Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2008 o 17:40, Astropath napisał:

Ściągałem filmiki w formacie mp4... pisze wyraźnie, że mam do czynienia z mp4, ale jak
przerzucam na psp to jest unsupported data. O co chodzi? Mam przerabiać z mp4 na mp4
żeby mi zadziałało?


www.pspvideo9.com - tym programem konwertujesz. Jest on darmowy i bardzo dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 17:23, burczynski napisał:

Mam zamiar kupic sobie PSP. Ale czy sie oplaca ?? Fajne sa na nia gry ??
Prosze o odpowiedz. :)

Nie, nie warto kupować PSP, to to przenośne, można odtwarzać muzykę i filmy w jakości DVD. Nawet nie wspominam o grach i 333mhz procku. Całkowita beznadzieja. Ale polecam.

A tak BTW. Dziś przyszedł mój zestawik Pandory. Trochę było nerwów, ale skończyłem z 3.90 M33 ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mam, wprowadzałem numery do niewłaściwego okna :P Wpisuje się tylko MAC Adress, i nazwe urządzenia. Już wszystko działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 18:59, bojanzaw napisał:

www.pspvideo9.com - tym programem konwertujesz. Jest on darmowy i bardzo dobry :)


Program do konwersji to ja mam. Wkurzony po prostu jestem, bo specjalnie ściągałem format mp4, żeby na psp szybko wrzucić i mieć co oglądać na wyjeździe. W tej chwili muszę to wszystko skonwertować (z mp4 na mp4.. WTF?!) i zajmie mi to całą noc :/

Czy homebrew pozwala na odtwarzanie większości rodzajów plików (avi, mpg, flv, rm, doc, pdf itp...)? Żebym nie musiał nic przerabiać i po prostu mógł wrzucać jak leci? Obecnie do szału mnie doprowadzają te ograniczenia O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 21:36, arekskate napisał:

Ja skonwertowałem Jestem Legendą z 600 MB na uwaga ... 1,3 GB! ;) Zajęło mi to 8h, no
ale cóż ...


Ja bym się tutaj tym nie chwalił, bo to piractwo ;P Ale swoją drogą - chciało ci się tyle czekać? Ja przy 10min dostawałem nerwicy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 21:58, bojanzaw napisał:

> Ja skonwertowałem Jestem Legendą z 600 MB na uwaga ... 1,3 GB! ;) Zajęło mi to 8h,
no
> ale cóż ...

Ja bym się tutaj tym nie chwalił, bo to piractwo ;P Ale swoją drogą - chciało ci się
tyle czekać? Ja przy 10min dostawałem nerwicy ;P


Wieem, wiem, piractwo. Ale nawet jeśli kupiłbym Jestem Legendą na DVD (jeszcze nie ma chyba) to i tak bym nie zgrał go na kompa chyba. A na UMD nie widziałem tego filmu, dlatego w tym przypadku trudno być legalnym ;) A co do czekania to po prostu poszedłem sobie na miasto i jak wróciłem to już był gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 22:05, arekskate napisał:

A na UMD nie widziałem tego filmu, dlatego
w tym przypadku trudno być legalnym ;) A co do czekania to po prostu poszedłem sobie
na miasto i jak wróciłem to już był gotowy.


Filmów na UMD już nie robią chyba. Pewien na 100% jednak nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 21:40, NeVeN napisał:

Ma ktoś z was białe PSP? Może mi ten ktoś powiedzieć czy takie PSP sie szybciej brudzi>>???


Ja osobiscie mam sobie kupic PSP, ale zdaje mi sie ze tym jasniejsze, tym bardziej widac plamy itp. No ale na czyrnym lepiej kurz zauwazyc mozna :)

bartek_kawa*

No to chyba sobie kupię, tylko nie wiem czy za te pieniadze sobie kompa ulepszyć ?? Jak uwazacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 10:22, burczynski napisał:

> Ma ktoś z was białe PSP? Może mi ten ktoś powiedzieć czy takie PSP sie szybciej
brudzi>>???

Ja osobiscie mam sobie kupic PSP, ale zdaje mi sie ze tym jasniejsze, tym bardziej widac
plamy itp. No ale na czyrnym lepiej kurz zauwazyc mozna :)

bartek_kawa*

No to chyba sobie kupię, tylko nie wiem czy za te pieniadze sobie kompa ulepszyć ?? Jak
uwazacie ??


Wiesz ja bym wybrał konsolę. Pomyśl wychodzisz. Chcesz pograć. O albo jedziesz na wycieczkę z rodziną i zwiedzasz nudne muzea. I co wtedy?KONSOLA. Zdecydowanie radzę konsolę choć ja nie mam problemu z ceną bo mieszkam w Szwajcarii, a tu konsola PSP kosztuje 150 CHF czyli 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 10:22, burczynski napisał:

> Ma ktoś z was białe PSP? Może mi ten ktoś powiedzieć czy takie PSP sie szybciej
brudzi>>???

Ja osobiscie mam sobie kupic PSP, ale zdaje mi sie ze tym jasniejsze, tym bardziej widac
plamy itp. No ale na czyrnym lepiej kurz zauwazyc mozna :)


Powiem ci, że właśnie paluchy widać bardziej na czarnym. Miałem białego DS Lite, a Lite są wykonane z tego samego plastiku (błyszczącego) i nie było widać. Teraz mam czarnego i pełno paluchów widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem model Ceramik White..;) nie brudzilo sie nic a nic, czarne dla mnie za czarne..:) miałem ale sprzedałem w akcie desperacji...;) no i wypalilo mi jednego piksela na wyświetlaczu..;)

A co do kolegi ze Szwajcarii nic tylko kupować i do polski przywozić kurczem taka cena..:) a tutaj za siedem stów idą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 11:37, marselus napisał:

Miałem model Ceramik White..;) nie brudzilo sie nic a nic, czarne dla mnie za czarne..:)
miałem ale sprzedałem w akcie desperacji...;) no i wypalilo mi jednego piksela na wyświetlaczu..;)


A co do kolegi ze Szwajcarii nic tylko kupować i do polski przywozić kurczem taka cena..:)
a tutaj za siedem stów idą....

Wiesz chyba nie tak dobrze, bo za kilka miesiecy w Anglii Francji i Szwajcarii mają pojawić się nowe PSP. Cały news masz na Fable.gram.pl Sam go napisalem. Poczytaj. Mogę tu powiedzieć tylko, że będzie kosztowało około 1300zl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2008 o 22:05, arekskate napisał:

Wieem, wiem, piractwo. Ale nawet jeśli kupiłbym Jestem Legendą na DVD (jeszcze nie ma
chyba) to i tak bym nie zgrał go na kompa chyba.


Tak, tak wiesz, że to piractwo, ale co tam. Skoro jeszcze nie wydali to sami sobie winni, co nie?

Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 13:39, Lasca napisał:

Pandora Batery-play it!


Pandora jest w miarę bezpieczna?? A tak poza tym można z powrotem odwrócić zmiany ( w sofcie też, znaczy się na oryginalny?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 14:17, Ghoster7 napisał:

> Pandora Batery-play it!

Pandora jest w miarę bezpieczna?? A tak poza tym można z powrotem odwrócić zmiany ( w
sofcie też, znaczy się na oryginalny?)


Albo zapytam inaczej: Czy da się z softu 3,90 zrobić M33??
(sorki za dwa post pod rząd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować