Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Kupowal ktos juz moze classici na PS STORE ? Interesuje mnie glownie Crash Bandicoot.Wie ktos ile zajmuje on miejsca ? Czy jesli ja kupie ,sciagne na PSP to moge potem nagrac np na plytke zeby miec back-up ? Slyszalem ze tam sa jakies smieszne zabezpieczenia ale jestem ciekaw na czym one polegaja.A moze jak kupie jedna gre ,to ona bedzie caly czas mozliwa do sciagneicia z mojego konta ?Prosze o odpowiedz kupujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy istnieje jakies czasopismo w ktorym znajde chociarz pare recek na PSP itp. wiem ze bylo moze jest nadal cos takiego jak cd-action konsole ale nie wiem czy uwzgledniaja tam wogole psp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 14:47, Davidskrk napisał:

czy istnieje jakies czasopismo w ktorym znajde chociarz pare recek na PSP itp. wiem ze
bylo moze jest nadal cos takiego jak cd-action konsole ale nie wiem czy uwzgledniaja
tam wogole psp


Krótko: Neo Plus i PSX Extreme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 14:47, Davidskrk napisał:

czy istnieje jakies czasopismo w ktorym znajde chociarz pare recek na PSP itp. wiem ze
bylo moze jest nadal cos takiego jak cd-action konsole ale nie wiem czy uwzgledniaja
tam wogole psp


Kolega wyżej podał przykłady, ale jest też takie elektroniczne czasopismo wydawane przez jeden polski serwis o PSP. W związku z tym można w nim przeczytać wyłącznie recki i zapowiedzi gierek na handhelda Sony, ba w dodatku czyta się toto też na PSP (obrazki, które wrzuca się na kartę pamięci i można je potem przeglądać jak strony w piśmie). Problemem może być tylko poziom tekstów- źle nie jest, ba można rzec, że jak na amatorską robotę wygląda całkiem dobrze (sporadycznie zdarzają się literówki, czy dziwnie sklecone zdania) ale co do samego stylu i formy- do PSX Extreme jeszcze im sporo brakuje. No ale jest darmowe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość portali growych ma recenzje na PSP
Takie gram.pl ;p
gry-online
gaminator.pl
Więc same portale to nie odpowiedź.
NEO+ i PSX Extreme są, oprócz tego w empikach można zakupić angielskie PlayStation Magazine.
Oni zawsze mają coś na psp ("CHYBA'' zawsze;p)
No, to tyle chciałem powiedziec;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 14:47, Davidskrk napisał:

czy istnieje jakies czasopismo w ktorym znajde chociarz pare recek na PSP itp. wiem ze
bylo moze jest nadal cos takiego jak cd-action konsole ale nie wiem czy uwzgledniaja
tam wogole psp

Prócz wymienionych PSP-TEAM.pl wydaje co miesiąc maga którego można przeczytać bezpośrednio na PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co widzialem to na PSX Extreme PSP jest troche gorzej traktowane... Neo plus juz troche lepiej a mianowicie mi chodzi o czasopismo a nie portal bo nienawidze czytac recenzji itp na ekranie tylko pelna kultura na kanapie i z gazetka w reku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neo+ robią recenzje na raz dla kilku wersji gier.
Np. Syphon Filter był recenzowany jednocześnie wersja na PS2 i PSP. Podobnie z Sims:Castaway
Albo Warhammer Squad Command-jedna recenzja dla wersji na NDS i PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może się nie zgodzicie ze mną, ale nie radzę nikomu czerpać wiedzy o tytułach wydanych na handheldy, na podstawie recenzji zarówno z Neo+ jak i PSeX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie się mgę zgodzić, ale czasem się trafi dobra recenzja ;)
Z drugiej strony faktycznie jest toi bez sensu.
Hity na handheldy są znane wszystkim, bo jak pojawi się dobra gra-wszyscy o niej wtedy mówia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 15:31, Lasca napisał:

W sumie się mgę zgodzić, ale czasem się trafi dobra recenzja ;)
Z drugiej strony faktycznie jest toi bez sensu.
Hity na handheldy są znane wszystkim, bo jak pojawi się dobra gra-wszyscy o niej wtedy
mówia.


No to racja jak wychodzi jaki super hit na handheldy to każdy wie co to za gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 14:01, Ghoster7 napisał:

Dobre zdjęcia i filmiki robi GO!Cam do PSP?? Polecacie?

Nie ma sie czym zachwycac.Niektore telefony robia lepsze zdjecia .Nie jest to zachwycajaca jakosc i napewno nie za cene sklepowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 19:13, Lasca napisał:

Nie wiem co się dzieje, ale to już któryś temat, w którym zgadzam się z boro:P:P


A cóż w tym dziwnego? ;)

A prawda jest taka, że nie da się porządnie napisać recki, gdy:
a) Ma się ich około 30 do opisania (sorry, ale wątpię, że KILu kończy je wszystkie... choć mogę się mylić. Ale dla mnie niewykonalnym wydaje się, by w jeden dzień skończyć 1 tytuł <który często długością podobny jest do gry na "zwyczajną" konsolę> i opisać go w recce... :/)

b) Ma się do dyspozycji 1/4 strony

... czyli innymi słowy - wielki żal, że wciąż nie powstało nic na kształt dawnego Game Boy Magazynu, gdzie załoga byłaby kilku(nasto?) osobowa, a liczba stron wykraczałaby znacznie poza tą patetyczną dziesiątkę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, tymbardziej, że gry na handheldy się recenzuje inaczej.
Często sa to porty z stacjonarnych konsol, więc nie można gier porównywać, co jets bardzo trudne, jeśli recenzent gral w obie.
Coś o tym wiem, dlatego jak narazie napisałem TYLKO jedną recenzje;/ i to fatalną ;/
Przynajmniej dużo się dzięki niej nauczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 14:01, Ghoster7 napisał:

Dobre zdjęcia i filmiki robi GO!Cam do PSP?? Polecacie?


Miałem to w rękach i na konsoli naprawdę fajnie wyglądają. Jednak nie powiem ci jak wygląda na PC, bo to nie było moje PSP. W sumie można kupić, ale jeśli masz telefon z aparatem, to nie ma takiej potrzeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 11:03, Lasca napisał:

Go!Cama powinni sprzedawać po 150 zł, wtedy by się opłacał -może...


Sprzedaja nawet za mniej - ja widziałem po 139 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować