Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Mam pytanie czy jesli kupie router do psp i podlacze do kompa to do rachunka za neta bedzie mi doliczalo to ze korzytam na psp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 09:56, arti95 napisał:

Mam pytanie czy jesli kupie router do psp i podlacze do kompa to do rachunka za neta
bedzie mi doliczalo to ze korzytam na psp??


Nie ma czegoś takiego jak router do PSP - jest to standardowe urządzenie, które wpinasz bezpośrednio do gniazdka w ścianie (neostrada, kablówka, sieć osiedlowa itp.) Dopiero do routera podłączasz komputer i inne urządzenia (kablem lub bezprzewodowo) i nie ma to najmniejszego związku z rachunkiem jaki płacisz. Chyba, że ze swoim providerem masz umowę podpisaną na ilość urządzeń korzystających z łącza, ale szczerze mówiąc, czegoś takiego nigdy nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 10:10, Klimos napisał:

> Mam pytanie czy jesli kupie router do psp i podlacze do kompa to do rachunka za
neta
> bedzie mi doliczalo to ze korzytam na psp??

Nie ma czegoś takiego jak router do PSP - jest to standardowe urządzenie, które wpinasz
bezpośrednio do gniazdka w ścianie (neostrada, kablówka, sieć osiedlowa itp.) Dopiero
do routera podłączasz komputer i inne urządzenia (kablem lub bezprzewodowo) i nie ma
to najmniejszego związku z rachunkiem jaki płacisz. Chyba, że ze swoim providerem masz
umowę podpisaną na ilość urządzeń korzystających z łącza, ale szczerze mówiąc, czegoś
takiego nigdy nie widziałem.


Taki blad jeszcze spiacy jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 10:10, Klimos napisał:

Chyba, że ze swoim providerem masz
umowę podpisaną na ilość urządzeń korzystających z łącza, ale szczerze mówiąc, czegoś
takiego nigdy nie widziałem.


swego czasu było np. w łączach z sieci telewizyjnych w umowie limit na 2 komputery, a HUB, który dostarczali miał jedno/dwa wyjścia (oczywście można było mostkować dalej), jednakże teraz się tego nie spisuje bo sieci bezprzewodowe się upowszechniły i ciężko limitować ilość urządzeń na tym ...

Dodam, że za Internet płacisz abonament (plus niekiedy opłata za transfer) więc nie ważne czym korzystasz z internetu psp/komórka/komputer/konsola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 17:41, SHADOW-XIII napisał:

Dodam, że za Internet płacisz abonament (plus niekiedy opłata za transfer) więc nie ważne
czym korzystasz z internetu psp/komórka/komputer/konsola


No rację masz ale tylko w połowie bo kidyś miałem takiego neta co mi naliczał na minuty ( i nie chodzi tu o transfer )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za ile powinienem dostać używanego Fat''a ? [nie koniecznie z karciochą pamięciochą] Chciałem mniej więcej zorientować się w cenie. Sprawdzałem allegro, ale tam ceny są bardzo różne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:51, Ghoster7 napisał:

Nie mogę się doczekać nawego softu, czekam i czekam i nic :/ a jeszcze trzeba poczekać
na M33... ale wytrzymam xD


A co takiego ekscytującego ma się pojawić w nowym sofcie, że tak bardzo się niecierpliwisz, bo ja jakoś niczego rew[o/e]lacyjnego sobie nie przypominam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 11:28, Lasca napisał:

Zapowiadaja odtwarzanie DIVxów


A to jakiś problem obecnie przerobić DVD, czy jakikolwiek inny format na obsługiwane przez PSP MP4, zamiast na DivXa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 00:03, FiFi123 napisał:

Za ile powinienem dostać używanego Fat''a ? [nie koniecznie z karciochą pamięciochą]
Chciałem mniej więcej zorientować się w cenie. Sprawdzałem allegro, ale tam ceny są bardzo
różne :P


Kumpel bez karciochy dostał nowego PSP Fata. za 499zł. jakieś 2 tyg temu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 11:54, Lasca napisał:

Imho żaden problem, ale ludzie się tym podniecają
Wiesz, zawsze to kolejny bajer ...

Oj, kłóciłbym się. Bo niektórzy trzymają całą kolekcję w tym formacie, pobierają w nim anime - tak jak ja Bleacha - i czasami po prostu chcę o 23.00 wrzucić sobie film na psp, ale nie mam zamiaru bawić się godzinami w dekodowanie filmu, potem konwertowanie go na MP4 i obudzenie się o 1.00 że powinienem już spać po obejrzeniu kilku odcinków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 20:36, Lasca napisał:

Jeżeli Sony naprawde planuje to wprowadzić, to znaczy, że ktoś będzie tego używał.


A tak by the way, to przypadkiem na alternatywnych softach nie ma już tego od dawien dawna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 20:38, Klimos napisał:

> Jeżeli Sony naprawde planuje to wprowadzić, to znaczy, że ktoś będzie tego używał.


A tak by the way, to przypadkiem na alternatywnych softach nie ma już tego od dawien
dawna?

Nie mam "alternatywnego" softu. Ale chyba nie ma na nim również takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy.
Jeśli masz na myśli odtwarzanie przez XMB, to nie.
Ale są pogramy homebrew, które odtwarzają inne formaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować