Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Pytanie:
Dziś dostałem PSP, ale nie mam karty pamięci. Moge wkładać do niego zwykłe karty, czy jakieś specjalne musza być. Podajcie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 21:31, fearlord napisał:

Pytanie:
Dziś dostałem PSP, ale nie mam karty pamięci. Moge wkładać do niego zwykłe karty, czy
jakieś specjalne musza być. Podajcie ceny.


Kolega na górze napisał, że mają to być karty typu MemoryStick, jednak nie wszystkie takowe "wejdą" do PSP. Konsolka przyjmuje tylko MemoryStick Pro Duo. Są one węższe niż reszta, dlatego zwykłej MS nigdy nie wciśniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Zamierzam sobie kupić konsolę ale, że ciężko się u mnie dostać do telewizora wybór padł na Sony PSP. W związku z tym mam parę pytań:
1) czy ktoś się orientuje mniej więcej za jaką kwotę mogę kupić PSP w Media Expert ?
2) czy PSP 3004 różni się w wyglądzie od starszego modelu ?
3) co znajduje się w pudełku z PSP i co ewentualnie po zakupie bym musiał dokupić, oprócz gier oczywiście :)

Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie związane z grą
MediEvil: Resurrection - - chodzi o czarownicę w zielonym lesiee, złapałem dwa duszki i nigdzie nie mogę znaleźć pozostałych dwóch, gdzie one są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam pytanie. Przymierzam się do kupna psp i nie wiem czy kupić ver. 2000 czy 3004(czy jakoś tak), bo nie wiem czy 3004 ma juz lepszy wyświetlacz czy nadal taki produkują. A może jednak lepiej jest wziąść ver. 2000? Doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 11:12, Marekvader napisał:

witam. Mam pytanie. Przymierzam się do kupna psp i nie wiem czy kupić ver. 2000 czy 3004(czy
jakoś tak), bo nie wiem czy 3004 ma juz lepszy wyświetlacz czy nadal taki produkują.
A może jednak lepiej jest wziąść ver. 2000? Doradźcie.

zależy, niby 3000 mają lepszy wyświetlacz - przereklamowane, grając w dzień w oświetlonym miejscu prawie nic na ekranie nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 09:36, Lucas005 napisał:

Witam wszystkich :) Zamierzam sobie kupić konsolę ale, że ciężko się u mnie dostać do
telewizora wybór padł na Sony PSP. W związku z tym mam parę pytań:
1) czy ktoś się orientuje mniej więcej za jaką kwotę mogę kupić PSP w Media Expert ?
2) czy PSP 3004 różni się w wyglądzie od starszego modelu ?
3) co znajduje się w pudełku z PSP i co ewentualnie po zakupie bym musiał dokupić, oprócz
gier oczywiście :)

Z góry dzięki za odpowiedź



1. Ok. 550zł
2. Z tego co wiem to zmiania to tylko ekran
3. W pudełku znajduję się konsola Sony PSP, instrukcja wraz z poradnikiem, ładowarka i gwarancja ew. gra... Dokupić musiałbyś (jeśli chcesz grać) kartę pamięci i grę ;) Reszta to zbędne bajery do ulepszania konsolki ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, już pojechałem do sklepu i zorientowałem się, PSP 3000 z 2 grami kupię za 699 zł. No i jeszcze aby kartę pamięci musiałbym dokupić i można grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 12:00, fearlord napisał:

A konkretnie czy na PSP -3000 mogę odpalić kartę pamięci z PSP-1000?


Wersje chyba aż tak bardzo się nie różnią, więc karta powinna pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę zrobić by ustawić własną tapetę w menu albo jak zrobić nowy theme. Chodzi o zrzucanie plików z kompa na PSP, do jakiego folderu i co trzeba zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 19:35, fearlord napisał:

Jak mogę zrobić by ustawić własną tapetę w menu albo jak zrobić nowy theme. Chodzi o
zrzucanie plików z kompa na PSP, do jakiego folderu i co trzeba zrobić

Prosciutkie pytanka :P
Zdjęcie wwalasz do folderu Photos. Potem w menu PSP klikasz na nie trójkątem i wybierasz "Set as Wallpaper". Polecam pościągać sobie całe skórki do PSP. Ustawiasz je w Menu Settings/Theme Settings.
----
Moje pytanie odnosi się do nieoficjalnych gier. Znalazłem dooma, ściągnąłem około 25 MB plików, spakowane i nie wiem co dalej z nim zrobić. Soft 5.02 M33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 19:35, fearlord napisał:

Jak mogę zrobić by ustawić własną tapetę w menu albo jak zrobić nowy theme. Chodzi o
zrzucanie plików z kompa na PSP, do jakiego folderu i co trzeba zrobić



Fotki do katalogu Picture bodajże, theme-packi do katalogu Theme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 13:06, T-Tronix napisał:

> Witam wszystkich :) Zamierzam sobie kupić konsolę ale, że ciężko się u mnie dostać
do
> telewizora wybór padł na Sony PSP. W związku z tym mam parę pytań:
> 1) czy ktoś się orientuje mniej więcej za jaką kwotę mogę kupić PSP w Media Expert
?
> 2) czy PSP 3004 różni się w wyglądzie od starszego modelu ?
> 3) co znajduje się w pudełku z PSP i co ewentualnie po zakupie bym musiał dokupić,
oprócz
> gier oczywiście :)
>
> Z góry dzięki za odpowiedź


1. Ok. 550zł
2. Z tego co wiem to zmiania to tylko ekran
3. W pudełku znajduję się konsola Sony PSP, instrukcja wraz z poradnikiem, ładowarka
i gwarancja ew. gra... Dokupić musiałbyś (jeśli chcesz grać) kartę pamięci i grę ;) Reszta
to zbędne bajery do ulepszania konsolki ;DD



Z tej reszty "zbędnych bajerów" bym jeszcze jakiś futerał dorzucił :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 11:15, fearlord napisał:

Mam pytanie jak moge sobie wrzucać gry freeware na PSP i w nie później grać?

Na softa od Sony(oprogramowanie) nie można wrzucać darmowych gier typu Jelly Car, czy Doom. Musisz znaleźć kogoś, kto zrobi ci przeróbkę nieoficjalnym softem(np. w moim przypadku M33), jednak przerabianie jest z lekka niebezpieczne - jeśli podczas instalacji softu wyłączy ci się konsola, już jej nigdy nie włączysz.
Jeśli już przerobisz softa, ściągasz paczkę, rozpakowywujesz ją i jeden z folderów(będzie oznaczony) wgrywasz do folderu PSP/Game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować