Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2006 o 01:07, TTBoS napisał:

ok dzis dostałem swojego PSP przyznam wajne cacuszko tylko mam mały problem ja to cacuszko
podłonczyc do neta ??
nie jestem pewnien czy ma to jaką roznice ze ja swoje PSP kupiłem w USA ale to chyba nie ma
nic do zeczy z problemem podłonczenia sie do netu.


kurcze nikt nie wiem jak to cacko podłonczyc do neta ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 01:07, TTBoS napisał:

ok dzis dostałem swojego PSP przyznam wajne cacuszko tylko mam mały problem ja to cacuszko
podłonczyc do neta ??
nie jestem pewnien czy ma to jaką roznice ze ja swoje PSP kupiłem w USA ale to chyba nie ma
nic do zeczy z problemem podłonczenia sie do netu.

Najpierw znajdź hot spota i w podmenu WLAN Setting kliknij na "Scan". Jak pójdzie dobrze, będziesz miał dostęp do neta (Ew. spróbuj ponownie, aż doskutku, lub znajdź innego HS''a). A jak masz soft 2.70 to jest i obsługa flasha. Jak jest flash to pędź na miniclip.com pograć w darmówki :D Problemem jest znalezieniem Hot Spota. Można jeszcze przez kabel (na górze konsolki masz USB), ale tutaj nie pomogę, bo sam nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 19:48, RX-8 napisał:

Najpierw znajdź hot spota i w podmenu WLAN Setting kliknij na "Scan". Jak pójdzie dobrze, będziesz
miał dostęp do neta (Ew. spróbuj ponownie, aż doskutku, lub znajdź innego HS''a). A jak masz
soft 2.70 to jest i obsługa flasha. Jak jest flash to pędź na miniclip.com pograć w darmówki
:D Problemem jest znalezieniem Hot Spota. Można jeszcze przez kabel (na górze konsolki masz
USB), ale tutaj nie pomogę, bo sam nie wiem jak.


;] tak tylko znalezienie tego hot spota graniczy z cudem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2006 o 15:20, TTBoS napisał:


;] tak tylko znalezienie tego hot spota graniczy z cudem ;]


Wcale nie ejst w wielu knajpach i na rynku w Krakowie np.!!


Kto ma PSP i kupuje tylko oryginały i ma softa 2.5/2.6
??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 20:41, barteg napisał:

Dlaczego w instrukcji obsługi PSP pisze ze kiedy konsolka jest nieużywana przez dłuzszy czas
to trzeba wyjac baterie ?


Na PSP nie znam się w ogóle, ale każde urządzenia działające na baterie/akumulatory ma zalecenie, żeby wyjmować z niego baterie jeśli się z niego nie korzysta przez dłuższy czas. Jest tak z aparatami, discmanami, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 20:41, barteg napisał:

Dlaczego w instrukcji obsługi PSP pisze ze kiedy konsolka jest nieużywana przez dłuzszy czas
to trzeba wyjac baterie ?


Myślę, że każda bateia zagrożona jest wylaniem więc prewencyjnie ostrzegają przed tym faktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 18:33, kill69 napisał:

Cześć mam pytanko czy są także dodawane wPLN-y do gier na PSP


nie ale nie jestem pewien czy na 100% bo kupiłem gre ale nie w gram.pl tylko w hurtowni ultima ale dystrybytor to przeciesz CDP wiec powinny byc wPLN ale nie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 23:23, TTBoS napisał:

> Cześć mam pytanko czy są także dodawane wPLN-y do gier na PSP

nie ale nie jestem pewien czy na 100% bo kupiłem gre ale nie w gram.pl tylko w hurtowni ultima
ale dystrybytor to przeciesz CDP wiec powinny byc wPLN ale nie było :/

Też miałem coś podobnego kupiłem gre na allegro niby nową, ładnie zapakowaną ale w środku nic nie było na temat wPLN-ów więc chciałem się zapytać czy to we wszystkich tak jest czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 07:14, kill69 napisał:

Też miałem coś podobnego kupiłem gre na allegro niby nową, ładnie zapakowaną ale w środku
nic nie było na temat wPLN-ów więc chciałem się zapytać czy to we wszystkich tak jest czy co
??


Wygląda na to, że tak:P Właśnie przeglądałem oferty gier na PSP w sklepie gram.pl Nie ma tam informacji, że dorzucane są do gry wirtualnie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no psp jest jest bardzo fejne ale też drogie. gry też są drogie. więc trzeba się zastanowic przed zakupem czy będzie za co gry kupować. a mam jeszcze pytanie. czy ta konsolka odtwarza mp3? i jeszcze jedno jaka jest pojemność dysku twardego w psp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 10:20, ko?nik napisał:

no psp jest jest bardzo fejne ale też drogie.

777 zlotych za Base Packa to troche duzo, chociaz jak znajdziesz jakas promocje, to mozna w tej cenie zlapac darmowa gre. Jak spadnie do ok. 500zl to na pewno sie zaopatrze.

Dnia 20.09.2006 o 10:20, ko?nik napisał:

gry też są drogie. więc trzeba się zastanowic przed zakupem czy będzie za co gry kupować.

Jest juz seria Platinum - najlepszych tytuow w obnizonych cenach. Takie gry jak Burnout Legends, NFS Rivals czy Armored Core: Formula Front mozna dostac ponizej 100zl.

Dnia 20.09.2006 o 10:20, ko?nik napisał:

a mam jeszcze pytanie. czy ta konsolka odtwarza mp3?

tak

Dnia 20.09.2006 o 10:20, ko?nik napisał:

i jeszcze jedno jaka jest pojemność dysku twardego w psp??

zasadniczo PSP nie ma dysku twardego i dane zapisywane sa na kartach pamieci Memory Stick Pro Duo (pojemnosc od 32MB do 4GB). Jednak gdzies chyba widzialem wsrod akcesoriow cos w rodzaju HDD do PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować