Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2008 o 17:52, Lasca napisał:

No nie o to mi chodziło, ale nieważne...Robi się offtop z serii "kto jest głupszy"
Uniknijmy tego, proszę... ;)

No to chyba nie zauważyłeś aluzji;P

Dnia 11.01.2008 o 17:52, Lasca napisał:

Co do tych msd... przecież istnieje jeszcze allegro, a karty nie musze być oryginalne Sony

Dnia 11.01.2008 o 17:52, Lasca napisał:

Ostatnio widziałem taką, 1gb za 30 zł

Pisałem również o tym rozwiązaniu parę postów wcześniej
"Aczkolwiek na allegro karty 2gb sprzedawane są już po 50 zł ale nie wiem jak z ich jakością i pewnie nie są oryginalne."
Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 18:12, Tomek.czwa napisał:

"Aczkolwiek na allegro karty 2gb sprzedawane są już po 50 zł ale nie wiem jak z ich jakością
i pewnie nie są oryginalne."


Oryginalne nie są i generalnie wszyscy na nie narzekają. Ja osobiście posiadam dwie takie podróbki Sony MS Pro Duo, obie o pojemności 2GB: jedna chodzi już sporo ponad półtora roku w cyfrówce a drugiej, używanej w PSP, niedawno stuknął roczek. Przez cały ten czas z żadną nigdy nie miałem najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 18:16, Klimos napisał:

> "Aczkolwiek na allegro karty 2gb sprzedawane są już po 50 zł ale nie wiem jak z ich jakością

> i pewnie nie są oryginalne."

Oryginalne nie są i generalnie wszyscy na nie narzekają. Ja osobiście posiadam dwie takie podróbki
Sony MS Pro Duo, obie o pojemności 2GB: jedna chodzi już sporo ponad półtora roku w cyfrówce
a drugiej, używanej w PSP, niedawno stuknął roczek. Przez cały ten czas z żadną nigdy nie miałem
najmniejszych problemów.


Hmm, to dziwne bo bardzo często spotykałem się z opinią o tym że takowe memory sticki, tworzą od grona problemów. Zaczynając od tego że karta gubi save''y dochodząc do tego że czasami się sama formatuje. Aczkolwiek nie dochodziłem do tego czy to prawda, ale tak czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 18:11, PsP GaMeRzOnE napisał:

Hej mam do was pytanie, jaką nalepkę ochronną do PSP mi polecacie, słyszałem że firma Hori
produkuje tego typu rzeczy i są to dobra produkty, jeśli mielibyście link do jakiegoś sklepu
internetowego z taką folią, to proszę was o odpowiedź.

HORI i MadCatz produkuja swietne folie na ekran ktorych sam uzywam ,nie wiem jak jest z jakoscia folii na pozostale czesci PSP .osobiscie nigdy nie zeszpecilbym obudowy PSP folia ani zadnym plastikowym dziadostwem typu zbroja Logitecha na ekran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 17:33, napster6 napisał:

Trochę to skomplikowane z tym internetem ale dzięki za pomoc.


Ale jeśli masz sąsiada, który odbiera internet na kompie przez bezprzewodową kartę sieciową z routera, i jego połączenie nie jest chronione żadnym hasłem, to powinieneś się móc do niego podłączyć. W wielu publicznych miejscach (np. hotele restauracje) są tzw. hotspoty, gdzie każde urządzenie wyposażone w bezprzewodową kartę sieciową może się darmowo podłączyć. Aha, nie jestem pewien czy w Polsce "kradzież" sygnału internetowego od osób prywatnych jest legalna... Ale jak masz np. neostrada;) z routerem, to powineneś się móc podłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 18:31, jackass napisał:

HORI i MadCatz produkuja swietne folie na ekran ktorych sam uzywam ,nie wiem jak jest z jakoscia
folii na pozostale czesci PSP .osobiscie nigdy nie zeszpecilbym obudowy PSP folia ani zadnym
plastikowym dziadostwem typu zbroja Logitecha na ekran

Aha to dzięki za radę popatrzę w sklepach internetowych, może znajdę coś w odpowiedniej cenie. Co do zbroi Logitecha to masz rację lepiej jej nie używać bo tylko rysuje ekran. Aha ja używam standardowego pokrowca do PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2008 o 18:34, PsP GaMeRzOnE napisał:

Aha to dzięki za radę popatrzę w sklepach internetowych, może znajdę coś w odpowiedniej cenie.

Na Allegro folie chodza w cenie ok10zl HORI ,dobrym sklepem jest Menago ,PSXEXTREME ,Robson itd itp.

Dnia 11.01.2008 o 18:34, PsP GaMeRzOnE napisał:

Aha ja używam
standardowego pokrowca do PSP.

Ja o swojego Slima bardzo dbam ze wzgledu na latwo rysujaca sie obudowe i uzywam skorzanego pokrowca od HAMA w srodku wylozony bardzo miekkim materialem i kosztuje tylko 30zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 18:36, jackass napisał:

Na Allegro folie chodza w cenie ok10zl HORI ,dobrym sklepem jest Menago ,PSXEXTREME ,Robson
itd itp.


To dosyć tanio a myślałem że drożej. Aha do tych sklepów looknę

Dnia 11.01.2008 o 18:36, jackass napisał:

Ja o swojego Slima bardzo dbam ze wzgledu na latwo rysujaca sie obudowe i uzywam skorzanego
pokrowca od HAMA w srodku wylozony bardzo miekkim materialem i kosztuje tylko 30zl

A czy to jest ten który proponują w sklepie gram.pl. On też wygląda całkiem, całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 18:41, PsP GaMeRzOnE napisał:

jackass:

Prywatne pytanie: PSP jest twoją główną platformą czy poboczną?
Dla mnie to zdecydowanie główna platforma.

eee......glowna raczej nie bo jest nia PC/X360/PS2 .PSP uzywam tez do czegos innego niz rgania ,nie mam zbyt wiele gier i mysle ze handheld nigdy nie bedzie moja glowna platforma.Kupuje jedna gre meisiecznie i zaliczam ja na 100% ,czego nie robie napewno w przypadku PC ,wiec tutaj PSP goruje.Niemniej jednak PSP zastepuje mi moje glowne platformy keidy nie mam do nich dostepu i ratuje mi zycie w nudnych sytuacjach ,srodkach transportu i wolnych chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem. W moim przypadku PSP jest główną konsolą bo mój piec jest tak stary że tylko do neta się nadaje, a PSP dostarcza mi niesamowitej frajdy. No i mogę na nim grać w szkole XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 18:51, PsP GaMeRzOnE napisał:

Aha rozumiem. W moim przypadku PSP jest główną konsolą bo mój piec jest tak stary że tylko
do neta się nadaje, a PSP dostarcza mi niesamowitej frajdy. No i mogę na nim grać w szkole
XD

Uzywaj przycisku "odpowiedz" jesli kierujasz jakies pytanie bezposrednio do mnie .Moj komp tez nie pociagnie wiekszosci nowosci ,ale do swobodnej ghry wystarcza .Przestalem inwestowac w kompa ,konsole potrafia sprawic mi wiecej przyjemnosci z grania.A mobilnosc PSP faktycznie niejednokrotnie ratuje zycie od nudy w budzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 18:54, jackass napisał:

Uzywaj przycisku "odpowiedz" jesli kierujasz jakies pytanie bezposrednio do mnie .Moj komp
tez nie pociagnie wiekszosci nowosci ,ale do swobodnej ghry wystarcza .Przestalem inwestowac
w kompa ,konsole potrafia sprawic mi wiecej przyjemnosci z grania.A mobilnosc PSP faktycznie
niejednokrotnie ratuje zycie od nudy w budzie


Wiem jackass tylko chodzi mi o to że ktoś mi kiedyś podpowiedział żeby nie pisać tekstu złożonego z jednej linii kiedy odpowiedź jest dosyć długa. No ale jak chcesz to teraz ci odpowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2008 o 18:56, PsP GaMeRzOnE napisał:

Wiem jackass tylko chodzi mi o to że ktoś mi kiedyś podpowiedział żeby nie pisać tekstu złożonego
z jednej linii kiedy odpowiedź jest dosyć długa. No ale jak chcesz to teraz ci odpowiedziałem.

nie rozumiem o co chodzi ale nieistotne .Jak odpowiadasz mi to zawsze pojawia mi sie wykrzyknik na stronie glwonej i wiem ze ktos mnie o cos pyta albo keiruje zdanie a tak do nie wiem bo nie sledze forum post po poscie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 19:01, jackass napisał:


> Wiem jackass tylko chodzi mi o to że ktoś mi kiedyś podpowiedział żeby nie pisać tekstu
złożonego
> z jednej linii kiedy odpowiedź jest dosyć długa. No ale jak chcesz to teraz ci odpowiedziałem.

nie rozumiem o co chodzi ale nieistotne .Jak odpowiadasz mi to zawsze pojawia mi sie wykrzyknik
na stronie glwonej i wiem ze ktos mnie o cos pyta albo keiruje zdanie a tak do nie wiem bo
nie sledze forum post po poscie .


Wiem ja też tak robię dobra teraz za każdym razem będę odpowiadał normalnie. Aha czemu nie masz gs''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2008 o 19:02, PsP GaMeRzOnE napisał:

Wiem ja też tak robię dobra teraz za każdym razem będę odpowiadał normalnie. Aha czemu nie
masz gs''a?

Nie ejstem zwolennikiem sprzedawania swojej prywatnosci w sieci i prowadzenia blogu .Nie jestem systematyczny zbey pisac notatki i nie widze potrzeby zeby ludzie na tym forum czytali o moim zyciu.Mnie nie interesuje zycie innych forumowiczow ,wiec ich nie powinno interesowac moje .Jetsem tu od wyrazenia opinii,pogladu,pomocy komus badz znalezienia pomocy.Nie mam tez motywu przewodniego o ktory opieralbym GS i nie znam ludzi ktorych interesowalo by odwiedzanie go .Nie mam czasu ze wzgledu na natlok obowiazkow na takie zabawy ,tymbardziej ze latka leca a sa wazniejsze sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 19:06, jackass napisał:


> Wiem ja też tak robię dobra teraz za każdym razem będę odpowiadał normalnie. Aha czemu
nie
> masz gs''a?
Nie ejstem zwolennikiem sprzedawania swojej prywatnosci w sieci i prowadzenia blogu .Nie jestem
systematyczny zbey pisac notatki i nie widze potrzeby zeby ludzie na tym forum czytali o moim
zyciu.Mnie nie interesuje zycie innych forumowiczow ,wiec ich nie powinno interesowac moje
.Jetsem tu od wyrazenia opinii,pogladu,pomocy komus badz znalezienia pomocy.Nie mam tez motywu
przewodniego o ktory opieralbym GS i nie znam ludzi ktorych interesowalo by odwiedzanie go
.Nie mam czasu ze wzgledu na natlok obowiazkow na takie zabawy ,tymbardziej ze latka leca a
sa wazniejsze sprawy


O jeja to było dobre. Naprawdę sensownie to wytłumaczyłeś. Gratuluję jak to pani nasza od polaka określa języka literackiego XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 18:12, Tomek.czwa napisał:

"Aczkolwiek na allegro karty 2gb sprzedawane są już po 50 zł ale nie wiem jak z ich jakością
i pewnie nie są oryginalne."
Pzdr.



Czy one musza być koniecznie od Sony? ;)
Jakość wcale nie jest zła, w końcu to i tak flash,,,
Żadnych samoczynnych formatów nie robią...chyba, że moja to wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 19:11, Lasca napisał:

Czy one musza być koniecznie od Sony? ;)
Jakość wcale nie jest zła, w końcu to i tak flash,,,

A czy ja napisałem że muszą być od Sony?? Napisałem tylko: "Memory Stick Pro Duo (sony)" czyli prościej... zostały opracowane przez sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 20:18, Tomek.czwa napisał:


> Czy one musza być koniecznie od Sony? ;)
> Jakość wcale nie jest zła, w końcu to i tak flash,,,

A czy ja napisałem że muszą być od Sony?? Napisałem tylko: "Memory Stick Pro Duo (sony)" czyli prościej... zostały opracowane przez sony.


PS. Sorki za posta pod postem ale niecik coś przerwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować