Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Wciskasz... OK - "zablokuje" ci demka z Polskiego PS Store (mi przestały działać), ale wydaje mi się że będzie to działać w drugą stronę ;)

P.S. - właśnie mi przyszedł nowy Syphon Filter xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 15:04, Ghoster7 napisał:

Z tego co zaóważyłem to nowy soft wychodzi co miesiąc, więc długo nie będę czekać :D


Chodzi ci o M33, czy oryginalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez gogiell

> Wciskasz... OK - "zablokuje" ci demka z Polskiego PS Store (mi przestały działać), ale
> wydaje mi się że będzie to działać w drugą stronę ;)
>
> P.S. - właśnie mi przyszedł nowy Syphon Filter xD

No cieszę sie razem z tobą że masz tego Syphon Filtera, ale mi przy tym całym Pataponie wyskakuje takie cos

Communication with the server failed
(0x80048a21)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas ściągania ? Ps Store ma tę "zaletę", że straci poączenie z siecią na dosłownie parę sekund i już się rozłącza (pamiętam jak ze 319 mb demka Socoma ściągnęło się 310 i wystąpił cudowny komunikat :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to demo, ale wyskakuje komunikat :"The copyright protection is invalid" -.-

A co do problemu gamerzona - jemu chodzi o to, że przy łączeniu się z z serwerem wyskakuje ten komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 17:37, bartek_kawa napisał:

Mam to demo, ale wyskakuje komunikat :"The copyright protection is invalid" -.-


No, no no ja też to miałem, wiesz co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blokada PS Store, z racji tego, że każda ściągnięta wersja, działa tylko na PSP na które było ściągane - więc należy sobie ściągnąć z PS Store...
Co do błędu - mi się WSZYSTKO b. dobrze ściąga, może spróbujcie ściągnąć jakiekolwiek "byle co" z PS Store i sprawdźcie - ja na próbę właśnie ściągnąłem Ridge Racera i działa dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2008 o 15:22, PsP GaMeRzOnE napisał:

Chodzi ci o M33, czy oryginalny?

oryginał... na stronce Sony sprawdzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 18:09, gogiell napisał:

Co do błędu - mi się WSZYSTKO b. dobrze ściąga, może spróbujcie ściągnąć jakiekolwiek
"byle co" z PS Store i sprawdźcie - ja na próbę właśnie ściągnąłem Ridge Racera i działa
dobrze...


Nie wiem będzie tra zobaczyć. Ale dzięki za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Powracam na forum po ponad miesiącu nieobecności. Wracam bo mam dylemat ;) Mam koło 300 zł i zastanawiam się nad kupnem, albo PSP, albo Nintendto Wii. Z Wii jest troszkę lepiej bo tata dołoży 300 zł i brat 300 zl więc mogę kupić Wii lada dzień :D No z PSP jest gorzej. o z jego kupnem wiąże się wiele wyrzeczeń, np. zrezygnowanie z kupna R&C ToD (a to muszę kupić) No więc nie wiem Wii ma dla mnie : Sonica, Mario, Wii Play, WiiSport itp. itd. A PSP: GOW, Loco Roco, Tekken DR, Patapon.......No więc decyzja jest trudna......No nie wiem ale bardziej skłonny jestem do Wii.....

Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:29, Oskar 1994 napisał:

Witam !!!

Powracam na forum po ponad miesiącu nieobecności. Wracam bo mam dylemat ;) Mam koło 300
zł i zastanawiam się nad kupnem, albo PSP, albo Nintendto Wii. Z Wii jest troszkę lepiej
bo tata dołoży 300 zł i brat 300 zl więc mogę kupić Wii lada dzień :D No z PSP jest gorzej.
o z jego kupnem wiąże się wiele wyrzeczeń, np. zrezygnowanie z kupna R&C ToD (a to muszę
kupić) No więc nie wiem Wii ma dla mnie : Sonica, Mario, Wii Play, WiiSport itp. itd.
A PSP: GOW, Loco Roco, Tekken DR, Patapon.......No więc decyzja jest trudna......No nie
wiem ale bardziej skłonny jestem do Wii.....

Pozdrawiam !!!

To jest temat o PSP nie o Wii .To samo napisales w watku o konsolach wiec czego tutaj oczekujesz ? Chcesz cos wiedziec o PSp -piszesz w watku o PSP .Chcesz zpaytac o konsole -watek o konsolach .Mnie nie obchodzi ile masz pieniedzy i ile ktos ci dolozy .Tymbardziej ze dobre PSP za 300zl to nie wiem gdzie kupisz i czy to bedzie spelnialo twoje oczekiwania.Masz PS3 -inwestuj w nia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie kupiłem PSP i mam pare pytan
Co zrobic aby muc korzystac z neta w konsoli bo widze ze jakas tam przegladarka jest i pytanie czy to darmowe?
Podobno mozna pobierac ruzne bajery demka itp na nia w jaki sposob? czy nalezy ja wczesniej do kompa podlaczyc?
Czy baterie nalezy zformatowac tak jak w przypadku telefonow czyli rozladowac do 0 i ladowac pare godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. By móc skorzystać z neta, należy połączyć się do Hot-spota WiFi - czyli sieci bezprzewodowej - można mieć takiego w domu, ale mozna je też znaleźć w centrach handlowych, stacjach benzynowych itp. ;) ZAZWYCZAJ jest darmowe, ale czasami trzeba dopłacić :/ (była taka stronka, ze wszystkimi "ogólnodostępnymi" sieciami WiFi w różnych miastach, lecz niestety adresu nie pamiętam :/)

2. Można pobrać - ale sprawdź najpierw jaki masz soft - czy oryginalny, czy przerobiony.
Co do ściągania demek - możesz je ściągnąć NA KOMPA - http://pspdemocenter.com/ - po ściągnięciu przegrywasz demko przez kabel mini-USB
Albo ściągnąć z Playstation Store - trzeba się zarejestrować i demka ściągane są bezpośrednio na PSP, tzn. w trakcie ściągania, musisz mieć podłączone PSP na kablu mini-USB do kompa (jak go nie masz radzę się zaopatrzyć ;)) http://store.playstation.com/store/index.vm

3. Jeżeli masz używaną konsolkę, to wręcz nie należy ;) a jeżeli nową, to po prostu trzeba naładować i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soft mam przerobiony a powiedz mi jescze czy moge wgrac te demka na karte w ten spodob ze karte umiesze w komputerze bo mam wejscie w laptopie na takie karty i wtedy bym to wgral na te karte i szlo by?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weszło by ;) - problem jest jeden - mojemu koledze na przerobionym sofcie demka nie działają, ale... możesz spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam powyższe, u mnie na sofcie 3.71 m33 nie działało demko Warhammera :( Podejrzewam, że gdybym pokombinował z kernelami to w końcu by zadziałało, ale nie miałem cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 16:07, gogiell napisał:

Weszło by ;) - problem jest jeden - mojemu koledze na przerobionym sofcie demka nie działają,
ale... możesz spróbować ;)

OK :) ale karte kupowalem uzywana na ktorej jest jedna gra i chodzi to moze demko tez pujdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować