Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2008 o 16:52, Rafcio03 napisał:

Nikt nie może mi pomóc?


weź wklej jeszcze raz ten lin bo skopiowałem cały i nie działa mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mam jedno pytanie
Otóż mam blueconnecta podłączanego pod usb(z reklamy) i czy da się go jakoś podłączyć pod PSP żeby odbierał internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 17:53, Rafcio03 napisał:

I jeszcze mam jedno pytanie
Otóż mam blueconnecta podłączanego pod usb(z reklamy) i czy da się go jakoś podłączyć
pod PSP żeby odbierał internet?


Da się. Musisz w komputerze mieć kartę WiFi i włączyć udostępnianie połączenia internetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna konsolka :) Z każdym dniem odkrywam jej nowe uroki . Dziś podczas wycieczki szkolnej zagrałem z kolegą w autobusie w Medal of Honor Heroes w trybie multi . Było po prostu świetnie ! Nie mogę sie doczekac nowych wycieczek z tym cudeńkiem . A inni moi koldzy błagali mnie bym im dał zagrać w ,, Bleach " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 16:41, Ryan Kam napisał:

Świetna konsolka :) Z każdym dniem odkrywam jej nowe uroki . Dziś podczas wycieczki szkolnej
zagrałem z kolegą w autobusie w Medal of Honor Heroes w trybie multi . Było po prostu
świetnie ! Nie mogę sie doczekac nowych wycieczek z tym cudeńkiem . A inni moi koldzy
błagali mnie bym im dał zagrać w ,, Bleach " :D

Powiem Ci, że lwia cześć gier zyskuje mnóstwo żywotności i grywalności w online. FIFA 08, Burnout, SOCOM i wiele innych. Jak nie masz dostępu do internetu przez WiFi, to jak najszybciej zaopatrz się ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić konsole z softem angielskim 3.71 m33-3 i sprzedawca powiedział mi że jest możliwość wgrania softu z polskim menu. Czy jest taka możliwość a jak jest to jak to wgrać i czy opłaca się kupić konsole z USA?
Z góry dzięki i proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj to polskie menu to takie troche syfne jest imho, ale ludzie korzystaja i nic sie nie dzieje.
Jak dla mnie konsola nie jest trudna w obsludze, wiec nawet mozna na ituicje wciskac klawisze i sie czlowiek nauczy.

Jesli masz konsole z USA, to filmy kupione w Europie nie zadzialaja (gry zadzialaja).
Jezeli bedziesz kupowal filmy na umd, to nie zadziala, ale tego jest malo (nikt nie kupuje) ze nie am co sie przejmowac imho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka .Mam PSP Slim ,czy da się w nim zejść z 3.90 M33-3 do 3.71 M33 -4 ? Dysponuję Pandorą ,czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak tego dokonać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno słowo - LOL

Ci z Sony są naprawdę zabawni ;D

Sony... POPIERA piractwo! Otóż to! :D

Taka sytuacja - oddałem PSP na gwarancję do serwisu Sony (miałem wgrany oficjalny soft 3.40). Ok, wzięli... Chyba do centrali w Warszawie poszło. Wczoraj otrzymałem wymienioną konsolę (nowiutką znaczy się) z softem.. Szok.. 3.90 M33-2!

Jak dla mnie to co najmniej dziwne. Sony wgrywa nieoficjalne softy... Eckhem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 22:09, jackass napisał:

Siemka .Mam PSP Slim ,czy da się w nim zejść z 3.90 M33-3 do 3.71 M33 -4 ? Dysponuję
Pandorą ,czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak tego dokonać ?


Jeżeli masz pandore możesz zdziałać wszystko , wystarcza ci aplikacje od alexa ale w tych sprawach odsyłam cię na strony o tematyce psp lub na gg kogoś doświadczonego.

@Falconer Softy grupy m33 są bardzo popularne , w sklepach konsole psp są już z nimi sprzedawane ale żeby w serwisie sony coś takiego miało miejsce... żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy mogę się zarejestrować na Playstation Store gdy jestem niepełnoletni?
Jeśli tak to na jaki adres domu mój prawdziwy czy zmyślony dodam że chodzi mi tu tylko o ściąganie dem na psp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz. Tylko, że nie będziesz widział zawartości dla pełnoletnich (np. demo God of Wara). Adres jest obojętny, bo i tak chyba nie jest do niczego wykorzystywany.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem totalnym lamerem w tej kwestii, a zastanawiam sie nad kupnem konsolki, więc mam kilka pytań:
1. Czy odtwarza MP3?
2. Czy odtwarza filmy AVI / RMVB i napisy do nich?
3. Ila ma miejsca na dysku, i czy można dokupić dodatkowe karty pamięci?
4. Jest zasilane przez baterie, czy ładowarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować