Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2008 o 12:50, Steel Dogg napisał:

nestety musze sprzedać moje psp i mam do was pytanie ile moge dostać na allegro za taki
zestaw

Jeżeli twierdzisz że konsola jest w świetnym stanie co dla kupującego jest najważniejsze dostaniesz około 700 zł .

@Nadrill tak około 600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, też skorzystam i zapytam, ile wyciągnę za swoje PSP.
-Slim kupiony w styczniu w dobrym stanie
-Karta 2 GB
-Killzone
-przerobiona
-kabel
-gwarancja do 2010?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 12:56, Nadrill napisał:

Heh, też skorzystam i zapytam, ile wyciągnę za swoje PSP.
-Slim kupiony w styczniu w dobrym stanie
-Karta 2 GB
-Killzone
-przerobiona
-kabel
-gwarancja do 2010?


Myślę, że z 550 powinieneś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie przed chwila wrocilem ze sklepu i kupilem za bezcen Medal of Honor: Heroes ! Tylko 70 złoty , wydanie premierowe :) ( na allegro gra stoi po 85 zł bez przesyłki :) Gra po menu wyglada już super, do tego ta piękna muzyka . Zabieram sie za ostre granie !

Kupiłem w saturnie w Katowicach ( Silesia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:30, Ryan Kam napisał:

Własnie przed chwila wrocilem ze sklepu i kupilem za bezcen Medal of Honor: Heroes
! Tylko 70 złoty , wydanie premierowe :) ( na allegro gra stoi po 85 zł bez przesyłki
:) Gra po menu wyglada już super, do tego ta piękna muzyka . Zabieram sie za ostre granie
!

Po 1h 17min zobaczysz litery koncowe :D Lepiej nie graj tak ostro to pograsz dluzej :P

Dnia 09.05.2008 o 17:30, Ryan Kam napisał:


Kupiłem w saturnie w Katowicach ( Silesia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciąga ta gierka niesamowicie :0 Gram na poziomie Hero i jak na razie jestem po 1h 17 m w 5 misji w Włoszech . podobaja mi sie statystyki oraz mundury do odblokwoania itp . Gierka fajna, lae single mimo wszytko wieje nuda . Przejdz zabierz to i wracaj . Podobaja mi sie różne detale odwzorowane przez tworców np . jak trafimy jakies ubranie to wylatuja z niej ,, pierze " , itp

Skirmish też spoko :) Wreszcie nie 4 minuty grania maxymalnie tylko do woli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja też mam tą grę i szczerze polecam! Dostałem ją na gwiazdkę i zamiast siedzieć dalej przy stole to ja sobie grałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 21:46, Ryan Kam napisał:

Podobaja
mi sie różne detale odwzorowane przez tworców np . jak trafimy jakies ubranie to wylatuja
z niej ,, pierze " , itp

Pierze w z trafionego ubrania ? Hmmm ....Tylko nie mów ,że to ubranie miał na sobie przeciwnik w momencie strzału :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:30, Ryan Kam napisał:

Własnie przed chwila wrocilem ze sklepu i kupilem za bezcen Medal of Honor: Heroes
! Tylko 70 złoty , wydanie premierowe :) ( na allegro gra stoi po 85 zł bez przesyłki
:) Gra po menu wyglada już super, do tego ta piękna muzyka . Zabieram sie za ostre granie
!

Kupiłem w saturnie w Katowicach ( Silesia )

to chyba część druga, bo Heroes na Allegro da się łyknąć taniej i to dużo.

Pozdrawiam

PS. Ale jak na sklep stacjonarny i tak dobra cena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2008 o 21:43, bartek_kawa napisał:

to chyba część druga, bo Heroes na Allegro da się łyknąć taniej i to dużo.



Ja tam na allegro nawet druga część widzę za 46 PLN :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, mam problem. Bo grałem w Liberty City Stories na cso w wersji europejskiej (zapewne region 4). Teraz, kupiłem oryginała w wersji amerykańskiej (region 1), ale save nie działa, grę muszę zaczynać od nowa. Czy da się jakoś przekonwertować save na wersję euro?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wersje cso , czyli miał pan pirata ? proszę sobie poczytać regulamin forum , a żeby było że nie wypowiedziałem się w sprawie save to mówię że to wina regionu . A co do konwersji z tego co wiem jest taka możliwość ale w tych sprawach również odsyłam na strony o tematyce psp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Save powinny działać chyba bez różnicy czy to gra ze Stanów czy z Europy... O ile wiem to tylko filmy mają blokadę co do lokalizacji. Tzn. na Europejskiej konsoli nie obejrzysz filmów zakupionych w USA i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 12:06, bartek_kawa napisał:

Ej, mam problem. Bo grałem w Liberty City Stories na cso w wersji europejskiej (zapewne
region 4). Teraz, kupiłem oryginała w wersji amerykańskiej (region 1), ale save nie działa,
grę muszę zaczynać od nowa. Czy da się jakoś przekonwertować save na wersję euro?


Gry w PSP tworzą save''y w folderach z oznaczniem numeru katalogowego tej gry. W przypadku GTA:LCS wersji europejskiej (którą posiadam) są to: ULES00151SX, gdzie X to kolejny numer save''a. Na 99% wersja amerykańska ma inne oznaczenie (jakie możesz sprawdzić na pudełku). Rozpocznij nową grę, zapisz stan i zobacz jakie katalogi są tworzone. Następnie przekonwertuj nazwy starych, tak by powielały wzór z wersji US. Jeżeli zapisy są kompatybilne, to w ten sposób konsola powinna je zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Na 99% wersja amerykańska ma inne oznaczenie
Na 100. Każde dwie gry, z dwóch różnych regionów zawsze mają takie same oznaczenia. Jest uregulowane przepisami Sony.

A co do save. Zrobiłem tak, rozpocząłem nową grę na wersji amerykańskiej, w folder savu amerykańskiego, wgrałem europejski. Ale na początku, po włączeniu gry, pokazuje się napis "Data load failed". Ale już blisko ;P Ostatnio było głośno o jakimś homebrew do odczytywania wartości zamieszczonych w saveach. Może tym udałoby się zmienić region savea...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 21:04, bartek_kawa napisał:

>Na 99% wersja amerykańska ma inne oznaczenie
Na 100. Każde dwie gry, z dwóch różnych regionów zawsze mają takie same oznaczenia. Jest
uregulowane przepisami Sony.

A co do save. Zrobiłem tak, rozpocząłem nową grę na wersji amerykańskiej, w folder savu
amerykańskiego, wgrałem europejski. Ale na początku, po włączeniu gry, pokazuje się napis
"Data load failed". Ale już blisko ;P Ostatnio było głośno o jakimś homebrew do odczytywania
wartości zamieszczonych w saveach. Może tym udałoby się zmienić region savea...

Pozdrawiam


Save''y bardzo rzadko da się przenosić pomiędzy wersjami. Wersje mają inne kody (Game-ID), gdzie w US są np: SLUS, a w europie SLES pluz zupełnie inna numeracja.
Dodatkowo prócz różnic w save''ach (bo np. euopejska zawiera więcej informacji, jak np. ustawiony język czy używa innej czcionki i innych znaków) dochodzi jeszcze szyfrowanie save''ów przez samo PSP. Da się odszyfrować save ale to nie gwarantuje, że save ruszy na innej wersji. Wg. żmudne i lepiej przejść od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 10:39, jackass napisał:

> Podobaja
> mi sie różne detale odwzorowane przez tworców np . jak trafimy jakies ubranie to
wylatuja
> z niej ,, pierze " , itp
Pierze w z trafionego ubrania ? Hmmm ....Tylko nie mów ,że to ubranie miał na sobie przeciwnik
w momencie strzału :P


Nie , ubranie wisało na szunurku xD Jest to w 5 misji kampani włoskiej :) Ja już po grze . 6 godzin na poziomie Hero , to cholernie malo ;/ Teraz zaczynam zdobywać najwyższy stopień wojskowy oraz na ciuchy xD

O co chodziło z tym , ze w grze można odblokwac bohaterów z innych części Medal of Honor ? Dotyczy to tylko mulitplayera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o sofcie 4.0 do PSP ? Czekam na niego , szukam , czytam o nim , ale dalej nie widze , zeby można było go ściągnac . Oby były polskie znaki bo bardzo mnie denrwuje , ze jak włączam muzykę z Dżemu to zamiast ż jest ? ( odwrócony )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O FW 4.00 wiadomo tylko tyle że trwają nad nim prace. Jak wiemy powstał Sony Computer Entertainment Polska (pierwsze efekty to polonizacje gier) i związku z tym możemy się domyślać że nowy soft będzie posiadał język Polski . Mówiono także o możliwości odtwarzania plików DivX ale nie zostało to potwierdzone. Data premiery oprogramowania jest nieznana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować