Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dzieki wielkie a tak z innej beczko to koncze z graniem na kompie bo to nie jest sprzet do grania po dwóch dniach urzytkowania PSP jest z bardzo zadowolony mimo ze niejest to za wygodne i nie ma jakies extra grafy ale az milo odpalic gre i patrzyc tylko jak smiga i przez cala gre nie ma ani jednego sciecia... od dzisiaj zbieram kase na stacionarna konsole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 17:12, Davidskrk napisał:

koncze z graniem na kompie bo to nie jest sprzet
do grania
milo odpalic gre i patrzyc tylko jak smiga
i przez cala gre nie ma ani jednego sciecia... od dzisiaj zbieram kase na stacionarna
konsole :)

Jeah bracie sciskam Ci grabe :) kolejny przeszmuglowany na jasna strone mocy :P Oby wiecej tych co pojda po rozum do glowy i wpadna na to ze konsole to gry a PC to multimedia i praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 17:42, jackass napisał:

> konsole :)
Jeah bracie sciskam Ci grabe :) kolejny przeszmuglowany na jasna strone mocy :P Oby wiecej
tych co pojda po rozum do glowy i wpadna na to ze konsole to gry a PC to multimedia i
praca


Właśnie się zorientowałem, że od n2 miesięcy też mam taką postawę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 17:45, Lasca napisał:

Właśnie się zorientowałem, że od n2 miesięcy też mam taką postawę xD


To gratuluję. Aha wiesz czy już można jakoś wgrać 3.90 M33 na 3.90 oficjalnego wiem że jest bateria Pandory ale nie mam drugiego peespecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pzresadzajcie
Na kompie też można fajnie pograć
w strategie jest znacznie lepiej
Podobnie shootery
Ciężko analogiem zastąpić myszkę
Zwłaszcza, kiedy analog jest jeden
jak w naszych PSP :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie na PC lepiej pograc w FPS czy strategie ale... konsole maja wielka zalete teraz jak pujde do sklepu to nie bede musial 30 min obczajac na jakich detalach gra mi pociagnie tylko przeczytam recke i powiem o fajna gra i biore i o nic sie nie martwie a ja na PC duzo gier kupilem co sie grac nie da bo tak tnie a demek nie bylo
Mam PSX pare lat ale kupilem go jak juz gry na niego nie wychodzily i dlatego uznalem ze konsola to kit (wielki blad) przed chwila skonczylem grac w Barnouta przez ktorego nic nie umiem jutro na biologie bo myslalem ze gram godzinke a tu 3 przelecialy niewiadomo jak a na kompie nawet jak w GoW gralem to po 20 minutach bylem znurzony... jednak konsole cos maja :)

PS nie wiecie jakie gry maja niedlugo na PSP wyjsc?? i co z Pro Streetem na PSP jest czy go nie ma bo nie widzialem w sklepie nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 08:53, Kakax napisał:

Jak dla mnie o wiele lepiej gra się na PC

jak schowasz PC do kieszeni na codzienną podróż 3h to gratuluję ... nie porównuj grania na PSP do PC bo jedno to handheld do grania wszędzie, a drugie tylko do domowej rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 12:22, SHADOW-XIII napisał:

> Jak dla mnie o wiele lepiej gra się na PC
jak schowasz PC do kieszeni na codzienną podróż 3h to gratuluję ... nie porównuj grania
na PSP do PC bo jedno to handheld do grania wszędzie, a drugie tylko do domowej rozrywki


Ale co do tej domowej rozrywki to zauważ ze PSP też się w to wpisuje więc jest to dosyć wszechstronne urządzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... 3 dni wszystko mi szmigalo mialem nagrane 3 demka na karcie ktore ladnie chodzily ale wczoraj jedno odpalam w menu wszystko dobrze zaczynam grac i... nie da sie grac bo gra sie scina... myslalem ze to chwilowe ale kazda gro to samo plytki UMD chodza ladnie nie wiem czyja to wina myslalem ze karty ale wgralem MP3 i filmik krotki i chodzi bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 16:13, PsP GaMeRzOnE napisał:

Ale co do tej domowej rozrywki to zauważ ze PSP też się w to wpisuje więc jest to dosyć
wszechstronne urządzonko.


Tylko nikt normalny w domu nie będzie oglądał filmu na PSP - po co jak jest TV z odtwarzaczem DVD. To samo z muzyką - chyba lepiej puszczać ją z wieży, ewentualnie iTunes/WMP/Winamp na dobrych głośnikach. Z graniem w sumie też jest podobnie, przynajmniej w moim przypadku, odkąd mam stacjonarną konsolę, nie przypominam sobie bym uruchomił PSP w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo to gram na psp w chatce
na xboxie nie mam ani jednej gry akcji w stylu Prince of Persia (w marzeniach zapisałem Deil May Cry4;p) a na psp mam skięcia,Daxtera i inne fajne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować