Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2008 o 21:27, CzarnyPan napisał:

Hmmm, czy na Ipodzie pograsz w gry ?? ;]
Ok, jeśli masz 600+zł, które nie wiesz w co włożyć kupuj PSP bez zastanowienia :)



... n/c pliiis -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc też sądzę że to był fake - "ale za to jaki fajniusi mniamusi :* " - ale z drugiej strony fajnie było by sobie pograć w H-L na Ipodzie (marzenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 21:38, trutututu napisał:

/.../

Taa mam toucha, ale pisze się na nim bardzo fajnie, ale co mam sobie darować, PSP?



Tak. Tzn, ofc mozesz kupic i plakac nie bedziesz. Ale, niestety, konwersje raczej juz na PSP nie wychodza nowych gier, jak wychodza, to raczej z ekhm, marnym skutkiem... e.g. Carbon. Ma i dużo świetnych gier - ale nie jest to nic innowacyjnego. Może lepiej poczekać z kupnem, pomyśleć nad czymś innym? Jeżeli masz dużo kasy, naprawde nie wiesz co z nia zrobic - kupuj. Jezeli na forsie nie spisz, przemysl jeszcze raz dokladnie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 21:44, gogiell napisał:

Prawdę mówiąc też sądzę że to był fake - "ale za to jaki fajniusi mniamusi :* " - ale
z drugiej strony fajnie było by sobie pograć w H-L na Ipodzie (marzenia)


Na psp zagrasz w Dooma, Quake''a i CS''a
Malo?? ;p
Emulatory wszystkich konsol od pierwszej, do szóstej generacji :)
Łącznie z handheldami
(szósta generacja, w rozumieniu jako PSX,N64)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! W końcu trza czasem błysnąś!
Nie po to siedze w tym i piszę o PSP, żeby potem nie wykorzystać tego, com się nauczył:P
Ale szpan,nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

N64...

Ok... jak jest z emulacją tego sprzętu to już każdy użytkownik widział chyba... Co nie zmienia faktu, że liczba emulatorów jest, zaiste - imponująca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że God of War na PSP w Polsce będzie dostępny 26 marca?? Bo gdzie indziej czytałem, że będzie to 6 marca. To jak to w końcu jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 19:53, Erton napisał:

Czy to prawda, że God of War na PSP w Polsce będzie dostępny 26 marca?? Bo gdzie indziej
czytałem, że będzie to 6 marca. To jak to w końcu jest??


W Polsce 25 lub 26 marca o ile się nie mylę. :) Lepiej na allegro jakiegoś dorwać z Anglii . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 19:53, Erton napisał:

Czy to prawda, że God of War na PSP w Polsce będzie dostępny 26 marca?? Bo gdzie indziej
czytałem, że będzie to 6 marca. To jak to w końcu jest??


data wydania Europa: marzec 2008
data wydania PL: 26 marca 2008
data wydania USA: 04 marca 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 20:26, 332 napisał:

data wydania Europa: marzec 2008
data wydania PL: 26 marca 2008
data wydania USA: 04 marca 2008


i kto go wyda? Sony Polska! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może w gran turismo 2 na psp ?! bo gt portable już raczej chyba nie wyjdzie, a ja z myślą o nim nabyłem psp`ka (mam nadzieje że sony spłonie w piekle za takie robienie graczy w balona:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników PSP. Mam pytanie związane z wyglądem menu konsoli a dokładniej z tematami. Czy znajduję się jakiś program dzięki któremu można samodzielnie tworzyć style ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 18:37, napster6 napisał:

Witam wszystkich użytkowników PSP. Mam pytanie związane z wyglądem menu konsoli a dokładniej
z tematami. Czy znajduję się jakiś program dzięki któremu można samodzielnie tworzyć
style ?


Oczywiście. Nazwy ci niestety nie powiem. Popróbuj se w google, ale jest jeden problem. Jest dość trudny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 18:37, napster6 napisał:

Witam wszystkich użytkowników PSP. Mam pytanie związane z wyglądem menu konsoli a dokładniej
z tematami. Czy znajduję się jakiś program dzięki któremu można samodzielnie tworzyć
style ?

Oficjalny, którym zmienisz ikonki: http://www.jp.playstation.com/psp/dl/tool/data/Custom_Theme.zip
Nieoficjalnych chyba nie ma (dla konsol z CFW, którym zmieniasz wiele więcej), autorzy modfikują pliki hex editorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 18:37, napster6 napisał:

Witam wszystkich użytkowników PSP. Mam pytanie związane z wyglądem menu konsoli a dokładniej
z tematami. Czy znajduję się jakiś program dzięki któremu można samodzielnie tworzyć
style ?

http://portable.cba.pl/download/theme.rar - oficjalny, po polsku. Dziękuj psp-team.pl ;)

Edit: gad demyt cba.pl. Musisz wejść na ww.portable.cba.pl-> Themy->Link w tekście, na samym dole ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować