Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Ja stosuje PSP do wszytkiego . Zgadzam sie z Klimosem, że to cegła jako Mp3 , ale tylko do biegu . Tak to wkładam ja do kieszenie i słucham . Bylem juz z nią na działce , w autobusie na wsi i podba mi sie to , że jak mi sie znudzi muzyka to mogę sobie pograc , lub wejsc na naeta jak jest hotspot . Jednym słowem ona jest ,, prawie " do wszytkiego

Zamierzam kupic Gta VC .... ten MoH był tak krótki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, właśnie, zapomniałbym - we Lwowie będąc mi życie uratowała bo nie miałem jak roamingu załatwić. A tutaj się na rynku mi hotspot złapał ;)

Cud nie maszyna, rly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemano mam jeszcze kilka pytań związanych z PSP:
1.Jaki soft jest wgrywana na początku w PSP Slim?
2.Co jest dodawane odrazu do pudełka z PSP Slim ?
3.Czy ktoś mógłby podać link na allegro karty pamięci,która będzie miała 64\128\32 mb pojemności(większej mi narazie nie potrzeba)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 08:49, pawciooo23 napisał:

1.Jaki soft jest wgrywana na początku w PSP Slim?

Bardzo często zależy to od sklepu. Parę warszawskich np. dba aby zawsze sprzedawać z najnowszym.

Dnia 18.05.2008 o 08:49, pawciooo23 napisał:

2.Co jest dodawane odrazu do pudełka z PSP Slim ?

Konsola, ładowarka, okablowanie...

Dnia 18.05.2008 o 08:49, pawciooo23 napisał:

3.Czy ktoś mógłby podać link na allegro karty pamięci,która będzie miała 64\128\32 mb
pojemności(większej mi narazie nie potrzeba)?

... Allegro.pl -> Szukaj: MMC 128mb ? Ale z Ciebie leń ;P

Nie skopiuję aukcji bo to pod ogłoszenie podpada. Allegro->gry->konsole->PSP->Sprzęt->Pozostałe - tam będzie masa kart MMC. Obawiam się, że mniejszych od 1GB nie znajdziesz, a najtaniej jest w tej chwili "dwójkę" wziąć (około 40zł) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak chyba też zrobie znalazłem kartę o pojemności 32 mb za 20 zł dopłacę drugie 20 i będę miał na przyszłość.
A te karty 2gb po 40 zł to nie są podrabiane po tyle w żeczywistości chodzą?
Jak by była nawet podrabiana to nie wpłynęło by to na szybkość filmów muzyki odczytywania demek i sejwowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 09:13, pawciooo23 napisał:

Tak chyba też zrobie znalazłem kartę o pojemności 32 mb za 20 zł dopłacę drugie 20 i
będę miał na przyszłość.

Słuszna uwaga ;)

Dnia 18.05.2008 o 09:13, pawciooo23 napisał:

A te karty 2gb po 40 zł to nie są podrabiane po tyle w żeczywistości chodzą?

RZeczywistości. Jeśli karta wygląda podobnie do tej - http://www.d80.pl/ewa/sony4gb_hs.jpg - to sam Ci ją rekomenduję. Mam takie dwie czwórki i chodzą bez najmniejszych problemów :) Poza tym polecam kupować kartę z aukcji allegro ale od jakiegoś sklepu. Wówczas masz pewność, że ta na fotce to ta w pudełku :)

Dnia 18.05.2008 o 09:13, pawciooo23 napisał:

Jak by była nawet podrabiana to nie wpłynęło by to na szybkość filmów muzyki odczytywania
demek i sejwowania?

Wpłynęłoby. Nie wiem jak ma się poza tym sprawa ze Slimem, ale np. PSP Fat nie lubi się z kartami 8GB bo są za duże - zdarzają się lagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie MMC, tylko MSD - Memory Stick Duo ;)
2. Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałem, ze Sony nie zrobiło 4 gb HS. Ale skoro masz i działają, to muszą być oryginalne.
3. Sam polecam kupno 4 GB, ale od Sandiska - 100% pewności, że oryginał, bo nie są w ogóle podrabiane.

@Wszyscy - Istnieje jakieś DZIAŁAJĄCE bez problemów Gadu-Gadu na PSP?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Od pewnego czasu, zastanawiam sie nad kupnem PsP. I mam parę ważnych dla mnie pytań dotyczących właśnie tej konsolki.
- Ile mniej więcej kosztuje PsP, i gdzie dobrze ją kupić(MM, Empik?). Bo na gram.pl, nie mam tylu wPLN, żeby ją kupić za 600zl z groszami.
- Jakie gry na nią polecacie, i na ile starczają ? Tzn. Czy jak kupię God of War, to przejdę ją w 15min, czy w parę ładnych dni ?.
I ostanie pytanie dotyczące Psp:
- Jakie akcesoria warto kupić, i czy Psp szybko się niszczy/rysuje/plami ?.

Bardzo bym prosił o odpowiedź :) Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 10:21, burczynski napisał:

- Ile mniej więcej kosztuje PsP, i gdzie dobrze ją kupić(MM, Empik?). Bo na gram.pl,
nie mam tylu wPLN, żeby ją kupić za 600zl z groszami.

Około 660 złotych. Uwaga - ta z gram.pl jest opatrzona nazwą Slim (nowa wersja), ale ma zdjęcie starszej wersji.

Dnia 18.05.2008 o 10:21, burczynski napisał:

- Jakie gry na nią polecacie, i na ile starczają ? Tzn. Czy jak kupię God of War, to
przejdę ją w 15min, czy w parę ładnych dni ?.

GoW = parę godzin hardcorowego grania. A tak to polecam: Vice City Stories, Liberty City Stories, Tekken: Dark Resurrection, oba Wipeoty, Final Fantasy: Crisis Core, Patapon, Loco Roco i duuużo innych. Gry - np. VCS i LCS na 2-3 tygodnie, ale np wspomnianego GoW da się przejść w kilka godzin.

Dnia 18.05.2008 o 10:21, burczynski napisał:

I ostanie pytanie dotyczące Psp:
- Jakie akcesoria warto kupić, i czy Psp szybko się niszczy/rysuje/plami ?.

Karta pamięci - wymagana na savy, a i muzyka i filmy się zmieszczą... no i dema
Folia - na wyświetlacz, ja nie posiadam bo mi rysy nie przeszkadzają, ale jak ktoś jest wrażliwy...
Pokrowiec - noszenie luzem w kieszeni jest dość nieporęczne, a jak ktoś ma w niej klucze to...
Jak nie masz w pobliżu Access Pointa darmowego to możesz kupić router WiFi do gry online ;)

Dnia 18.05.2008 o 10:21, burczynski napisał:

Bardzo bym prosił o odpowiedź :) Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 09:52, bartek_kawa napisał:

1. Nie MMC, tylko MSD - Memory Stick Duo ;)


Nie Memory Stick Duo tylko Memory Stick Pro Duo .Jak poprawiasz to przynajmniej dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 10:53, bartek_kawa napisał:

> > 1. Nie MMC, tylko MSD - Memory Stick Duo ;)
>
> Nie Memory Stick Duo tylko Memory Stick Pro Duo .Jak poprawiasz to przynajmniej
dobrze
http://en.wikipedia.org/wiki/Memory_Stick#Memory_Stick_Duo_and_PRO_Duo

No i co mi to ma niby powiedzieć ? Widać wyraźnie różnicę między Duo a Pro Duo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 11:07, jackass napisał:

> > > 1. Nie MMC, tylko MSD - Memory Stick Duo ;)
> >
> > Nie Memory Stick Duo tylko Memory Stick Pro Duo .Jak poprawiasz to przynajmniej

> dobrze
> http://en.wikipedia.org/wiki/Memory_Stick#Memory_Stick_Duo_and_PRO_Duo
No i co mi to ma niby powiedzieć ? Widać wyraźnie różnicę między Duo a Pro Duo .

to, że Memory Stick Duo i Memory Stick PRO Duo to są identyczne karty, obie obsługiwane przez PSP. Karty pamięci, których używa się w PSP to Memory Stick Duo (MSD), jak i Memory Stick Pro Duo. Obie są identycznej wielkości, PRO posiada większą szybkość. Co nie zmienia faktu, że obie nazwy są poprawne.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 11:15, bartek_kawa napisał:

to, że Memory Stick Duo i Memory Stick PRO Duo to są identyczne karty, obie obsługiwane
przez PSP. Karty pamięci, których używa się w PSP to Memory Stick Duo (MSD), jak i Memory
Stick Pro Duo. Obie są identycznej wielkości, PRO posiada większą szybkość. Co nie zmienia
faktu, że obie nazwy są poprawne.

Pozdrawiam

Hahaha ,nie rozśmieszaj mnie .Zobacz sobie zdjęcie ,które zamieszczam w linku i zadaj sobie jeszcze raz pytanie "czy te karty są takiej samej wielkości?" .Podkreślam ,że zdjęcie adaptora ukazuje realny wygląd takiej karty .Czy myślisz ,że taki kolos(MSD) zmieści się do PSP ?Tylko Pro Duo obsługuje PSP ze względu na to ,że są mniejsze i są nowszym standartem kart.To są dwie różne karty.
http://tnij.org/a7x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.te karty większej wielkości, o której mówisz to są karty Memory Stick, nie Pro Duo, nie Duo, tylko Memory Stick. Przejrzyj dokładnie inne arty na wiki, jak ten: http://pl.wikipedia.org/wiki/Memory_Stick Czy widzisz tam karty długie Memory Stick z napisem Duo? Bo ja jakoś nie...
2. Cytat z polskiej Wikipedii: "Adapter umożliwia korzystanie z nowych kart MS PRO, MS Duo i MS PRO Duo w urządzeniach, które tylko obsługuja standardowe kart Memory Stick"

Edit - widzisz to napis "PRO" na nowszej wersji karty?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Memory_Stick_Duo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się jeszcze o jedną rzecz zapytać dotyczącej psp.Mianowicie do psp wchodzą wszystkie karty MS Pro Duo ponieważ mam dwie takiego typu Sandiska i jedna ma 1gb a druga 2gb.I tu nauwa się pytanie czy będą one współpracowały z PSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 11:33, pawciooo23 napisał:

Chciałbym się jeszcze o jedną rzecz zapytać dotyczącej psp.Mianowicie do psp wchodzą
wszystkie karty MS Pro Duo ponieważ mam dwie takiego typu Sandiska i jedna ma 1gb a druga
2gb.I tu nauwa się pytanie czy będą one współpracowały z PSP?

Pro Duo? W takim razie na pewno zadziałają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować