Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2008 o 22:50, jackass napisał:

tylko byc w zasiegu hot spota


Co to jest ? I jak mam skype na kompie to moge jakoś przenies konto na PSP ? Masz gg mgolbysmy ta m pogadac , mam sporo pytań . Jesli oczywiscie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie podłączyć PSP do wieży jednak mam pewne obawy. Czy jest taka możliwość, że konsolka może się przez to spalić, czy śmiało mogę podpinać i delektować sie jeszcze lepszym dźwiękiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 22:56, Ryan Kam napisał:

> tylko byc w zasiegu hot spota

Co to jest ? I jak mam skype na kompie to moge jakoś przenies konto na PSP ? Masz gg
mgolbysmy ta m pogadac , mam sporo pytań . Jesli oczywiscie chcesz

Hot Spot to strefa ,w ktorej obowiazuje internet za posrednictwe wi-fi .Po wiecej szczegolow - google it .Jak wejdziesz w PSP na Skype i zalogujesz sie swoimi danymi automatycznie wszystkie kontakty i reszta ci sie pojawi na konsolce.Takie same jak na PC . gg-5428320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 23:20, jackass napisał:

Hot Spot to strefa ,w ktorej obowiazuje internet za posrednictwe wi-fi .Po wiecej szczegolow
- google it .Jak wejdziesz w PSP na Skype i zalogujesz sie swoimi danymi automatycznie
wszystkie kontakty i reszta ci sie pojawi na konsolce.Takie same jak na PC . gg-5428320


Skype bajerancki. Kumpel do mnie zadzwonił z PSPka. Jakość rozmów świetna. Tylko jest jeden minus - brak headseta do PSP :/ Ciekawe kiedy wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę sobie kupić PSP ale przez allegro ponieważ tam odrazu jest np. wlaśnie skype albo radio internetowe a jakbym w sklepie kupował to raczej u mnie w mieście jest to niedotępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 23:28, bojanzaw napisał:

Skype bajerancki. Kumpel do mnie zadzwonił z PSPka. Jakość rozmów świetna. Tylko jest
jeden minus - brak headseta do PSP :/ Ciekawe kiedy wyjdzie...


To w jaki sposób rozmawialiście?
Jak oceniłeś, że jakość rozmów jest świetna, skoro nie masz headseta? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 09:50, KOREKTBG napisał:

Ja liczę sobie kupić PSP ale przez allegro ponieważ tam odrazu jest np. wlaśnie skype
albo radio internetowe a jakbym w sklepie kupował to raczej u mnie w mieście jest to
niedotępne

Przeciez Skype dostaje sie razem z wgraniem najnowszego softu ,ktory nic nie kosztuje ,jest dostepny w sieci i do tego jego wgranie trwa 5 minut :|to samo z radiem i messangerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 10:02, Lasca napisał:

> Skype bajerancki. Kumpel do mnie zadzwonił z PSPka. Jakość rozmów świetna. Tylko
jest
> jeden minus - brak headseta do PSP :/ Ciekawe kiedy wyjdzie...

To w jaki sposób rozmawialiście?
Jak oceniłeś, że jakość rozmów jest świetna, skoro nie masz headseta? ;/

Przez kamerkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad sprowadzeniem GoWa z USA, ale widze że na opakowaniu jest symbol regionu 1, a ja mam europejskie PSP. Czy gierka będzie działać na moim PSP? Czy ma tu ktoś tą gre ze stanów i czy chodzi ona normalnie na europejskim, nie hackniętym PSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:46, Konrad512 napisał:

Zastanawiam się nad sprowadzeniem GoWa z USA, ale widze że na opakowaniu jest symbol
regionu 1, a ja mam europejskie PSP. Czy gierka będzie działać na moim PSP? Czy ma tu
ktoś tą gre ze stanów i czy chodzi ona normalnie na europejskim, nie hackniętym PSP?


Gry nie mają blokady regionalnej, więc nie ma obaw. Swoją drogą nie wiem czy jest sens sprowadzać:
http://www.ultima.pl/God_of_War_Chains_of_Olympus_wersja_US_/i5792/
Wp rawdzie też wersja US, ale doliczając koszta wysyłki z jakiegoś sklepu w USA to już lepiej kupić u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomych w USA, i tak rodzice będą sprowadzali filmy na Blu Ray bo tam kosztują około 45 złotych sztuka oO. A 40$ to około ~100zł w najgorszym wypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeee...
filmy z bluraya?;p
Aż się nasuwa pytanie "ale po co?!" ;p
Masz PS3, to chyba jedyne sensowne wytlumaczenie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 22:58, Moras1990 napisał:

Chciałbym sobie podłączyć PSP do wieży jednak mam pewne obawy. Czy jest taka możliwość,
że konsolka może się przez to spalić, czy śmiało mogę podpinać i delektować sie jeszcze
lepszym dźwiękiem.


Twojej konsolce nie grozi absolutnie nic ;). Śmiało możesz podłączyć PSP pod wieżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 18:52, des1og napisał:

Twojej konsolce nie grozi absolutnie nic ;). Śmiało możesz podłączyć PSP pod wieżę.


Ok, dzięki. Wolałem sie upewnić żeby później nie postawić oczu jak z konsolki pójdzie dym :P

Lasca: Jest również takie coś jak odtwarzacze Blu Ray :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 22:09, Ryan Kam napisał:

Grał kots w Medal of Honor Heroes I lub II ? Albo chociaz w cod i powie jak sie gra ?

ja grałem w demo Medal of Honor Heroes i gra się bardzo fajnie .Latwo przyswoic sterowanie ,troszke jest handy-cap z celowaniem ,ale ogolnie plus .Tylko podobno singielek do ukonczenia w godzine :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 22:12, jackass napisał:

ciach


dzieki :P niestey słyszałem o tym single ;/ Chociaż ja tam bardziej chce to kupic dla mulitplayera :) Zanim uzbieram na psp to cena tej gierki bardzo zejdzie i nie bede żałował ze kupiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie właśnie składa, że wczoraj ukończyłem CoD Road to Victory i muszę powiedzieć, ze grało mi się świetnie. Jak dla mnie sterowanie bardzo intuicyjne. Ja miałem ustawione, że poruszałem sie analogiem, a rozglądałem kwadratem, kółkiem, trójkatem i krzyżykiem. Polecam, bo naprawdę warto:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować