Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2008 o 22:46, Moras1990 napisał:

Tak sie właśnie składa, że wczoraj ukończyłem CoD Road to Victory i muszę powiedzieć,
ze grało mi się świetnie. Jak dla mnie sterowanie bardzo intuicyjne. Ja miałem ustawione,
że poruszałem sie analogiem, a rozglądałem kwadratem, kółkiem, trójkatem i krzyżykiem.
Polecam, bo naprawdę warto:))


Dzięki , mam kolejne pytania

Multi w tej grze nie ma ? Jaka grafika ? Misje czy sa ciekawe ora czy sa jakies dodatki od twórcow gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 12:52, Ryan Kam napisał:

Multi w tej grze nie ma ?


Multiplayer jest, jednak jeszcze nie sprawdzałem jakiej jakości :)

Dnia 26.03.2008 o 12:52, Ryan Kam napisał:

Jaka grafika ?


Średnia. Tzn. niektóre lokacje wyglądają naprawdę fajnie, a inne już trochę gorzej. Pod względem graficznym CoD jest trochę nierówny, jednak mi to nie przeszkadzało.

Dnia 26.03.2008 o 12:52, Ryan Kam napisał:

Misje czy sa ciekawe


Jak to w grach wojennych, ale na pewno się nie zawiedziesz :)

>oraz czy sa jakies dodatki od twórcow gry ?

Tak. Można odblokować ciekawe i dokładne opisy broni, artylerii, pojazdów, trailer CoD 3 na PS3, oraz tapety, które możemy sobie ustawić na PSP. Myślę, że to całkiem sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 15:42, Moras1990 napisał:

ciach


hhe fajnie , ze jest multi :D dziekuje za bardzo szczegółowe odpowiedzi i prosze jak przetestujesz multi mozesz sie podzielic informacja jaki on jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 15:46, Davidskrk napisał:

Moze i gra fajna ale sterowanie fatalne...


Mi jakoś nie przeszkadzało/ Jak pisałem wcześnie grało mi się wręcz bardzo dobrze, a do sterowania można przywyknąć w góra 10 minut. Czy tak trudno rozglądać się krzyżykiem, kólkiem, itp.? Nie sadzę...

Dnia 26.03.2008 o 15:46, Davidskrk napisał:

nie da sie grac a granie z autocelowaniem
to jest niedozniesienia...


Auto celowanie chyba można wyłączyć, jednak nie jestem pewien. Sprawdź...

BTW. że ty nie potrafisz grać w takie gry, to nie znaczy, że śmierdzą kupą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 15:57, Tomicha napisał:

Grał ktoś w Splintera Cell Essentials już? Jestem nowy w kwestii PSP, więc proszę o wyrozumiałość.
:)


ja gralem i musze powiedziec ze gra mi sie bardzo podobala jstem fanm splinter cella

a co do gry to grafika jest fajna i fabula jest taka ze tak jakby samowi odnawiaja pamiec i mu wszystko przypominaja

niekture misje sa z 1 niekture z 2 a niekture z 4 splinter cella a niektore totalnie nowe sa mi tam sie bardzo podobalo

i jeszcze trzeba 3 razy ukonczyc gre i zawsze na koncu daja ci kod do bonusowej misjii jest tam takich 3

ja tej grze daje 9.8/10 POLACAM HOT HOT HOT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 16:20, Davidskrk napisał:

Nie wiem gdzie mowie o tym ze gra smierdzi kupa no ale dobra...


To była przenośna. Widocznie nie zrozumiałeś...

EDIT: Da się jakoś podgłosić PSP Fat, bo możliwości dźwiękowe trochę mi nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 10:23, jackass napisał:

> Ja liczę sobie kupić PSP ale przez allegro ponieważ tam odrazu jest np. wlaśnie
skype
> albo radio internetowe a jakbym w sklepie kupował to raczej u mnie w mieście jest
to
> niedotępne
Przeciez Skype dostaje sie razem z wgraniem najnowszego softu ,ktory nic nie kosztuje
,jest dostepny w sieci i do tego jego wgranie trwa 5 minut :|to samo z radiem i messangerem


A to tego nie wiedziałem. Dzięks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 16:38, Moras1990 napisał:

EDIT: Da się jakoś podgłosić PSP Fat, bo możliwości dźwiękowe trochę mi nie pasują.


Hmm, nie zdecydowanie nic nie słyszałem. Nawet żaden undergoundowy programik, dziwne że nic nie wymyślili.

No ale, z drugiej strony Google czyni cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 16:38, Moras1990 napisał:

> Nie wiem gdzie mowie o tym ze gra smierdzi kupa no ale dobra...
>
>
To była przenośna. Widocznie nie zrozumiałeś...

EDIT: Da się jakoś podgłosić PSP Fat, bo możliwości dźwiękowe trochę mi nie pasują.

Powinien się jakiś plugin znaleźć, bo nie wydaje mi się, żeby napisanie czegoś takiego było strasznie skomplikowane ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 16:38, Moras1990 napisał:

> Nie wiem gdzie mowie o tym ze gra smierdzi kupa no ale dobra...
>
>
To była przenośna. Widocznie nie zrozumiałeś...

EDIT: Da się jakoś podgłosić PSP Fat, bo możliwości dźwiękowe trochę mi nie pasują.


Jest takie urządzenie, w które wkłada sie psp, żeby je przemienić w małą wieżę hi-fi. Dostaje się również pilota na podczerwień w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 23:11, DoMiNo1992 napisał:

Na podczerwień do czego? Jak mi wiadomo to IrDa w PSP niegdy nie działała... ;)


Nom, ale mu o Faty/Classici chodzi, tam była przy obecnym włączniku Wi-Fi w Silmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się gra nie podobała. Jest po prostu nudna + fatalne sterowanie. Jako fan serii CoD zawiodłem się na grze bardzo, chyba bardziej podoba mi sie MoH Heroes 2. Chociaż jak dla mnie to raczej obie sa niewarte polecenia.


@Tomicha:

Jak pisałem coś o beznadziejnym sterowaniu w CoD, to tutaj jest jeszcze gorzej + fatalna praca kamery + okropna grafika - zedecydowanie nie polecam.Już lepiej sobie MGSa zalatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś na sterwanie ani w CoD ani w MoH nie narzekam. Co więcej, grając w Killzone''a na PS2 zupełnie nie mogłem się połapać, a z handheldowymi wersjami tych dwóch najpopularniejszych shooterów wojennych poradziłem sobie bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie przyszło mi moje psp slim i mam kilka pytań
1.gdzie mam stworzyć te foldery music ,picture i takie tam bo zrobiłem to i nie moge słuchać muzyki i ogladać zdjec bo mówi mi że nie ma żadnych plików
2.jak sprawdzić jaki mam soft
3.czy można skopiowac pliki z płyty UMD na komputer jesli da sie to jak
4. jak spolszczyć menu
dalsza cześc pytani bedzie po udzieleniu odpowiedzi na te prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 14:48, Steel Dogg napisał:

własnie przyszło mi moje psp slim i mam kilka pytań
1.gdzie mam stworzyć te foldery music ,picture i takie tam bo zrobiłem to i nie moge
słuchać muzyki i ogladać zdjec bo mówi mi że nie ma żadnych plików
2.jak sprawdzić jaki mam soft
3.czy można skopiowac pliki z płyty UMD na komputer jesli da sie to jak
4. jak spolszczyć menu
dalsza cześc pytani bedzie po udzieleniu odpowiedzi na te prosze o odpowiedź


1. Najprościej kliknąć w Settings > System settings > Format Memory Stick. Foldery utworzą Ci się samoistnie. :)
2. Settings > System settings > System Information
3. Da się jednak jest do tego potrzebny program, nie znam jego nazwy, na forach o PSP o nim pisali. Nie wiem takży czy nie potrzeba custom software do tej operacji.
4. Do tego potrzebne custom menu i troche poszperania po forach o PSP. Operacja ta jest jednak ryzykowna, grozi brickiem konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować