odkręceniu tej sprytnej śrubki na dole jakoś zejdzie obudowa i będzie można pomacać szybkę od spodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalazłem na allegro zestaw burnout legends i pursuit force za 60 zł. Opłaca się? I czy ta cena nie jest podejrzana?
a Marvel Ultimate Alliance znalazłem tylko na 119 zł, za to całkowicie oryginalne. Ale to i tak drogo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 18:54, Madoc napisał:

znalazłem na allegro zestaw burnout legends i pursuit force za 60 zł. Opłaca się? I czy ta
cena nie jest podejrzana?
a Marvel Ultimate Alliance znalazłem tylko na 119 zł, za to całkowicie oryginalne. Ale to i
tak drogo :/


Szczerze mówiąc ta cena jest lekko podejrzana nowki po tyle nie ida jeszcze dwie.Wydaje mi sie ze gosc mogl sprzedac PSP i chce sie pozbyc dwoch gierek które nie sa mu potrzebne.Sa one zapewne używane....XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo! Co tam... Normalnie mam totalną bekę, ale nie powiem z czego. Pffff normalnie żal jest ta strona tego tematu na forum. Aha jestem ciekaw na ile ten ban. Ale to mniejsza pozdrawiam.

P.S. To do Madoca looknij na mój gramsajt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 18:17, Erton napisał:

Mam pytanie. Jak da się wyczyścić ekranik PSP od spodu. Konkretnie między szybką a wyświetlaczem
usadowił mi się mały paproch i mnie denerwuje. Czy po odkręceniu tej sprytnej śrubki na dole
jakoś zejdzie obudowa i będzie można pomacać szybkę od spodu??


Odkręcenie jednej śrubki nie wystarczy, należy odkręcić wszystkie śruby (również te znajdujące się pod baterią) i zdemontować przedni panel, dopiero wtedy uzyskujemy dostęp do całego ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2008 o 20:25, des1og napisał:

Odkręcenie jednej śrubki nie wystarczy, należy odkręcić wszystkie śruby (również te znajdujące
się pod baterią) i zdemontować przedni panel, dopiero wtedy uzyskujemy dostęp do całego ekranu.

i tracisz gwarancje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 20:26, jackass napisał:


> Odkręcenie jednej śrubki nie wystarczy, należy odkręcić wszystkie śruby (również te znajdujące

> się pod baterią) i zdemontować przedni panel, dopiero wtedy uzyskujemy dostęp do całego
ekranu.
>
i tracisz gwarancje ;)


Owszem, bo jedną ze śrubek sprytnie umieszczono pod plombą gwarancyjną :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 20:32, Tomek1120 napisał:

Gdzieś słyszałem że przy zmianie softa na nieoryginalny nie traci się gwarancji. Na Allegro
tak pisze. Czy to prawda?

W zasadzie to zalezy w jaki sposob,bo rpzeciez nikt tego nie wykryje czy soft byl zmieniany.Ale jesli zmiensiz softa,konsola nawali,zaniesiesz na wgarancje i zobacza ze masz nieoryginalnego to mozesz sie pozegnac z naprawa i gwarancja .Ale jesli masz pirackiego ze tak powiem softa i konsola zacznie sie szarpac to zmienaisz na oryginalnego ,oficjalnego i jestes czysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 20:25, des1og napisał:

Odkręcenie jednej śrubki nie wystarczy, należy odkręcić wszystkie śruby (również te znajdujące
się pod baterią) i zdemontować przedni panel, dopiero wtedy uzyskujemy dostęp do całego ekranu.

Tak, już to obczaiłem, odkręciłem 5 śrubek z 7, papierkiem wyczyściłem ekranik, tylko że teraz jedna śrubka z miejsca, gdzie jest bateria wpadła w jakąś dziurkę, i jak to mój tata, fachowo mówi, może złączyć różne styki i się popsuć. Więc teraz jeszcze moje pytanie: gdzie można znaleźć taki śrubokręt to wyjęcia tych 2 śrubek głęboko schowanych?? Bo trza to zdjąć, wyjąć śrubkę i założyć z powrotem. Ojciec mówi, że to jakiś specjalistyczny sklep jest potrzebny. Ktoś zna taki w Wawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 16:27, jackass napisał:

> Mam pytanie... Ile dalibyście za taki zestaw?
Jelsi te gry so oryginalne to ok 1000zl to bylaby niezla cena .Moze kosztowac troche powyzej
tysiaka ale i tak bym byl w stanie dac tyle.Jesli kupilbys i nie mial co zorbic z ta Pandora
to ja chetnie bym kupil ;)



O, ta cena mnie satysfakcjonuje. :) A samej Pandory nie chcę sprzedawać dopóki mam PSP, bo a nóż się jakiś Brick trafi, to co? :P Muszę mieć deskę ratunku ;)

A gry wszystkie, oczywiście oryginalne. GTA: VCS - kupiona razem z PSP w Menago.pl; Killzone Liberation - kupione w Empiku w Matarni w Gdańsku, Ridge Racer 2 - tak samo jak Killzone Liberation, Tekken: Dark Resurrection - kupiony w Ultimie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 20:32, Tomek1120 napisał:

Gdzieś słyszałem że przy zmianie softa na nieoryginalny nie traci się gwarancji. Na Allegro
tak pisze. Czy to prawda?


Mniej więcej... :) Gwarancji nie tracisz raczej, lecz mając CF (nieoficjalny soft) możesz mieć problemy z oddaniem konsoli do naprawy. Jednak z tym nie ma żadnego problemu. W większości przypadków przyjmą Twoje PSP do naprawy, lecz jeśli nawet nie, to wystarczy zrobić jedną z dwóch czynności:

1. Użyć Baterii Pandory i "zejść" w dosłownie 2 minuty z nieoficjalnego softu do oficjalnego 1.50.

2. Lub też pobrać za darmo z jednej ze stron o PSP soft 1.50 i zrobić downgrade. Licząc czas pobierania się plików, wgrania na PSP i downgradu... powinno to Tobie zająć z 10 minut. :) A więc obie metody proste i łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 21:15, Falconer napisał:

> Gdzieś słyszałem że przy zmianie softa na nieoryginalny nie traci się gwarancji. Na Allegro

> tak pisze. Czy to prawda?

Mniej więcej... :) Gwarancji nie tracisz raczej, lecz mając CF (nieoficjalny soft) możesz mieć
problemy z oddaniem konsoli do naprawy. Jednak z tym nie ma żadnego problemu. W większości
przypadków przyjmą Twoje PSP do naprawy, lecz jeśli nawet nie, to wystarczy zrobić jedną z
dwóch czynności.......


A co zrobisz jak Ci siądzie ekranik, albo czytnik kart pamięci?? :)
CF zawsze jest ryzykowny dlatego nie polecam, choć ma wiele przydatnych funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować