Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2009 o 21:41, Abomek42 napisał:

Czy korzystajac z internetu przez WiFi na PSP moglbym ogladac filmiki z youtube i/lub
tego rodzaju serwisow?

Tak, ale tylko jeśli masz przerobione PsP (wgrany nieoficjalny soft) i do tego ściągniesz PsPtube (jeśli nie bardzo wiesz o czym mówię, to po więcej informacji odsyłam na fora o PsP np: pspoland. Tu nie wolno tłumaczyć takich rzeczy :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 22:00, crash807 napisał:

A czy w stanie czuwania rozładowywuje się konsola?

Tylko w stanie czuwania rozładuje się absolutnie do końca, ale nie wiem jakie to ma naprawdę znaczenie.

Dnia 20.08.2009 o 22:00, crash807 napisał:

Jak mam rozpoznać, że konsola się naładuje do końca?

Czerwona lampka zgaśnie.

Dnia 20.08.2009 o 22:00, crash807 napisał:

Czy jest to zasadzie telefonu, żeby odpiąć z sieci dopiero jak się naładuje do końca
itd.?

PSP ma akumulator Litowo-jonowy czyli taki jak w komórze. Możesz go doładowywać ile chcesz i jak długo nie chcesz, nie ma to wpływu na długość jego życia (bo rozumiem, że o to pytałeś ;) ).

Dnia 20.08.2009 o 22:00, crash807 napisał:

Czy mogę jakoś sprawdzić czy jest w stanie czuwania nie włączając konsoli? Jakaś lampka
czy coś ?

Nie bardzo, ale stan czuwania jest bardzo przydatny, możesz np. przerwać grę w dowolnym momencie i wznowi się ona po wybudzeniu ze stanu czuwania. Energia zużywana jest wtedy minimalna. Konsola której rozładuje się bateria przechodzi w stan czuwania i może jeszcze przez długi czas utrzymywać stan wstrzymania co jest naprawdę przydatne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 10:19, tofikt25 napisał:

Mam orginalny soft 5.51, ale chciałbym powrócić do 5.03. Czy da rade tak zrobić?

No wai. Chyba że jakimiś pirackimi sposobami, ale wyjdź z założenia, że nie ma takiej opcji ;'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie tańszy. Ma kosztować trochę więcej niż każdy kolejny model w czasach premiery (249$). Przy czym PSP 3000 kosztuje teraz 169$. Czyli na polskie wyjdzie nawet około 1000zł. W efekcie w czasie premiery będzie u nas 2 razy droższy niż PSP 3k ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 12:56, sirdoom napisał:

Nie będzie tańszy. Ma kosztować trochę więcej niż każdy kolejny model w czasach premiery
(249$). Przy czym PSP 3000 kosztuje teraz 169$. Czyli na polskie wyjdzie nawet około
1000zł. W efekcie w czasie premiery będzie u nas 2 razy droższy niż PSP 3k ;)


No to, to jest ta druga opcja :(, więc chyba kupie sobie PSP3k nie widzę sensu dawać za to ponad 1000, skoro za tą cenę mogę mieć stacjonarną konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 13:49, nightfaler napisał:

No to, to jest ta druga opcja :(, więc chyba kupie sobie PSP3k nie widzę sensu dawać
za to ponad 1000, skoro za tą cenę mogę mieć stacjonarną konsole.

No i gry w cyfrowej dystrybucji są droższe niż na UMD (pomijając już ilość dostępnych tytułów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz korzystałem z internetu w niej ii...podobny do internetu w telefonie, trochę się rozczarowałem ale nie jest źle. Byłem w centrum miasta i sporo tam połączeń wyszukiwało i to bez haseł ale nie wiem czemu w większości się nie dało połączyć, jakiś error wyskakiwał: wie ktoś może czemu? W KFC też niby bez hasła a też error wyskakiwał, erę znajdowało ale nawet się kliknąć nie dało dopiero przy: quest udało mi się połączyć - wydaje mi się, że to mcdonald bo byłem w centrum handlowym gdzie mcdonald jest a podobno tam bez problemu można się połączyć.

Mam kilka pytanek:
1. Jak korzystać z youtube?
2. Da się grać w darmowe gry internetowe flash czy jak to tam zwał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 21:14, crash807 napisał:

Mam kilka pytanek:
1. Jak korzystać z youtube?
2. Da się grać w darmowe gry internetowe flash czy jak to tam zwał ?


1. PSPtube - program służący do ogladania filmów...
2. Tobie nie da rady ;) Trzeba mieć przerobione PSP, a z tego co wiem masz 3k, która jest nieprzerabialną ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników PSP!

Piszę do Was ponieważ chciałam Was przedstawić Kacperka! :)
Jest to cudowny sześcioletni chłopiec ,który interesuje się samochodami a zwłaszcza grami samochodowymi. Jest pełen radości i energii . Lubi układać wymyślne pojazdy z klocków i rysować :)

Niestety Kacperek zachorował na ciężką chorobę , która zagraża jego życiu. :(

Chłopiec bardzo marzy by dostać czerwone PSP firmy SONY .

Piszę do Was z ogromną prośbą o pomoc w spełnieniu marzenia Kacperka.
Pozdrawiam i zapraszam na stronkę Fundacji gdzie możecie znaleźć więcej informacji o małym i cudownym marzycielu.

Pozdrawiam Ola - Fundacja Mam Marzenie ( http://www.mammarzenie.org )

20090827001839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 00:18, Spelnic_Marzenie napisał:

/.../


"w całym serwisie gram.pl i na wszystkich jego podstronach obowiązuje zakaz umieszczania reklam!| ----> jest to cytat z regulaminu ! A reklamą chyba to nazwać można ?!

Link do regulaminu ----> http://www.gram.pl//regulamin.asp?s=2

również pozdrawiam i życzę szczęścia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem na allegro kabel HD do podłączenia PSP do tv czy zeczywiście daje on duza różnicę w obrazie w stosunku do zwykłego kabla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 20:39, Ryan-Kam napisał:

http://www.rockstargames.com/chinatownwars/

Kurczę :( Jednak grafika taka sama jak z DS. Ciekawe jak ta gra sie sprzeda ...


Nie jest taka sama, jest troszkę lepsza. Ale i tak się nie skuszę, gdyż przechodzę to na NDS.

PS. Coś czuję, że PSP GO złamią szybciej niż obecne PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2009 o 16:04, fearlord napisał:

Podałeś zły link do recenzji ;/


http://psp.ign.com/articles/101/1019792p1.html
mam nadzieje że teraz dobrze

Dnia 29.08.2009 o 16:04, fearlord napisał:

A jeśli chodzi o ten tytuł to z postaci kojarzę jedynie Kratosa.

pasuje dużo bardziej do koncepcji i klimatu gry niż chłopcy ze świetlówkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może coś więcej o Saints row 2 (poza wpadką tego zespołu heavy-metalowego, który napisał, że się cieszy z tego iż jego piosenka trafi do tej gry). Ciekawe jak wypadnie w porównaniu do Gta: stories.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować